Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38342
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Samolot z prezydentem na pokladzie rozbił sie rano w Smoleńsku kilka minut po 9.Zginelo 97 osob:(
  2. [*] Spoczywajcie w pokoju..... [IMG]http://images48.fotosik.pl/272/9f7fe8701f6560b1med.jpg[/IMG]
  3. [*] [IMG]http://images48.fotosik.pl/272/9f7fe8701f6560b1med.jpg[/IMG]Spoczywajcie w pokoju:(
  4. [URL]http://allegro.pl/item979839532_karusek_kong_extreme_ultra_czarny_rozmiar_l.html[/URL]
  5. Przepraszam ale przeciez wplaty sa na konto Fundacji..."prosimy o wplate na konto Fundacji AFN"
  6. Jako Fundacja moze warto zrobic Allegro cegielkowe np po 5 zl, te akjce najszybciej sie udaja i przynosza realne pieniadze. Pozdrawiam serdecznie Ankare i Trotterka:)
  7. [quote name='Kociabanda2']No Ellig też właśnie KONGi polecała tylko wkleiła kilka różnych tych zabawek i nie wiem, która z nich najlepsza będzie. A te KONGi to mocne są? Mój pies niby niewielki, ale mało co jest w stanie oprzeć się jego zębom :/[/QUOTE] ....prosze przeslij mi maila ze zdjeciami Stefana z kotem, na spacerze plus tekst ogloszeniowy, mam 2 osoby zainteresowane adopcja na razie nic nie obiecuje ale trzeba spróbować :)
  8. [quote name='Wunia']Drobiazg, trza sobie pomagać ;) w pojedynkę nikt nie da rady z niczym ... to właśnie fenomen dogo ;)[/QUOTE] Amen......
  9. [quote name='Wunia']tam był telefon do Myszy ;) i Greven napisała, że jak przepiszę to wykasuje, ale myślałam , że wyedytuje i wytnie, a ona wzięła i cały post wydelowała, teraz ten mój wpis jak moje zdrówko dzisiaj ... od czapy ...[/QUOTE] Wunia a co Ty myslisz ,ze Greven nie ma co robic tylko wycinanki lowickie?:evil_lol:
  10. [quote name='Wunia']Nie smucę się Ra ... zdycham ...[/QUOTE] Prosze isc sie polozyc, natychmiast:calus::splat:
  11. [quote name='Wunia']Ło Matko Greven tak całkiem wykasowałaś, że teraz ten mój wpis wygląda jak z księżyca :D:D:D[/QUOTE] Cioteczki, kombinujecie?:)
  12. Dziekujemy:) Kolejna osoba wplaci pieniadze...Klaudia T.:)
  13. [quote name='furciaczek']Matko..jak mnie tu dawno nie bylo:oops:[/QUOTE] Ja tez ostatnio nie zagladalam, prosze cie Tolku o wybaczenie.....
  14. [quote name='Wunia']Upite Ciotki wariotki śpią ...[/QUOTE] Spiom i chrapia:sleep::sleep::sleep2::sleep2::siara:
  15. [quote name='Wunia']mamy do niej telefon ;) a komu podać?[/QUOTE] Mysza 1 szuka klatki....
  16. [quote name='Wunia']Dzisiaj musicie mi wybaczyć bo kiepściutko ze mną, więc czuwam, ale rezon zdechł jakby :shake::shake::shake:[/QUOTE] Ewus to ja zrobie dla Ciebie kawe e tam kawe:buzi::drink1: I dla wszystkich :knajpa::knajpa::knajpa:
  17. [quote name='mmd']wyciskania ciąg dalszy w wydaniu Ellig metodami polubownymi:) dla niewtajemniczonych: Szarotka zbierała na psiaki i zapowiedziała, że sokownik z prasą ma i nie zawaha się go użyć ;)[/QUOTE] ...sokownika jeszcze nie wypprobowalam :)
  18. [quote name='mysza 1']Społecznościowy, głownie zawodowy. Mam pilna prośbę. Czy ktoś nie ma klatki kenelowej (Warszawa) dużej rozmiar 5 dla onkowej suni po stertlce, została ściągnięta z łańcucha, pojechała na sterylkę, przebywa w kawalerce i nie zgadza się z psem rezydentem. Nie może wrócić na łańcuch :( [URL="http://www.dogomania.pl/../177611-WspaniaA-a-ON-ka-do-adopcji-Bardzo-pilnie-DT-lub-DS/page12"]http://www.dogomania.pl/threads/1776...-lub-DS/page12[/URL][/QUOTE] Niestety nie znam osoby, ktora dysponowalaby na dzisiaj taka klatka, ostatnio kupowalam klatke na Allegro....
  19. I jeszcze dwie osoby wplaca dzisiaj pieniadze, Joanna Burgiełł i Sylwia Tomczyk:)
  20. Wiadomosc jaka dostalam z Francji od Marie L. " [FONT=Calibri]Elu, juz zalatwilam transfer , bylam w banku o godzinie 9, wszystko jest okay.[/FONT] [FONT=Calibri]BNP PARISBAS maja swoje odzialy tez w Polsce.[/FONT] [FONT=Calibri]Elu zycze juz milego i pogodnego weekendu, sciskam bardzo goraco."[/FONT] [FONT=Calibri] [/FONT] Przepraszam za troche nie udolne tlumaczenie....:)
  21. Opuncja urwisek, dawajcie suni karme Hill'sa po to ja wyslalm , nie martwcie sie juz staram sie o nastepna na pewno nie zabraknie jej dla szczeniakow i mamuski:)
  22. Witam serdecznie kolejna dobra duszyczka Marta S.z goldenline poprosila o nr konta:)
  23. [quote name='mmd']Samo się nie porobiło Dzisiaj Wunia przespała pół dnia po tych małych różowych co tu były wczoraj golasy i jakieś pały....[/QUOTE] Sodoma i Gomora....PA!:)
  24. Spadam na cztery lapy, do jutra:mdleje::bye:
×
×
  • Create New...