Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38342
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='Igiełka']Dzisiaj wpłaciałam na szczeniaczki 10zł to mało i jest mi przykro ale napradę więcej nie mogę. :-([/QUOTE] Serdecznie dziekuje w imieniu psiej rodzinki, kazdy grosz jest na wage zlota, nie mozna mowic malo, duzo, licza sie intencje:) Opuncja i Urwisek maja dzisiaj bardzo duzo pracy ale jak zawsze bardzo serdecznie Wszystkim dziekuja:)
  2. [quote name='mtf zalesie']myslalam ze tatoi zna pana jarka i oboje zajmuja sie psami,nie masz zadnych wiadomosci co z psami[/QUOTE] Problem w tym ,ze Tattoi sie nie odzywa.....
  3. Szczesliwa Puma w swoim domku:) [IMG]http://images42.fotosik.pl/196/3481833e52b5c4a6.jpg[/IMG]
  4. [quote name='Nes2009'][B]Witam. Nastapila rewolucja. Jestem z synkiem juz w domku!!! A wiec drogie kobietki w sobote prawdopodobnie juz bedziemy u Was!!! Jak juz wszystko rozpakuje to dzwonie aby dopracowac szczegoly. Tak strasznie sie ciesze!!!!!!!! Do uslyszenia i zobaczenia!!![/B][/QUOTE] To wspaniale wiadomosci!!!!!!!!!!!!:)
  5. [quote name='TERESA BORCZ']Jeśli to będzie mielecki raj to powinno być 1o zl za dzien plus karma., pani joasia coś mówiła o niewielkiej podwyżce dla dużych psiaków, ale nie wiem czy fiona jest bardzo duża., a podwyżka w gruncie rzeczy niewielka . Tak że trzeba brać się do kwestowania i zapewnienia psini czesnego. Może poprosimy w tej podbramkowej sytuacji cioteczkę ellig o pomoc w formie karmy dla biedaczki wędrowniczki. ? Przewidywany na sobotę potencjalny transport przesunął się nieco w czasie, to bedę mieć okazję popytać o zgodę na dodatkowego pasażera do hoteliku. Okazja bezpłatna.[/QUOTE] Witam, gdyby sunia byla w Warszawie to moze udaloby mi sie jeszcze jakas karme zalatwic, wazne ile ma lat.?Niestety inaczej bede musiala kupic karme i wyslac kurierem a to sa duze koszty na ktore mnie w tej chwili prawde mowiac nie stac.mam pod opieka bardzo duzo zwierzakow a od 23 kwietnia bede malo osiagalna. Poprosze o dokladny namiar na hotel z nr telefonu na wszelki wypadek do wysylki karmy.
  6. [quote name='furciaczek']Zapraszam na bazarek :D [url]http://www.dogomania.pl/threads/183772-Zabawki-urocze-pluszaki-notesik-pojemniki-na-karme-na-Cykora-do-22.04.?p=14496704#post14496704[/url][/QUOTE] Furciaczek a co z bazarkiem ze smyczami itp.? Dzien dobry ! ka(Wuni) nie ma:( Zajrze pozniej.....
  7. Wuniu, wiesci lepsze nie moglyby byc.Fantastycznie:)Dobrej nocki.:)
  8. Zycie toczy sie wokol miski... [IMG]http://images45.fotosik.pl/284/019ee9676484edc7med.jpg[/IMG] Hej koledzy!Co chcecie popatrzec? [IMG]http://images46.fotosik.pl/283/0514a544de8c433fmed.jpg[/IMG]
  9. Zobaczcie co ja z nimi mam.... [IMG]http://images38.fotosik.pl/280/ec78723ca559d479med.jpg[/IMG] Moze byscie na chwile przstaly? [IMG]http://images47.fotosik.pl/284/4829a62db97729f2med.jpg[/IMG] Chyba sie przewrocilem:) [IMG]http://images44.fotosik.pl/284/ef5660faa4d95f66med.jpg[/IMG] chcecie pogadac? [IMG]http://images36.fotosik.pl/171/3c1665a37d57e469.jpg[/IMG]
  10. [quote name='Lulka']bardzo bardzo dziekujemy Ellig za pomoc w postaci karmy dla Kapsla i innych psiakow w hoteliku w Rajszewie (Mili, Hugo, szczeniakow - szt3, Ciapka i Dicka)[/QUOTE] Bardzo prosze:)
  11. Bardzo sie ciesze, ze Jagusia ma taki wspanialy dom.dziekuje za opieke i milosc jaka dazycie sunie. Milo mi powitac Cie na forum:)
  12. [quote name='_Goldenek2']Uwaga, uwaga....wiadomości o Trotterku :). Zadzwonił wet z kliniki do Ankary, a Ona do mnie, że wycięta Trociowa śledziona miała guz niezłośliwy ....:multi::multi::multi:. Dalej oczywiście należy obserwować psiaka. W przypadku wystąpienia czegoś zwłaszcza na skórze, trzeba się natychmiast zgłaszać na usunięcie, bo to będzie miało tendencję do uzłośliwiania. Ale póki co - jest dobrze !!!! RTG płuc i USG jamy brzusznej do kontroli dopiero za pół roku :p.[/QUOTE] Bardzo sie ciesze, to naprawde wspaniale wiesci, zostal dlug w lecznicy ale z tym latwiej sobie poradzic niz z rakiem....:)
  13. [B]A TERAZ W SPRAWIE ANDRZEJA OD IRMY:))))[/B] Wiadomosc przekazana mi na Facebooku przez Gosię Fronc: "mam dobrą wiadomość: moja mama była w redakcji "Przyjaciela Psa" i przekazała historię pana Andrzeja i jego psiej gromadki pani Żanecie Żmudzie (sekretarz redakcji). Redakcja decyduje się nagłośnić tę sprawę i chce zamieścić artykuł w czerwcowym numerze (majowy jest już zamknięty). Rozmawiałam z p. Andrzejem - potwierdził swoją gotowość do opisania tej historii raz jeszcze oraz dostarczenia redakcji zdjęć psiaków. Mnie redakcja "Przyjaciela.." pomogła znaleźć dobry dom dla suczki, która wpadła mi w ręce parę lat temu i nie mogłam jej zatrzymać - powód był prosty - ja miałam sukę, która nowej lokatorki nie mogła znieść, po prostu by ją zagryzła... a była dużo większa. Mam nadzieję, że ta historia znajdzie szczęśliwe zakończenie. Pozdr, Irma"
  14. [quote name='Ewanka']Fantastyczna fotorelacja Elu ... bardzo prosimy o jeszcze ... :)[/QUOTE] Dziekuje bardzo ale to przede wszystkim zasluga [B]Donacji[/B] i [B]urwiska[/B], ktorzy podrzucili mi zdjecia , ja tylko mozolnie je przegladam ,troche nad nimi pracuje , wybieram i wstawiam, na dzisiaj wystarczy, niestety ,musze jeszcze popracowac:)
  15. [quote name='Wunia']za jakąś godzinę zadzwonię do Pani Doktor, chociaż przy 4 dużych psach to pewnie ma pełne ręce roboty ;) Gapcio miał zlecony pełen przegląd, full opcja, więc może na deser został ;)[/QUOTE] Dzien dobry!:) No prosze to Gapcio dzisiaj bedzie mial wydmuszki,trzymam kciuki:)
  16. No i masz! O jej to nie jest moja mama!!!!!!!!!!!!!(Wiórka) [IMG]http://images37.fotosik.pl/279/12381f63ab1fa854med.jpg[/IMG]
  17. Przylecialem sobie popatrzec co sie tu u nich wyprawia? Jestem pan zieba... [IMG]http://images46.fotosik.pl/283/05d451a504d6db47med.jpg[/IMG] Wszystko w porzadku!Ale jeszcze popatrze!:) [IMG]http://images46.fotosik.pl/283/d28685170d5d555fmed.jpg[/IMG]
  18. Teraz mozna spokojnie zjesc, ale pyszne! [IMG]http://images40.fotosik.pl/279/8af3cddd1a29a52dmed.jpg[/IMG] Naprawde pyszne jedzonko! [IMG]http://images50.fotosik.pl/284/289ecd2eff8dfb58med.jpg[/IMG] Jednak nie ma to jak u mamy.... [IMG]http://images36.fotosik.pl/170/6aafe372ef01e2e3med.jpg[/IMG] kochanej cierpliwej Viki... [IMG]http://images44.fotosik.pl/283/a82151abed1f8573med.jpg[/IMG] Najadlem/am sie... [IMG]http://images50.fotosik.pl/284/4101fe30cbbaf1c3med.jpg[/IMG]
  19. No juz wiemy ....Odrobaczaja i waza:) [IMG]http://images41.fotosik.pl/279/f98d79f6a522fd90med.jpg[/IMG]
  20. Iwo i Moldek-(Zdjecia Opuncji i Urwiska) Co Oni tam robią[IMG]http://images36.fotosik.pl/170/7534ce1a5bb769a3med.jpg[/IMG]
  21. W takim razie wiecej sloneczka zycze Ci Idolku:)
  22. [quote name='Ewa Marta']A moglibyście wgrać tutaj filmik z ratowania psiaków? Kapitalnie, że tak sie wszystko układa, że ludzie wpłacają pieniążki, że maluchy dostają dużó zabawek, ale najwspanialsze jest to, że trafiliście im się im, jak ślepej kurze ziarno, Wy Urwisku i Opuncjo:-)[/QUOTE] Ewa.Filmik jest nagrany na aparacie moze uda mi sie go gdzes zapisac ale na to potrzebuje czasu a tego brakuje:(
  23. [quote name='Greven']Ela, a gdzie obszerna relacja z wizyty, gdzie zdjęcia?? ;)[/QUOTE] Przepraszam ale bylo tyle do opowiadania, ze nie sposob to wszystko napisac, po za tym nie mam takich zdolnosci powiesciopisarskich jak Opuncja i urwisek:shake:. Widzialam filmik jak ratowali Viki, poplakalam sie , tego nie da sie ogladac spokojnie.Viki byla tak wyglodniala ,ze po prostu rzucila sie na torbe z suchym chlebem, wszystko wygladalo jakby bylo nagrane w przyspieszonym tempie.Matko jaka ona byla zaglodzona:-( Moge w kolko powtarzac ,ze mamuska i szczeniaki trafily do wyjatkowych ludzi.......Dziekuje!
  24. [url]http://www.dogomania.pl/threads/20791-Spis-Dom%C3%B3w-Tymczasowych-!/page17[/url] czarodziejka ma jakies wolne miejsce....
  25. Czesc Lucky:)dobry wieczor Pani Aniu:)
×
×
  • Create New...