-
Posts
38344 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
[quote name='mysza 1'][B]Hanna Barbara B[/B] - 829,77- wow ależ kwota:loveu: Jasne, tylko wg mnie jest za wcześnie, mama będzie do adopcji pewnie w połowie maja dopiero.. Ale proszę: 507 443 597. [/QUOTE] Sunia ma byc jeszcze wysterylizowana i dopiero do adopcji, po to zbieramy pieniadze ale to tak a pro po:)
-
[quote name='Lulka']bardzo prosilabym o banerek dla Saby;-) czy ktos sie orientuje czy na bazarku sa jeszcze do kupienia ogloszenia?[/QUOTE] [B]Lulka[/B] napisz do [B]polubek[/B]...
-
czy ktos sie orientuje czy na bazarku sa jeszcze do kupienia ogloszenia?Lulka potrzebuje pomocy w ogloszeniach i banerku:)
-
Gapciu, smigaj!!!!!!!!!!!!!!!!:)
-
[quote name='mmd']Kilka nowych ogłoszeń: [url]http://www.adopcjapsa.pl/[/url] [url]http://warszawa.szerlok.pl/zwierzeta/[/url] [url]http://ale.gratka.pl/[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/19213/podglad/[/url][/QUOTE] Dziekujemy [B]mmd[/B], mysle,ze one beda do oddania najwczesniej w polowie maja, powinny byc jeszcze zaszczepione....:)
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Ellig replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Tak już mam kurde.[/QUOTE] Bo zapomnialas co Ci [B]urwisek[/B] powiedzial:"opaska na oczy, stopery w uszach, zwiazane nogi i kierowca":)Albo jakos podobnie:) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Ellig replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Elu, Beka ma na myśli to, że owczarek jest młody, rasowy, adopcyjny. Jesli weźmiemy go do hotelu, ma duże szanse na dom. Moze nie od razu ale na pewno będzie zainteresowanie. A staruszek może znaleźć tylko jakiś hotel lub tymczas (ideał) na resztę życia, on jest bardzo schorowany :( nikt go nie będzie chciał. Dziękuję za karmę, bardzo się przyda. Poproszę męża, bo ja pon-sr jestem na konferencji prawie bez netu.[/QUOTE] Ok.Jesli chodzi o karme, miski tez jakies 2 sie znajda chociaz lepsze by byly garnki. Ja nie wiem juz skad wziac pieniadze na hotel:( W tym sensie uwazam ,ze i szanse na adopcje sa male.... -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Ellig replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='beka']Już wiem mniej więcej.. ten onek to znajdzie dom, gorzej z jego kumplem...:([/QUOTE] Przepraszam ale niby jak znajdzie dom?Bo ja sie przyznam ,ze nie wiem.Rece mi opadaja, mnostwo psow czeka na DS, jedne w schroniskach, inne w DT i jeszcze inne w bardzo drogich hotelikach.Nie ma szansy na deklaracje.... Mysza 1 mam troche karmy dla tych psiakow, niestety nie duzo ale moze jak Ci robotnicy zapewnia im wode i karme to owczarek nie bedzie sie stamtad na razie ruszal ....Jak zwykle prosze o odbior karmy, odpada poniedzialek i piatek i od 24kwietnia do .......zobaczymy. -
[quote name='Kociabanda2']wspaniale!! Mam nadzieję, że ktoś zadzwoni :kciuki: :helo:Nie zapomnijcie rozesłać znajomym linka do onetowego artykułu o Stefanie! :helo:[/QUOTE] Rozeslany:)
-
[quote name='nescca']Gosia pojechala z moim TZ po Fionke. Ja szukuje kanapki i kawe na droge. Fionie wode...i takie tam.Zaraz przyjada. Nie moge sie doczekac. Trzymajcie kciuki.[/QUOTE] Trzymam kciuki i czekam na wiesci:)
-
Sciskam serdecznie Aniu, wyglaskaj Luckiego:)
-
Jagusia bezdomna młodziutka w typie wyżła....Już w domu.
Ellig replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
Trzeba pomoc [B]mysza 1[/B] i Paxowi.... [url]http://www.dogomania.pl/threads/183657-Ksi%C4%85%C5%BCki-nowe-bestsellery-w-bardzo-atrakcyjnych-cenach-na-Paxa-do-22.04-do-20-00[/url] -
Jagusia bezdomna młodziutka w typie wyżła....Już w domu.
Ellig replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
[quote name='quisiek']Dziękuję za powitanie :) Chciałam wgrać jakieś zdjęcia ale nie wiem jak/....:([/QUOTE] Chetnie pomoge poprosze wiadomosc z mailem na pw:) -
Kochany Paxik już w nowym domku. Powodzenia, słodziaku :-)
Ellig replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Musimy pomoc Paxowi.... [url]http://www.dogomania.pl/threads/183657-Ksi%C4%85%C5%BCki-nowe-bestsellery-w-bardzo-atrakcyjnych-cenach-na-Paxa-do-22.04-do-20-00[/url] -
[quote name='Wunia']wiecie co ... to okropne ... miałam być dzisiaj w Warszawie, nie pojechaliśmy, bo ze mną krucho ... siedzę przed telewizorem i ryczę ... chyba się rozsypię na kawałeczki ...[/QUOTE] Nie wolno, nie wolno Ci Wuniu, musisz byc dzielna!Tyle "istnien" zawdziecza Ci zycie i czeka na Twoja pomoc....
-
Dzien dobry!:) Dziekuje za pysznosciowa kawe....Od 5 na nogach i jakos tak ciezko, dopiero przed chwila pozamykalam na do wieczora najwazniejsze sprawy. Dobrego dnia dla Wszystkich....To bedzie ciezki dzien, pelen refleksji , zadumy.....