[quote name='Sylwia M.']Ja mam identycznie jak Ty, również po bokach jest duży szary pas,cała góra wolna, a wszystkie zakładki małe i po bokach - myślę, że jutro w tych wolnych miejscach pojawią się reklamy.[/QUOTE]
Dokladnie mam tak samo,,,,,beeeeeeeeeeeeeeee!