-
Posts
38344 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Dzien dobry:) Dzisiaj wazny dzien, czekamy na wiesci od NiJaSe....Musza byc dobre!
-
Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)
Ellig replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Czesc , dobrze ,ze juz sa osoby z Tomaszowa, bedzie latwiej pomagac .Bez wizyty u weta nic nie bedzie wiadomo oprocz tego ,ze wyniszczenie, moga tez byc klopoty z miesniami, stawami....ile jeszcze tego nieszczescia.... -
Czesc,dziekuje za espresso(Wunie), pora zobaczyc co nawyrabialiscie:)
-
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Ellig replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ok, juz przelalam pieniadze w razie co moge jeszcze pozniej wesprzec Juranda sucha karma.... -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Ellig replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
W takim razie deklaruje 10 zl miesiecznie, platne na rok z gory od 10 maja , wplaty tylko na konto fundacji? -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Ellig replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziekujemy i pytanie czy tylko pieniadze sa w tej chwili najbardziej potrzebne dla Juranda? -
[quote name='ilon_n']zapisuję się na te dropsy .. bezcenne!![/QUOTE] Bardzo prosze , pierwsza paczka w prezencie:) [IMG]http://images47.fotosik.pl/290/1daf675bbbee3735.jpg[/IMG]
-
[quote name='a.piurek']Jestem za kasę powierzam na psiaki, a na co konkretnie zostawiam prowadzącym i opiekującym się[/QUOTE] Dziekuje bardzo, przepraszam ten moj cytowany wpis jest teraz wyrwany z kontekstu ale nie warto o tym mowic....Milo ,ze jestes:)
-
[quote name='ilon_n']a u mnie to wszystko z mikrofali :oops: .. i nie ma wyjścia .. musi być najlepsze, bo innego brak .. :p to jak, dacie info gdzie po dropsy skoczyć .. bo ciekawam bardzo .. ?[/QUOTE] Za niewielka oplata , dropsy moge dostarczyc osobiscie:)
-
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Ellig replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No i czego ryczy no czego?Nie rycz mala nie rycz..... Trzeba pomoc no to biegiem a nie spacerkiem:) -
[quote name='Wunia']tak, i to jest zagadka ...[/QUOTE] Nie to nie jest zagadka ostatnio kupilam "polubek w sosie wlasnym":)
-
[quote name='polubek']a gdzie tam w pralce mało :diabloti: :diabloti: :diabloti: w konserwie też [/QUOTE] [IMG]http://images36.fotosik.pl/178/0eac6df281eced7e.jpg[/IMG]
-
[quote name='polubek']jaki tam fotomontaż. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: jedyne i oryginalne w swoim rodzaju dropsy.:roll: :roll: :roll: [/QUOTE] Sama je kupilam:)
-
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Ellig replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jestem , poczytam pozniej...:) -
Gosc w dom...Kawa leci:) [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs347.ash1/29490_123976870951765_100000183587587_316541_5126006_n.jpg[/IMG] Dobry wieczor, spoznilam sie ka(Wunia) juz jest....
-
Wszyscy wspolnie ustalilismy ,ze po to zostaly zebrane pieniadze , zeby przeznaczac je na odrobaczanie , szczepienia, wizyty wet, sterylizacje i poprosilismy Obraczus 87 o to by sie zgodzila na zwrot za poniesione przez Nia koszty....:) Nikt z nas nie liczy sobie za czas , za benzyne itp.
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Ellig replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
megii1, dziekuje dzisiaj dostalam rachunek , pozdrawiam:) -
Ra nie profanuj brokulow, brokuly sie tylko blanszuje:)
-
Bylo tez allegro dla szczeniaka ale sie nie doczytalam albo przeoczylam....
-
NiJaSe czy mozesz jeszcze raz pomoc w zalatwieniu sterylizacji dla matki szczeniakow:)
-
[quote name='RenW'][B]Jest wątek!!!!!:multi::multi::multi::multi: Huuuraaaaaa!!!!:multi::multi::multi: Dziękujemy[/B]:lol::lol:[/QUOTE] Dziekujemy :loveu::loveu::loveu: A tera poprosimy o wpisanie rozliczen, wiadomosci z wizyt i rozmow poadopcyjnych oraz planow dalszego dzialania:)