-
Posts
38345 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Sunia zostaje w DT na zawsze:)Dziękujemy Wszystkim!!!:)
Ellig replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Sunia bardzo ladnie reaguje na komendy, zjadala u mnie z miski , wkladalam reke, karmilam z reki zero agresywnych reakcji..............Nawet na siad reagowala i czekala az podam jej z reki sucha karme. -
[quote name='NiJaSe']teraz już tylko tydzień :D , w poniedziałek jestem umowiona na tel ze swoimi wetkami zeby dograć termin sterylki[/QUOTE] Dziekuje NiJaSe :)
-
M. prac w 30 stopniach bez wirowania. Sterylka odozona bo sunia miala szczepienia i teraz trzeba poczekac minimum 2 tyg. o ile dobrze pamietam:)
-
[quote name='sleepingbyday']mówię, napiszcie do zofii-saszy.[/QUOTE] Poczekam na urwiska nie chcialabym wprowadzac osoby , ktora nie zna sprawy.....dziekuje za rade:) Wyjec [URL]http://www.naszestworki.pun.pl/viewtopic.php?pid=24#p24[/URL] Jeden z dwójki największych i najsilniejszych. Swoje "robocze" imię zawdzięcza temu, że zawsze najwięcej i najgłośniej protestował o wszystko. Początkowo rozrabiaka usiłujący zdominować resztę - dziś już skrajnie odmienne zachowanie. Pies marzyciel - taki psi Mały Książe [IMG]http://www.naszestworki.pun.pl/_fora/naszestworki/smilies/%5Bdblpt%5D%29[/IMG] Raczej nie włącza się w bijatyki rodzeństwa - woli usiąść sobie spokojnie i patrzeć na świat. Oczywiście zaczepiony - radzi sobie doskonale. Drugie kolejne szczepienie - jutro 15 maja.
-
[B]Mysza 1[/B], moze w takim razie przekaz telefon do Panstwa z Żoliborza [B]sleepingbyday[/B] ? Urwisek sie zgadza, zalezy jemu na szybkiej wizycie i zeby Panstwo tez wiedzieli ,ze sie Ich nie ignoruje, ja zaraz jeszcze raz zadzwonie i zapytam , ktory psiak jest najspokojniejszy ale z tego co wiem Uszatka jest spokojna i Tchorzyka:)
-
[quote name='sleepingbyday']aha, mnie nie ma na necie w weekendy. dziewczyny, plis, głosujcie na krakvecie na ostatnia szansę. shcron 500 psów bez jakiejkolwiek systemowej pomocy od władz, a praca nad poprawa tego, co było przez lata zabagnione, to normalnie syzyfowy wysiłek... głosowanie: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185270-KrakVet-ankieta-na-maj-wybierzmy-kandydata-razem[/URL][/QUOTE] Glosowalam:)Jak sie z Toba kontaktowac w weekend?moze wymienimy sie tel?
-
[quote name='sleepingbyday']o matko, dziewczyny, tarchomin to jest bardzo daleko ode mnie. ale niedaleko mieszka abrakadabra, jak będzie potrzeba, to dajcie znać, poprosze ją, moze razem skoczymy... ale dajcie znac na pw, jak wygląda sytuacja. nie na wszystkie wątki zaglądam regularnie.[/QUOTE] Mam nadzieje,ze dzisiaj bedzie juz kontakt a Urwiskiem, postaram sie wszystko ogarnac , oczywiscie bede pisala na pw.Dziekuje:)
-
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Ellig replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Byly ode mnie:)120 zl, deklaracje za rok z gory. -
Witajcie. Kochani kto kupi i dostarczy obroze dla suni? Tu nie ma co czekac, kleszczy jak psow:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Dzien dobry, lapie espresso , dzisiaj moje drugie, dziekuje [B]polubek[/B]:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/185369-KSI%C4%84%C5%BBKI!!!-Nowe-i-ciekawe-dla-Rufusa-i-Idola!!!-ZAPRASZAMY-do-25-maja-do-godz.-22-00[/url] Hej Gapciu, slicznoto!:)
-
Sunia zostaje w DT na zawsze:)Dziękujemy Wszystkim!!!:)
Ellig replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Aleksandra95']To jak tu się takie dobre:) osóbki zebrały pokaże sunie mix siberian husky która też szuka domku [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/285/5cbc63a4c56ae93cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/289/745bf9efaa0191b7.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Dzien dobry, wrzuc na Forum psow syberianow:) Tila jest bardzo delikatna i spokojna, nie boi sie ludzi ani duzych psow, miala kontakt z moja goldenka i byla bardzo zaciekawiona , zero agresji, tylko troche niepewnosci ale co sie dziwic, widac, ze jest to sunia , ktora reaguje na kazde slowo, komende , bedzie z niej piekny posluszny psiak. Jest bardzo wychudzona, zapadniete boki tego nie widac na zdjeciu, trzeba ja karmic kilka razy dziennie malymi porcjami, rozepchac powoli zoladek.Biedactwo ona bardzo ufa ludziom... -
Dobranoc, biegne jeszcze powiesic........ [img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs280.snc3/28140_1448844470343_1510166502_1196182_234126_n.jpg[/img]
-
Sunia zostaje w DT na zawsze:)Dziękujemy Wszystkim!!!:)
Ellig replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Aleksandra95']Ellig to Ty byłaś z Atomowką po sunie u mnie???:)[/QUOTE] Nie, Atomowka byla u mnie....Dziekuje ci Dziewczyno:) -
Sunia zostaje w DT na zawsze:)Dziękujemy Wszystkim!!!:)
Ellig replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Atomowka, dziekuje bardzo, kawal drogi przenioslas sunie na wlasnych rekach, jestes wyjatkowa:) -
Sunia zostaje w DT na zawsze:)Dziękujemy Wszystkim!!!:)
Ellig replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='xelka2005']Dzisiaj wieczorem mała będzie już u nas. :lol: Mieszkamy pod Piasecznem, więc nie wiem jak z transportem karmy, może nie będzie mam potrzebna i warto ją zatrzymać dla innego, bardziej potrzebującego szczeniaczka... Sama mam 2 młode sunie - Nela ok. 6 m-cy i Freja prawie 3 m-ce, są trochę wybredne więc wciąż próbuję różne suche karmy, gotowane mięso z warzywami i ryżem oraz puszki. Dzisiaj pierwszy raz jadły makaron z mięsną puszką i ładnie opróżniły miseczki. Może wreszcie udało mi się trafić na ich smak :multi: Planuję Tilę żywić tym samym co moje dziewczyny. Legowisko i inne "przybory" mile widziane. Dziękuję za wsparcie i mam nadzieję, że szybko uda się Tili znaleźć ten jeden, jedyny, wymarzony DS. Proszę o ogłoszenia. A póki co witamy ją z otwartymi ramionami ;)[/QUOTE] Prosze zywic Tile ta karma co dalam, bez problemu je sucha karme/ potem jest tez latwiej znalezc dom dla psa , ktory je suche karmy/, jest POTWORNIE zaglodzona, najmniejsza obroza jest dla niej za duza. To specjalna karma Hill'sa dla nie dozywionych szczeniakow,Tila rzucila sie na te karme u mnie w domu, tam sa wszystkie witaminy, duze ilosci bialka , kurczak, chidronizyna niezbedna w prawidlowym budowaniu kosci.Zrobilam Tili zdjecia za dwa tygodnie mozna bedzie porownac jak bedzie wygladala po jedzeniu tej wlasnie karmy, ona musi byc teraz bardzo dobrze odzywiana to jest priorytet, prosze tez zalozyc jej obroze przeciwpchelna jest w tej samej torbie co miski i zabawki oraz gryzaki, obroza i smycz a chwile sie przyda ja tylko mala nabierze troche ciala. -
Sunia zostaje w DT na zawsze:)Dziękujemy Wszystkim!!!:)
Ellig replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Juz jestem umowiona na odbior karmy, dokladam jeszcze miski, obroze przeciwkleszczowo-pchelna, zabawki, gryzaki, nie wiem jak z legowiskiem, obroza i smycza czy potrzebne zobaczymy na miejscu jak do mnie przyjada dziewczyny....