-
Posts
38345 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
Ellig replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
[quote name='NiJaSe']chyba zaraz zwariuje :shake: , on się biedny cały czas męczy a ja nie mam mu jak pomóc , coś mu jest a niewiadomo co , to jakaś paranoja[/QUOTE] NiJaSe czasami nawet Pan B. nie pomoze , doswiadczamy tego tez my na sobie , na swoich bliskich, robisz wszystko co mozesz, trudno sie z tym pogodzic ale nie mamy innego wyboru.Moze jeszcze sie uda trzeba w to wierzyc i w miare mozliwosci pomagac Omenowi przetrwac bez bolu :( -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[B]Kajko i Kokosz do góry!!!!!!!!!!!![/B] -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
Ellig replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
[quote name='NiJaSe']czekam na telefon .........:-([/QUOTE] Trzymaj sie ! Sama sie trzese, trzeba myslec pozytywnie, przynajmniej sie starac......cho...a..... -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tora&Faro'] Elu my jesteśmy umówione dzisiaj?:)[/QUOTE] Oczywiscie, dzisiaj sie widzimy:) -
Aniu, dziekujemy za dobre wiadomosci.Trzymajcie sie cieplutko i slonecznie:)
-
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='ronja']karma Mai skończyła się miesiąc temu, więc bardzo by się przydała. przez miesiąc zobowiązałam się do karmienia Mai swoją karmą, by w ten sposób "oddać" to, co zjadła moja Ciućka sama częstując się z pojemnika.[/QUOTE] No wiesz to chyba jakis zart za to ,ze Ciucka zjadla garstke karmy Ty karmisz Maje przez miesiac..... Dzisiaj przekaze Ewie Marcie 15 kg karmy dle Mai. Pozdrawiam:) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Ellig replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Nie z Wojtem bedzie rozmowa, dzisiaj zadwoni do Ciebie Bogusia a karma juz jest zalatwiona tylko transport potrzebny o tym tez powie B. Z Wojtem tez bardzo duzo zalatwione:)Jest zgoda na kilka sterylek:) -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
Ellig replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
Boje sie otwierac ten watek....trzymam kciuki, wyjatkowe kciuki.... -
Jamnisiowata suka i jej szczeniorki już w swoich domach
Ellig replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Slay.Sklep zapewnil mnie ze dzisiaj najpozniej jutro karma, kolejne 15 kg bedzie dostarczona:) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Ellig replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='__Lara']Cudak :loveu::loveu::loveu::loveu: będziemy Ci-Wam kibicować :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Oj tak ! Sprawa zalatwiona dzisiaj zadzwoni do Ciebie Bogusia.....juz trzeba szukac transportu dla karmy z Marek pod Warszawa do Was:) -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
Ellig replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
Omen nie poddawaj sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
Ellig replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
[quote name='NiJaSe']Anja walic kase , najwazniejsze zeby mu pomogli , martwic bedziemy sie potem[/QUOTE] Przelalam 150.....Jak sie czuje Omen? -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tora&Faro']Ja żywię wielką nadzieję że chłopcy niedługo pójdą do domków...póki co telefon milczy....[/QUOTE] Na pewno, teraz jest duzo psiakow do adopcji / powodz/ ale maja piekne Allegro, moze jeszcze trzeba wykupic na bazarku ogloszenia. -
LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.
Ellig replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
Zdjecia swietne, psiaki bezpieczne,same dobre wiadomosci:) -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
No prosze zupelnie inny pies:)Jaki szczesliwy, to wspaniale!!!!!!!!!!!!Warto ratowac psy jak sie widzi taki cuda:) Cudowne zdjecia!!!!!!!!!!!! -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
Ellig replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
Juz przeczytalam, wrzucilam na Twoje konto NiJaSe troche grosza i odkladam dla haszczaka 14 kg karmy Hill'sa d/d. Dobrej nocy:) -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
Ellig replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
Jestem zaraz przeczytam i postaram sie pomoc...Trzymaj sie maly! -
[quote name='NiJaSe']rany przepraszam opuściłam sie , ale mam co robic :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/186507-Znaleziony-m%C5%82ody-haszczak-w-okolicy-Wyszkowa-!!POTRZEBNE-WSPARCIE-NA-LECZENIE-[/url]!!![/QUOTE] W porzadku NiJaSe...Napisz tylko ile kosztowala sterylka to rozliczenie zrobimy i jeszcze jak sie czuje Dejzi?:)
-
[quote name='NatiiMar']Ellig, cos musi zaganiac do roboty. A taka "atmosfera" popędza,że hej:):)[/QUOTE] Jak sie szybko ruszaja to i "wiatry" mocniejsze "wieja"...:)
-
[quote name='Cudak']Chyba przydałby się nowy banerek ;) Taki już tylko z Viki... Igiełka w chwili obecnej ma bezpłatny DT, jedynie za karmę/środki czystości (wcześniej miała płatny, ale nie było chętnych), ale tylko dla niedużych suczek...a takich też na dogo jest sporo, więc pewnie w końcu, któraś skorzysta :)[/QUOTE] Na watku byla podana cena za dobe....dlatego uwazalam ,ze jest platny...:) "Cena 9zł za dobę Nie ponoszę kosztów za szczepienia, sterylizacje transport do nowego domu, specjalistyczną karmę i zastrzyki jednak moge to wszystko dopilnować. Przy wiekszej liczbie podopiecznych zniżki."
-
[quote name='RenW'][B]Ellig[/B], to Twój typ faceta?!:evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:[/QUOTE] Nie to moherowy ojciec, moj typ juz kiedys byl z filizanka w dloni, a na powaznie to ja nie jestem normalna....moj Tz ma "korzenie" wloskie, nie pisze byly bo nie jestesmy po tzw. rozwodzie, wyobrazacie sobie 32 lata malzenstwa??????????????