Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='tripti']Buba to luzaczka była, zasiadła w samochodzie jakby zawsze miała kierowcę pywatnego :) faktem jest to, że na pewno przyniosłaś Jej szczęście, bo najtrudniej tak mi się wydawało przynajmniej do czasu zasiedzenia się Witki mają psiaki czarne i bure, teraz chyba zmieni mi się pogląd na rude :) Kochana Ellig może ten tekst się nada: [COLOR=#000066][B][FONT=Times New Roman][SIZE=2]Szczeniak piękny i wyjątkowy![/SIZE][/FONT][/B][/COLOR] [SIZE=2][COLOR=#ff0000][B]SZCZENIAK IDEALNY![/B][/COLOR][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Historia Witki jest przykładem bezinteresownej psiej pomocy w walce o przetrwanie. Czasami nawet nas ludzi nie stać na taki gest... gest życia... Witka i Jej rodzeństwo została urodzona przez bezdomną psią matkę w opuszczonym garażu. Niestety psia mama z wyczerpania zmarła... szczeniaki nie miały szans na przeżycie. Wtedy właśnie pojawiła się inna bezdomna szczenna suczka, która przejęła szczeniaki i wykarmiła razem z własnymi, kosztem niestety swojego życia. Wtedy dopiero pojawił się człowiek i zabrał bezbronne psie dzieci. Z całej piątki psiego „rodzeństwa” została już tylko jedna perełka. Czeka na własny dom, gdzie będzie kochana i będzie mogła pokochać nowych właścicieli całym swym małym psim serduszkiem. Z pewnością jest to suczka niebanalnej urody. Waży [B]około 12 kg, ma około 10 miesięcy[/B]. Jest psem [B][SIZE=2]zdrowym, z pełnym kompletem szczepień – posiada własną książeczkę zdrowia. [/SIZE][/B]Jest to pies, który na co dzień odwdzięcza się człowiekowi uśmiechem – prawdziwym psim uśmiechem. Jest[B][SIZE=2] subtelna i delikatna[/SIZE][/B], jest też spokojna. Nie ma zapędów niszczycielskich, grzecznie zostaje sama w domu, nie ma żadnego problemu z innymi psami w domu. [B][SIZE=2]Nie ma też w sobie agresji,[/SIZE][/B] jest potulna i milusińska jak słodki młodziutki baranek. [/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][B][SIZE=2]Chodzi na smyczy, zachowuje czystość w domu.[/SIZE][/B] [/FONT] [FONT=Times New Roman]Czeka na swój dom w tzw. domu tymczasowym, czyli przejściowym do czasu znalezienia tego jedynego właściciela. Może Ty chciałbyś nim zostać?[/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Suczka przebywa [B]w Grodzisku Mazowieckim[/B] – bardzo dobra komunikacją miejska z Warszawą. Pomagamy w transporcie suczki do nowego domu.[/SIZE][/FONT] [CENTER][SIZE=2][FONT=Times New Roman][B]Adoptując Kreseczkę na pewno zyskacie Państwo wspaniałego psiego przyjaciela do końca życia.[/B][/FONT][/SIZE][/CENTER] [I]Warunkiem przemyślanej adopcji jest zgoda na rozmowę z wolontariuszem, zgoda na sterylizację pieska w odpowiednim momencie - zapobiega to rozmnażaniu oraz wielu groźnym chorobom, a także podpisanie umowy adopcyjnej.[/I][/QUOTE] Oczywiscie tylko jakie zdjecia mam teraz wstawic?:)
  2. [quote name='obraczus87']Kochani bardzo prosze o wejście na wątek z mojego podpisu. Matka, ojciec i 3 szczeniaki mieszkają w leśnej norze.... Brakuje nam pomysłów... Proszę o pomoc :roll:[/QUOTE] Moim zdaniem powinni to zglosic do Vivy....
  3. [quote name='obraczus87']Ciocia olalolaa wykona wizyte. :) jeszcze nie wiem kiedy, ale najważniejsze że wykona ;)[/QUOTE] Swietnie :)
  4. [quote name='ronja']a ja ostatnio Emi mówiłam, że jak do nas przyszła, nie chciała walczyć. było jej wszystko jedno. teraz to zupełnie inny pies. pies z dobrą energią:)[/QUOTE] Oby wiecej takich dobrych wiadomosci:)
  5. [quote name='ronja']chcę pochwalić Kaluchnego:) już drugi dzień je ze wszystkimi obiad (zwykle jadl w kojcu, na dworzu, w przedpokoju). nadal ma tendencję do doskakiwania do każdej miski, ale rozumie już co znaczy nie wolno i czeka na swoją kolej, a dostaje ostatni.[/QUOTE] Kaluchny :) Brawo!:)
  6. [quote name='akucha']Już wysłałam. Przyda się. Niech on tylko zdrowy będzie.[/QUOTE] Asiu Dudus nie moze byc tylko Twoim "obciazeniem", dlatego prosimy wszystkich o pomoc i nawet najmniejsze wplaty na leczenie maluszka. Fakt, Pani Malgosia moglaby przynajmniej pomoc finansowo. ojasia dziekujemy:)
  7. [quote name='Ewa Marta']Myśłę, że w tej chwili najważniejsze jest wyleczenie Maluszka, a potem będziemy myśleć o kastracji. Moje pieniądze możecie spokojnie przeznaczyć na jakąkolwiek potrzebę Dudusia. Napisałam, że na kastrację ale oczywiście pieniądze są do dyspozycji w miarę potrzeb. Mam nadzieję, że niejedna jeszcze osoba dorzuci grosik dla wspaniałego maluszka, który przetrwał nie wiadomo ile zimnych nocy na dworze, bez schronienia. Oby to było tylko przeziębienie i dało się szybko wyleczyć![/QUOTE] Tak teraz najwazniejsze jest zdiagnozowanie i wylecznie Dudusia, z lapka tez nie jest dobrze, dlatego rowniez moje pieniadze sa do dyspozycji Marty. Saphira bardzo dzikujemy za wplate:) Trzymaj sie maluszku!:)
  8. [quote name='obraczus87']Na Mape patrzyłam wczoraj. Napisałam PW do Cioci Olalola, ale nie odpowiedziała. Przed chwilą wyslałamm Jej sms-ka a w południe zadzwonię :)[/QUOTE] Musi sie udac:)
  9. [B]olalolaa[/B] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [B]safii[/B] [FONT=&quot][EMAIL="[email protected]"][B][email protected][/B][/EMAIL] [/FONT] itd. Marta wyslalam maila do Ciebie:)
  10. Zapytajcie Lile nie wiem czy sama moze zrobic taka wizyte ale moze kogos zna z Częstochowy:) Ja jestem na tak jesli chodzi o dom i Panstwa zainteresowanych Cypiskiem:) Pozdrawiam Wszystkich serdecznie:)
  11. Czy mamy jakies aktualne zdjecie koteczki tak zeby mozna bylo zaczac ja oglaszac z kontaktem do adopcji?Te powyzej sa bardzo ladne wiec moze je wykorzystam tylko jaki kontakt podawac?
  12. [quote name='Ewa Marta']A proszę bardzo:-) http://internet.hovet.pl/index.php?ramka=towar_do_koszyka&akc=dk&id_smb=30184 To jest chyba link to hurtowni wet?Potrzebny jest nam caly z adresem sklepu:)
  13. [quote name='Nutusia']Aś mi pomogła, no! :) Gdzie taki nie wiem... spis moderatorów i ich adresów znaleźć można? Ty z głąbem kapuścianym tu konwersujesz, Miła Moja, nie zapominaj o tym! Takim, co to od niedawna wie co oznacza pw, a skrót TZ rozkminiał blisko 2 lata ! :) Kochana moja w miejscu do kogo wysylasz wiadomosc wstawiasz nick moderatora:)
  14. [quote name='Ewa Marta']W internecie cena za 2 tabletki to koło 150 zł. Dawka 75 mg.[/QUOTE] Ewus daj link:)Po podaniu leku robi sie badania krwi, wazne nie powinno sie podawac leku na wlasna reke, nie moze byc laczony z przeciw zapalnymi itp.
  15. [quote name='Nutusia']A jak się szuka moderatorów?... Boże, jaka ja jestem niereformowalnie tępa!!!!! Napisz wiadomosc na pw do moderatora :)
  16. [quote name='Nutusia']Zapisuję nazwę i dopytam. Cena... zabójcza :( To zalezy od dawki ta jest na 45 kg, lek podaje sie tak: 1 tabl po 14 dniach 1 tabl i potem co miesiac nie mniej niz 6 razy 1 tabl.
  17. [quote name='Nutusia']Fakt... z "domatorstwem" mu baaaaardzo do twarzy (mordki :))[/QUOTE] Dokladnie tak:)Gdybym nie znala jego "historii" nie uwierzylabym ,ze to Kair:)Piekny jest!:)
  18. Biedna Toska:(A moze jakas masc?Jaga dostaje co miesiac tabletke Trocoxil 75 mg....100zl
  19. [quote name='Ewa Marta']Umaszczoy jest tak, jak moja Barsa:-) Nawet plamki na pupci mają podobne:-) Do tego ten biały ogonek, jak u beagla. No i stawia go tak do góry, jak coś węszy. Fajna z niego mieszanka. Może to corgi z beaglem;-) a po beaglu ma te ucieczki... [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/2432/barsa1.jpg[/IMG] a tu plamka na pupie:-) [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/4166/barsa1f.jpg[/IMG][/QUOTE] Ewa masz racje ilez Dudus ma z Barsy:)Jeszcze gdzies przyplataly sie geny corgiego:)
  20. [quote name='Nutusia']O, Eluś, dobrze, że Cię "widzę" :) 23-go października jadę do Łodzi, jakby co... :) Wracać będę tego samego dnia.[/QUOTE] Hej, dziekuje bardzo ale nie mam nic dla Łodzi a dla niektorych to juz nawet jak bede miala to nie dam:shake:
  21. Ewa.Cudne zdjecia!!!!No nie moge 5,5 kg:)Oj , Dudus Ty sie nie wyglupiaj tylko sluchaj sie Marty i Bartka i zachowuj sie jakos:) To wspaniale ,ze Dudus bedzie mial RTg nogi bo to wazne i dziekujemy za badania krwi.
  22. [quote name='RenW']Pozytywne wieści od Myszki.. piękne suczydło..:):)[/QUOTE] Fantastyczne wiesci:)
  23. [quote name='Ewa Marta']No właśnie.... Mimo wszystko lepiej jest być wrażliwcem, niż takim gostkiem, który chce tylko kotka ładnego , młodego, zdrowego, a najlepiej takiego, który nigdy nie zachoruje i będzie można go wyłączyć i odstawic na półkę, jak się wyjeżdża... Mimo Twoich zapewnień, że chcesz się zwinąć, jakoś nie mogę uwierzyć, że dasz radę Aga. Bo ludzie z sercem po właściwej stronie tak właśnie mają że siedzą w tym gówienku po kolana i jeszcze sobie dokładają kolejne...[/QUOTE] Zgadzam sie z Ewa i Magda nigdy nie wyjdziemy z gowienka ale takie juz jestesmy.....
×
×
  • Create New...