Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Witaj kmurdz!Dudus to psiak z Warmii ten co juz raz byl adoptowany i ten o ktorego adopcji myslalas:)Obecnie przebywa u ronji i jest pod Jej opieka , my to znaczy dokladnie 5 osob utrzymuje hotel, leczenie, kastracje itd. Skrzata/Dudusia, bardzo przyda sie kazdy grosz.Dziekujemy:)
  2. Troche odedchnelam, dobrze ,ze z Tosinkiem lepiej a Ty Ciotka nie wymachuj nam tu kijem tylko podaj dane do przelewu dla malicji..:)
  3. To portretowe zdjecie jest po prostu ekstra:)
  4. [quote name='lilk_a']odszukałam :) już Ci wysyłam :)[/QUOTE] Dziekuje juz wplacilam:)
  5. [quote name='obraczus87'] Cypisek zostal odebrany przez pana i pania :) Przed chwila dzwonilam - Pan Lukasz rozesmiany od ucha do ucha, zadowoleni oboje! Cypis juz urzęduje na fotelach ;) Bardzo dziękuję FIGU, która zaopiekowała się Cypisekim i zawiozła do DS ! jeszcze raz dziękuję!!! :)[/QUOTE] Dziekujemy :multi::loveu::loveu::loveu:
  6. Lila obiecalam oprocz kupionych muszek wyslac jeszcze niewielka kwote jednorazowa dla Samiego ale nie dostalam danych do wplaty:)
  7. Atos powodzenia!!!!!!!!!!!!:)
  8. [quote name='Szarotka']Witaj Elig, chyba ciotka od kawy sie stracila z dogo ??[/QUOTE] Witaj, mysle ,ze nie jest tak zle i ,ze Wunia pojawi sie i zrobi kawe:)
  9. [quote name='Marinkaa']Oj mają dziś swój szczęśliwy dzień maluszki...mają :)[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/15/15_3_39.gif[/IMG][/QUOTE] Bardzo sie ciesze:)Maluszki bezpieczne:)
  10. Magda , dziekuje Bogu za to ,ze Tosienka jest u Was..........Przelalam 50 zl, poszukam rzeczy na bazarek.
  11. Magda, prosze przyslij mi dane z nr konta......
  12. Prosze , tylko nie lancuszki w okresie jesien-zima.....
  13. Witajcie Cioteczki i Wujkowie co u Was i co u Gapcia? Wpadlam na kawe a tu pustki i kawy tez nie ma..... Zaraz zrobie kawe a tym czasem zapraszam Was do lektury wspanialych ksiazek:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/194812-NOWY-BAZAREK-KSI%C4%84%C5%BBKOWY.-KA%C5%BBDY-ZNAJDZIE-CO%C5%9A-DLA-SIEBIE!-Do-29.10.-do-22-00[/url] Kawa dla Wszystkich! [img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs289.snc4/40811_1412632322135_1422349091_31081096_7523278_n.jpg[/img]
  14. Witam, jestem na zaproszenie Lili, moge jedynie wesprzec Samiego wplata jednorazowa, moze na szczepienie.....poprosze o dane do przelewu:) Jestem spokojna o los Samsunga w koncu jest u Jamora:)
  15. Zapraszamy [url]http://www.dogomania.pl/threads/194812-NOWY-BAZAREK-KSI%C4%84%C5%BBKOWY.-KA%C5%BBDY-ZNAJDZIE-CO%C5%9A-DLA-SIEBIE!-Do-29.10.-do-22-00[/url]
  16. [quote name='Tora&Faro']Cudna jest:):loveu:[/QUOTE] Tak jest cudna:)Bedziemy szukac domku? Jak tylko bedzie taka potrzeba to zaczne oglaszac Ksiezniczke:)
  17. [quote name='rufusowa']oj pisałam małymi, bo może nie każdego interesują kulisy mojej ciąży :evil_lol: [/QUOTE] Serdecznie gratuluje. Spodziewam sie wnuka i przezywam to bardziej niz swoje ciaze i porody:)
  18. Hej! Przepraszam ,ze przeszkadzam:) zapraszamy na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/194812-NOWY-BAZAREK-KSI%C4%84%C5%BBKOWY.-KA%C5%BBDY-ZNAJDZIE-CO%C5%9A-DLA-SIEBIE!-Do-29.10.-do-22-00[/url]
  19. [quote name='majuska']No tak ...nie wszyscy zdaja sobie sprawę z tego, że tu waruje stado ciotek z wywalonymi jęzorami, złaknionych najdrobniejszych szczegółów z pierwszego dnia pobytu Pucka w nowym domu:shake::lol:[/QUOTE] Oj tak...czekamy:)
  20. Przepraszam Cypisku.... Zapraszamy [url]http://www.dogomania.pl/threads/194812-NOWY-BAZAREK-KSI%C4%84%C5%BBKOWY.-KA%C5%BBDY-ZNAJDZIE-CO%C5%9A-DLA-SIEBIE!-Do-29.10.-do-22-00[/url]
  21. Witajcie, zagladam dobrze ,ze wszystko w porzadku:)
×
×
  • Create New...