Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38346
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='_Goldenek2']Wizyta ok. Rodzina bardzo sympatyczna i poukładana. Małżeństwo z 20-letnią córką, bardzo aktywnie spędzający wolny czas. Obecnej właścicielce Atosa Państwo też przypadło do gustu. Sprawozdanie z wizyty przedstawiłam dziewczynom z Szansy. Przedyskutujemy i podejmiemy decyzję. Oczywiście tutaj też napiszę :).[/QUOTE] Czekamy :)
  2. [quote name='majuska']Cieszę sie niezmiernie!!!! Fajny taki prezent od Pucusia na urodzinki:evil_lol: Biuletyn :evil_lol: koniecznie!!![/QUOTE] Prezent wspanialy!:)
  3. Asiu, spelnienia wszystkich marzen!sto lat!:) [img]http://id.joe.pl/sub_images/pictures/98e6ddcda5247a0cd9df743661318092_th2.gif[/img]
  4. To jest cudowne zdjecie:) Zagladam tu juz po raz kolejny i smieje sie cala soba:)
  5. M. Trzymajcie sie, mysle o Was z wielka serdecznoscia....
  6. [quote name='olalolaa']Witam :) Rzeczywiście wizyta wypadła bardzo dobrze, ludzie sympatyczni, pro-zwierzęcy, jak zaczęli i opowiadac historie jak ratowali koty czy świnki to szczęka opadała :) Na prawde mysle ze bedzie miał super dom, podworko jest duże, oby tylko nie siusiał i nie niszczył, bo w srodku wszystko na nowo zrobine, ale Państw sa oczywiście na to przygotowani. Trzymam kciuki za małego, i chętnie przeprowadzę wizytę podopcyjną mam niedaleko, a i chętnie poznam tego przystojniaczka ;)[/QUOTE] Dziekujemy bardzo!:)
  7. [quote name='Florentynka']Okej - rozmawiałam z asiaf1 - jutro może zrobić wizytę przedadopcyjną. Jeśli wszystko pójdzie ok, to EPRAP może przyjechać w niedzielę po Pucka.[/QUOTE] Fantastycznie i asiaf1 to najlepsza z mozliwych osob do sprawdzenie domu, trzymam kciuki:)
  8. Juz sie nie "walaja"................
  9. [quote name='Nikus']:multi::multi::multi:Info od Obraczus 87; "wizyta wypadła bardzo dobrze:multi:..teraz kwestia dogadania transportu na poniedziałek:) w weekend Cypis jeszcze zaliczy szczepienie"... no czy nie fajne dobranoc na dziś?[/QUOTE] Dla mnie przemile Dzien Dobry!!!!!!!!!!!:):):)
  10. [B]Neigh[/B] [B]Wyjątek[/B] [B]AnkaRa[/B]
  11. [quote name='majuska']Ciotki napiszcie jescze do Ellig, sama pewnie nie bardzo da radę ale może kogoś poleci. NiJaSe jest chyba z okolic Pragi. No Pucek chłopie, oby to było to....:kciuki:[/QUOTE] [B]Kociabanda2[/B] miala na DT Stefana i jest z Jabłonnej:)
  12. W takim razie zaczekam na tekst i zdjecia do ogloszen, mala jest slodka:)
  13. [quote name='_Goldenek2']Wizytę Pani przełożyła na jutro,[/QUOTE] I tak trzymamy kciuki:)
  14. [quote name='ronja']mam wyniki, wkleję wieczorem jak dotrę do domu mocznik jest za wysoki i próby wątrobowe podwyższone jak na takiego młodego psa. Wetka dała lespewet na oczyszczenie nerek. Za 3 tyg mamy powtórzyć krew. Wetka powiedziała, by dać Dudsiowi trochę czasu na dojście do siebie, odkarmić go, odrobaczyć jeszcze raz. Ten stan może być wynikiem zaniedbania, zarobaczenia lub choroby nerek. Zobaczymy w kolejnym badaniu krwi, czy jest lepiej. Na razie diety żadnej nie stosujemy.[/QUOTE] Biedny Dudus......
  15. [quote name='mari23']właśnie tak - bo tam na miejscu jest tylko sama pani Danusia -i nie ma kto jej pomóc my wszyscy daleko mamy do Bełchatowa, a u siebie na miejscu psich nieszczęść niemało....[/QUOTE] Ja tez jestem za daleko ale bede oglaszac na FB jak tylko beda zdjecia i informacje.
  16. [quote name='Ra_dunia']Jak to nieswojo do siebie gadać? ;) Przecież człowiek od czasu do czasu musi porozmawiać z kimś inteligentnym :D[/QUOTE] Teraz to po prostu nie wypada sie odezwac :evil_lol:
  17. Prosimy o pomoc!Zima nadchodzi wielkimi krokami!
  18. Wespre groszem niewielkim. Moze jeszcze zamiescicie prosbe o pomoc na forum [url]http://www.belchatow.net.pl/index.php?sid=cd8fbdfa3bd29313eea5a67bb7319e5f[/url]
  19. Pomoge w ogloszeniach, natomiast historia psiakow mozna zainteresowac Fundacje dzialajace na tym terenie, TOZ.....
  20. [quote name='ronja']pani Małgosia mogłaby również oddać książeczkę Dudusia. inaczej , nowy właściciel będzie go musiał szczepić jeszcze raz[/QUOTE] Tak trzeba napisac do Pani Malgosi, Dudus nie powinien byc w tak krotkim czasie ponownie szczepiony .
×
×
  • Create New...