Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='ronja']wstępnie jestem umówiona na czwartek z panią, która ma przyjechać do nas poznać Dudu przemagluję panią już na miejscu[/QUOTE] Tym bardziej jest nam potrzebna Ksiazeczka zdrowia Dudusia wczesniej Fuksa na wszelki wypadek wklejam plakat , ktory byl wykorzystany do poszukiwania Dudusia tutaj jest tel do Pani Malgosi.
  2. [quote name='AresekSE']na tablicy ogloszeniowej "W SCHRONISKU OBOWIAZUJE BEZWZGLEDNY ZAKAZ FOTOGRAFOWANIA" ... :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2: czy w Kielcach wiedza ze komuna upadla 20 lat temu?[/QUOTE] Widocznie jest to obiekt "militarny" :evil_lol:
  3. Biedroneczki a gdzie kropeczki? :razz: Jak tylko beda zdjecia i krotki tekst to pomoge w oglaszaniu.Domu niestety nie mam .....:shake: Co z matka szczeniakow?
  4. [quote name='mona132']Bartku , sprawa jest skomplikowana bo ziemia nalezy do p. Marka ale MS ma zapis w akcie, ze ma dozywotnie prawo uzytkowania terenu tzn prowadzenia na nim schroniska. Miedzy nimi tez nie jest rózowo ale póki co zapis jest tak skonstruowany ze ciezko go ruszyc. MS utrzymuje jednak ze to ona jest tam pania i wszystkich pedzi tekstem: wynocha z MOJEGO terenu. Ma jednak swiadomosc ze jest inaczej i tak krecic moze tylko niedoinformowanych. Wie ze ja wiem i kiedy jest wlascciel terenu nie ma prawa na niego nie wpuscic za to ona jest wlasccielem fundacji wiec i zwierzat i przy adopcjach zaczyna sie "zabawa" niestety[/QUOTE] Czy tan zapis nie jest obwarowany jakimis wymogami , ktorych nie wypelnia dzierzawca?Moze to otworzyloby jakas "furtke"? Czy istnieje mozliwosc wypowiedzenia tej umowy?
  5. Az zal patrzec na dawna Emi, teraz wyglada cudownie i to dzieki Wam:)
  6. Strach Soni przed smycza jest ogromny, ma jakies bardzo zle doswiadczenia, bidulka.:shake: Podziwiam to jak z Sonia pracujecie i ,ze macie tyle serca i cierpliwosci.
  7. [quote name='Ewa Marta']Kochana Ellig, jak zawsze mnie wsparła i wstawiła na facebooku ogłoszenie i zdjęcia malutkiej Yumi:-) Nie znam sie na tym, ale zrobiła to jako wydarzenie, a więc coś więcej niż zwykłe ogłoszenie:-) Eluniu, bardz Ci za to dziękuję, zresztą nie tylko za to! Nigdy mnie nie zostawiasz i pomagasz ZAWSZE:loveu:[/QUOTE] Ewus to ja dziekuje!:)Moge dokladnie to samo powiedziec o Tobie:)
  8. [quote name='lilk_a']allegro dyplomikowe Tosi rozsyłajcie gdzie się da , maile , portale społecznościowe , psie fora .... rozeslane:)
  9. [video=youtube;7_R-24ick7A]http://www.youtube.com/watch?v=7_R-24ick7A[/video]
  10. [quote name='obraczus87']Osoby, którym zależy na powodzeniu akcji i chociazby zabraniu jutro 4 psów z umieralni - proszę nie działajcie pochopnie. Nie zawsze wszystko mozna napisac na forum publicznym. Weźcie pod uwage to, że na forum dzialaja dwie panienki, ktore kochają tego basztyla i donosza babsztylowi O WSZYSTKIM!!!!!![/QUOTE] To naprawde WAZNE !!!!!!!!!!!!!
  11. [quote name='mona132']Dziewczyny tak jak pisalam wczesniej zdjecia mialam w albumie na swoim facebooku tylko dla wtajemniczonych, Kogos poniosło i je puscił w obieg nie zdajac sobie sprawy ze moze spalic akcje , która jest prowadzona od wielu miesiecy . Jesli do wlascicielki dojdzie ze az tak dokumentowalam jej dzialalnosc nie wyprowadze stamtad zadnego psa, a polskie prawo wiemy jak dziala, zaraz jest zima i zanim zwierzeta zostaną jej odebrane pół schroniska padnie z powodu nieprzygotowania do zimy. Uwierzcie, ze kilka osób bardzo mocno sie trudzi aby zebrac takie dowody i dopiero rozdmuchac sprawe aby zakonczyła sie ona pozbawieniem praw do opieki na jakimikolwiek zwierzetami. Jesli wlascieielka juz teraz pozna wszystko co na nia mamy przygotuje sie do rozprawy ( takich spraw wygrała kilkadziesiąt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! obecnie tocza sie trzy sprawy w tym dwie z wolontariuszkami z empatii ) Kiedy nadejdzie wlasciwy czas dokladnie opowiem Wam co i jak i mam nadzieje wspólnie zrobimy z tego schronu prawdziwe schronienie dla zwierzat. Na razie alarmuje o nierozpowszechnianie tych inf. bo na dogo sa dwie bardzo przychylne wlascielce osoby, ktore donosza jej o wszystkim co tu robimy z psami ,które od niej wyciagamy i z tego powodu mam juz zakaz adopcji jesli nie ma wlasciela terenu. Nie wiedza jak wyglada sprawa mozna bardzo zaszkodzic wiec prosze uzbrojcie sie w cierpliwosc[/QUOTE] [B]Prosze przeczytajcie uwaznie to co napisala mona[/B] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  12. [quote name='andzia69']dziewczyny...nagłośnijcie tą sprawę...przecież tak nie moze być!!!:(:( ślijcie te zdjęcia do gazet, polityków, kogo się da...:(:( to nasza walka ze schronem: [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=118781651508291[/url][/QUOTE] Tak zrobimy to efekt pracy wielu ludzi ale na FB to akurat jednej grupy, ktorej pomoc oczywiscie i w tym wypadku bedzie, obiecuje....Dyminy cd w sobote!
  13. [quote name='lika1771']Co to za schronisko gdzie to jest....................[/QUOTE] Spokojnie pozwolmy najpierw na zabranie psiakow potem napisze na pw.
  14. Dzisiaj dostalam odpowiedz od P.M. Obiecala tak przynajmniej zrozumialam, przekazac ksiazeczke zdrowia Dudusia.
  15. To juz wiemy o co chodzi teraz tylko potrzebne kolejne fakty, zdjecia...............Inaczej nie ruszymy.
  16. [quote name='Aneta220978']Monika co możemy zrobić przecież tak dalej być nie może...To jest znęcanie się nad zwierzętami, maltretowanie ich . To nie schronisko tylko mordownia jakaś!!!!!!!!!![/QUOTE] Koniecznie !!!!!!!!!!!!!nie mozna tego tak zostawic !!!!
  17. Ale Misia jest madra to co robi z butami:):):) po prosu tlumaczy Wam z psiego na nasze:):):)Kochana sunia:)
  18. Piekny brzuszek:)
  19. [quote name='ronja']jeżeli pani Małgosia się wstydzi - niech wrzuci książeczkę do naszej skrzynki na listy - nr 105[/QUOTE] Napisalam do Pani Malgosi na FB....
  20. [quote name='Malagosiar']Fuks jest zaszczepiony już. Po kilku dniach prób wychodzi na spacery bez smyczy :) Pilnuje się ładnie, uwielbia biegać, jeszcze tylko nie reaguje za dobrze na komendy, ale podchodzi i daje się złapać w razie co, wcześniej nie było o tym mowy. Weterynarz powiedział, że oszczędzanie nóżki może być nawykowe, ponieważ przy wolniejszych chodach w ogóle jej nie oszczędza, tylko szybko biegnąc. Także długi ból w biodrze mógł spowodować taki nawyk. W razie problemów ma dostać jakiś zastrzyk, ale myślę, że nie ma takiej potrzeby. W weekend całe dnie spacerowaliśmy i nie widać było śladu dyskomfortu, poza tym oszczędzaniem nóżki od czasu do czasu. Jak tylko będę miała nowe zdjęcia to wrzucę. Wszyscy w Fuksie zakochani! Mój mąż nawet do małżeńskiego łóżka go wpuszcza! Agresję do psów to on ma przez płot, przy spotkaniu z psem jest tylko przerażony i potulny. Boi się dużych hałasów, jak przejeżdża większy samochód to się chowa za mną :)[/QUOTE] Pani Malgosiu bardzo prosimy o przekazanie "Ksiazeczki zdrowia"Fuksa do ronji to ta sama ulica, nie chcemy robic krzywdy psiakowi i szczepic go ponownie.
  21. Same dobre wiadomosci i tak trzymaj Emi:)
×
×
  • Create New...