Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38346
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Dobrze ,ze pieniadze dotarly , trudno znalesc potwierdzenie a jak jest wszystko w jednym miejcu to lepiej widac, dziekuje:) Przepraszam ale jestem Ellig a nie Elling.
  2. [url]http://www.dogomania.pl/threads/195568-Warszawa-dom-dla-suczki-psa-%C5%9Bredniej-wielko%C5%9Bci?p=15647828#post15647828[/url]
  3. No tak to bedzie radosc tylko nie trzeba go za czesto brac na rece bo jak bedzie oswojony to nie bedzie mozna go wypuscic na wiosne:)
  4. Gdybym byla blizej to bym go wziela, uwielbiam jeze:)
  5. Witaj!widze jaki jest piekny:) Jezyk lepiej bedzie sie czul jak dacie jemu sucha sciolke taka jak dla chomika albo swinki morskiej, liscie tez musza byc zupelnie suche , takie wysuszone nie zielone, mala porcja jedzenia :)
  6. [quote name='zuzlikowa']Ja też...ja też!!! Byłoby cudnie!!! Tripi już pisze do Pani...ZACISKAJMY MOCNO KCIUKI!!![/QUOTE] Trzymamy kciuki !!!!!!!!
  7. [quote name='ata'][FONT=Book Antiqua][I][SIZE=4][B][COLOR=navy]Suma wszystkich wpływów i wydatków[/COLOR][/B][/SIZE][/I] [/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=navy][B][I]na koncie Samsunga [SIZE=2][COLOR=Black]za [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=Black]okres 12.12.2009r - 30.09.2010r[/COLOR][/SIZE] wynosi [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=5][COLOR=DarkRed][B]+ 511 zł [I][SIZE=4][COLOR=Black]Wydatki [/COLOR][/SIZE][/I][/B][I][SIZE=4][COLOR=Black][SIZE=2]od 01.10.2010r[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/I][B][I][SIZE=4][COLOR=Black] [/COLOR][/SIZE][/I][/B][SIZE=4][COLOR=Black][SIZE=2]-100 zł kastracja - uregulowane [/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Black][SIZE=2]-240 zł transport - uregulowane[/SIZE][/COLOR][/SIZE][B][I][SIZE=4][COLOR=Black][SIZE=2] [SIZE=4]Deklaracje jednorazowe, bazarki i inne....[/SIZE] [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE] Dnia 20 pazdziernika wplacilam na konto dla Samsunga 45 zl , mam potwierdzenie.................
  8. [quote name='mysza 1']Proszę bardzo ;) [URL="http://allegro.pl/biedroneczki-sunie-9-cio-tygodniowe-szczeniaki-i1300017873.html"]Biedroneczki- sunie 9-cio tygodniowe szczeniaki[/URL][/QUOTE] dziekuje bardzo:)
  9. Prosze o info jak sie wszystko zakonczy:)
  10. Bardzo sie ciesze ,ze jezyk dzieki Wam jest bezpieczny i ze wszystko udalo sie zalatwic:) Pozdrawiam serdecznie:)
  11. [quote name='mysza 1']Sunie już na allegro, zrobiłam wspólną aukcję dla obu.[/QUOTE] Mysza, kochana a link do allegro?
  12. ok dziekuje:) jutro oglaszam:)
  13. [quote name='Neigh']Oj bo znowu mam Sajgon.......W piątek Gerard i Mała jadą do domu.......no i znów mnie Wrocław namówił cholera i przyjezdza kolejny pers i mała syjmka. W tym Wrocławi jest jakaś paranoja - co tydzień trafia kot w typie rasy - co chwilę pojawiają się ludzie - znani z handlu kotami i zabierają co niesterylizowane......PARANOJA. No i chyba pękłam znowu........a sobie obiecywałam ze to koniec TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Ellig BARDZO wielkie dzięki za saszetki - te sie zwłaszcza przydadzą, bo to syjamowate to dziecko i to ostro zabidulowane.....Dzięki Elunia........:-)[/QUOTE] Bardzo proszę, na zdrowie, kocie oczywiscie:)
  14. [quote name='Ewa Marta']Ech, rozbiegana jesteś i nie słuchasz:-) Saszetki i obróżki przeciwpchelne masz od mojego Anioła Ellig:loveu: Zawsze Ci zazdrościłam, że masz swojego Anioła - Teresę, a teraz dorobiłam się swojego:-) Dzięki niej mogę udawać Mikołaja i rozdawać różne fajne rzeczy;-)[/QUOTE]Ja tez mam Aniola ma na imie Ewa:)
  15. Mam nadzieje ,ze sie udalo i zadzwonili do Ciebie ze Stowarzyszenia pomocy jezom:)
  16. Czekam na kontakt do ogloszen:)
  17. Ja tylko moge obiecac zrobienia "wydarzenia" dla Emi na FB:)
  18. [quote name='mysza 1']Wiśnia jest drugim imieniem, przydomkiem ;) Każdy pies u Marty ma drugie imię, niektóre mają ich więcej. Miś vel Wiśnia ;)[/QUOTE] Mysza dziekuje , ja zawsze jak patrze na Wisnie to mowie sobie zupelnie jak Mis wyglada:):):):)
  19. Hej Emi! cudna panienko:) Tutaj wyglada jak zuczek , ktory przewrocil sie na plecy i nie moze sie podniesc :)
  20. Hej pogubilam sie czy Mis i Wisienka to te same psy:))))) Na zdjeciach mysle ,ze tak:)
  21. [quote name='Nutusia']Hihihiiii, no i masz za swoje! Toscanek jest już zarezerwowany, opatentowany i... zastrzeżony! :)[/QUOTE] Dobrze,ze macie patent:)
  22. [quote name='ronja']mam już ksiązeczkę Dudu (dane p. Małgorzaty zostaly wykorektorowane) byli dziś państwo oglądać Dudu - młode malżeństwo spodziewające sie dziecka. od zawsze w ich rodzinach byly psy. oni bardzo chcą, by ich dziecko od początku chowało się z psem. zrobili na mnie dobre wrażenie - spokojni, ciepli. Dudu się do nich tulił, oni go caly czas głaskali. Dudu miałby kanapę do dyspozycji, bylby kochany i zaopiekowany jak trzeba - weterynaryjnie również. Wiedzą, że Dudu ma szwędacza we krwi i nie wolno go spuszczać. powiedzialam im, że Dudu jest w trakcie leczenia. że trzeba zrobić mu badania kontrolne i potem go wykastrować. państwo, by chcieli go już odebrać po kastracji (ale się do niej dołożą). o ile oczywiście zdecydują się ostatecznie i o ile Akucha wyrazi pozytwną opinię:) ja zrobię przedaopcyjną w razie czego[/QUOTE] [B]Akucha[/B] wyraza pozytywna opinie, zgadza sie z pelnym zaufaniem z wyborem i decyzja [B]Ronji[/B], i sama napisze wiecej jak tylko bedzie mogla zajrzec na Dogo.:)
×
×
  • Create New...