-
Posts
38345 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Jakis dobry w miare krotki tekst jest potrzebny i zaczne oglaszac , czekam jeszcze na kolejne zdjecia chyba ,ze to juz wszystkie:)
-
Pieknie! Oby tak dalej...Dzielna Emi:) Zdjecia ciesza oczy i dusze:)
-
[quote name='Nutusia']Mój Sławek się ze mnie śmieje, że dzięki naszemu psiemu fisiowi Tomek "na swoim" nie będzie chciał mieć żadnego zwierzaka. No i dobrze, niech nie ma - ale ręce i nogi dam sobie poucinać, że nigdy żadnemu krzywdy nie zrobi.[/QUOTE] Bedzie mial:) Mati ma juz dwa koty:) Filip na razie spodziewa sie dziecka, bedzie syn a teraz zgaduj jakie bedzie mial imie?:):):)
-
[quote name='Nutusia']Pamiętam - dlatego uważam, że Duduś się świetnie nadaje na opiekuna dla ludzkiego szczenięcia. Tylko rodzice owego szczenięcia muszą być równie odpowiedzialni w stosunku do dziecka, jak i do psa. Moje szczenię osobiste własne urodzone też zostało adoptowane przez psa (a właściwie sunię) i dzięki temu miało baaaardzo szczęśliwe i normalne dzieciństwo :)[/QUOTE] Tez tak mysle i uwazam ,ze wrazliwosc moi dwaj dorosli synowie miedzy innymi maja dzieki kontaktowi z roznymi zwierzakami juz od urodzenia:) :Dog_run::wolfie::krolik::kociak::bluepaw:
-
[quote name='ronja']mam już ksiązeczkę Dudu (dane p. Małgorzaty zostaly wykorektorowane) byli dziś państwo oglądać Dudu - młode malżeństwo spodziewające sie dziecka. od zawsze w ich rodzinach byly psy. oni bardzo chcą, by ich dziecko od początku chowało się z psem. zrobili na mnie dobre wrażenie - spokojni, ciepli. Dudu się do nich tulił, oni go caly czas głaskali. Dudu miałby kanapę do dyspozycji, bylby kochany i zaopiekowany jak trzeba - weterynaryjnie również. Wiedzą, że Dudu ma szwędacza we krwi i nie wolno go spuszczać. powiedzialam im, że Dudu jest w trakcie leczenia. że trzeba zrobić mu badania kontrolne i potem go wykastrować. państwo, by chcieli go już odebrać po kastracji (ale się do niej dołożą). o ile oczywiście zdecydują się ostatecznie i o ile Akucha wyrazi pozytwną opinię:) ja zrobię przedaopcyjną w razie czego[/QUOTE] Trzymam kciuki! Dzisiaj po raz pierwszy usmiechnelam sie jak zobaczylam "latajacego" Dudusia :multi:
-
NELA - szczeniak. Nasza Gwiazda pojechała do DOMU! ! !
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Witaj Dorcia!!! Natalia obiecala dzisiaj zdjęcia, jesli nie zdazy ich zrobic to ja jutro porobie i ruszamy z ogłoszeniami. Mam nadzieję ze Nela szybkoo znajdzie domek![/QUOTE] Ja tez czekam na zdjecia , poprosze na maila:) -
Witam! Mysle ,ze jako szkoleniowiec i behawiorysta wiesz ,ze Soni potrzebna jest pomoc na miejscu a nie przez internet i jeden film.Cenie Twoje uwagi sama mam pod opieka psa , ktory jest wycofany i pomimo spotkan z behawiorysta przez ponad 4 miesiace na razie prawie nie ma albo sa nie znaczne postepy. Takie "lekcje" to koszt miesiecznie okolo 700-1000 zl.To nie jest pies zle wychowany tylko pies po przejsciach, zlych doswiadczeniach z czlowiekiem. Dlaczego o tym pisze? A dlatego ,ze tu kilku osobom nie chodzi o psa, o Sonie! Te osoby, ktore przez rok czasu nie byly u Soni maja jakies chorobliwe obsesje , ktore w zaden sposob nie pomagaja Soni:( Nie bede tu wiecej pisala, powiem jeszcze tylko jedno.Mam nadzieje, ze Sonia bedzie nadal miala dom, dobry odpowiedzialny dom!
-
[quote name='Wisełka']To wstawiam :( Śliczny jest :( Czemu ta baba im to robi :( A skąd wiesz że on tam jest? Wypuszczają go na zewnątrz że ma takie foty? Czy go tam przenieśli dopiero? [IMG]http://images47.fotosik.pl/359/1b5b8d7c1f629f4cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/359/6935b643b9a3fd27med.jpg[/IMG][/QUOTE] Nie moge, ten ogrom zla zaczyna mnie przerastac :(:(:(
-
NELA - szczeniak. Nasza Gwiazda pojechała do DOMU! ! !
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Eluniu, sunia generalnie w Warszawie będzie. A namiary to na mnie rzecz jasna..[/QUOTE] Ok, bo jutro wstawie ogloszenia, tylko jeszcze przejze zdjecia moze beda jakies jeszcze:) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Ellig replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Cudak']Doszło kilka nowych wpłat :) chyba dzięki [URL="http://www.facebook.com/event.php?eid=147981348580569&index=1"]wydarzeniu na facebooku[/URL]. Rozsyłajcie proszę do znajomych. Kotów pod naszą opieką jest kilkadziesiąt (w porcie ponad 20, na działkach ok 40, na osiedlu kilkanaście.. w sumie ponad 70 :shake:), a ich potrzeby są ogromne.. Bez odpowiedniej ilości dobrego jedzonka nie będą w stanie się ogrzać i będą zamarzać w największe mrozy :placz: Mam nadzieję, że chociaż tym 4 maluszkom z działek uda się znaleźć domki...w porcie też jest jeden mały kot - podrzutek (mam nadzieję, że to kocurek, a nie kotka).[/QUOTE] Justyna prosze wyslij mi na maila kto ile wplacil trzeba podziekowac:) -
[quote name='mysza 1']Elu, przesłałam zdjęcia, które dostałam. Teraz jestem w pracy, postaram się wieczorem wziąć za ogłoszenia chociaż grypa mnie rozkłada i od przyjścia do domu padam jak betka ;) Zobaczymy jak będzie dzisiaj.[/QUOTE] Dziekuje:)
-
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
Ellig replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ajlii']Co do pani która chciała "adoptować" sunię - mamy jej imię, nazwisko, pesel, nr dowodu... Gdzie jest wątek nowy sunieczki?[/QUOTE] I bardzo dobrze! -
NELA - szczeniak. Nasza Gwiazda pojechała do DOMU! ! !
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Kupię wyprawkę dla szczeniaka - karmę, obróżkę i smycz. Obraczus odbierze ode mnie w sobote lub niedziele. Bardzo prosimy o pomoc w opłaceniu szczepień.[/QUOTE] Fantastycznie!:) To zbieramy na szczepienia.... -
NELA - szczeniak. Nasza Gwiazda pojechała do DOMU! ! !
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Jakies namiary moga byc "ogolne", gdzie jest sunia i kontakt... -
Urwisek, czekam na zdjecia do ogloszen. Mysza jak mozesz to przeslij mi na maila zdjecia szczeniakow:)