kurcze zastanawiam się czy aby przypadkiem krzywdy sie nie robi tym że teraz siedzi w ciepłym,a potem wyjdzie na dwór.żeby choroby po tem nie było,fakt że kuba nie ma podszerstka ani tk.tłuszczowej pod skórą,ale mieszkał w takich warunka że ta buda ze sloma to mim zdaniem super komfort.no juz sama nie wiem.mój pit bull przy -10,nie chciał w domu siedzieć tylko w budzie spał...