Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. jakieś maxymalne uczulenie,może to atopia,ale jeśli poprawy nie ma to chyba nic innego nie pozostaje jak wet-dermatolog,bo inaczej pies będzie łysy.
  2. z doświadczeń własnych ;)
  3. akurat nie ma ograniczeń wiekowych do podawania oleju roślinnego
  4. przejeżdżam przez niego jak jadę z psami do janowa na "hasanie"lub na grzyby w lasy janowskie.ale staruszek jakis dziwny daja nowa budę darmą a on nie chce może opieka społeczna powinna się nim zająć,bo pewnie skoro tak mówi to chyba nie w pełni umysłowo..
  5. mini a jak on dzis tak wgóle
  6. jeśli karma jest dobrze zbilansowana to nie ma sensu czegos extra podawać(mówię o karmach tych co napisała ls).najgorsza zbrodnia dla szczeniaka to mieszanie gotowanego z suchym
  7. kurde niedobrze,ta łapa faktycznie niezbyt wyglada.schron dla takiego chorego moim zdaniem mógłby być tylko-warunek sucho i czysto. ja mogę zaproponować i mię RUGI od odmiany róży naturalnej-rosa rugosa,a wiadomo że okolice końskowoli słyna z upraw róż
  8. nie ma sprawy.2 kg powinno starczyć na jakieś 3-4 dni.
  9. zapomniałam jeszcze o tym roboranie.też podrzucę do tych rzeczy.dziewczyny sie wzmocnią,mimo że to witaminy ukierunkowane na futro,ale ....
  10. ja miałam wczesniej meduzę-niestety nie ściągalne poszewki-koty mi kurde zaszczały i trzeba było wywalić na śmietnik
  11. dog chow nie taki totalny syf-bez przesady co prawda pro plan jest "o półke wyzszy".natomiast co do zmian w żywieniu-suchego nie mieszaj z gotowanym,ewentualnie puszki z suchym na kożyść suchego-stopniowo.daj psu ok.7 dni na przyzwyczajenie się do nowego pokarmu,szczeniaki żle reaguja n a gwałtone zmiany w żywieniu
  12. ja na zaproszenie,kurde nie mam kasy,ale co najwyżej podniosę.masakra coraz więcej psów ze szczebrzeszyna....i to same najgorsze wypadki.a co tam u tych psiaków teraz słychać.
  13. nie wiem co to szelki guard,ale mam na zbyciu szelki regulowane chaba czarne tasma jeśli chcecie,co prawda używane były ale juz od dawna nie są,obroże regulowane też mam(niestety używane)roboran h może być?co prwda w proszku jest.
  14. matko,ta sunia co została przy następnym ataku alkoholowym byłaby następna.... lusia wysyłasz karmę?merys ja mogę wam podrzucić jutro 2kg sensitiv lathams,jesli sprawa "karmowa"na cito.jeśli tak to gdzie w lublinie.
  15. kurcze zastanawiam się czy aby przypadkiem krzywdy sie nie robi tym że teraz siedzi w ciepłym,a potem wyjdzie na dwór.żeby choroby po tem nie było,fakt że kuba nie ma podszerstka ani tk.tłuszczowej pod skórą,ale mieszkał w takich warunka że ta buda ze sloma to mim zdaniem super komfort.no juz sama nie wiem.mój pit bull przy -10,nie chciał w domu siedzieć tylko w budzie spał...
  16. merys nie dziwota że pachnie inaczej-ponoc w smietniku spała.no i ta chudość goldenki-myślę że to trwało już jakiś czas ta ich bezdomnośc.coś wam potrzeba?czy klinika "wszystko dała"?
  17. czyli takie troszkę większe będą bo mam taka chyba w pół "babskiego"uda.ale fakt ładnie umaszczone
  18. kingula dopiero teraz przeczytałam.niestety nie pamietam rozmiaru ale kupowane na owczarka niemieckiego,ale z tego korzysta i cao i kot i ttb-y.moim zdaniem "rozmiar nie ma znaczenia";) bo-mam kupione mniejsze na wielkość psa rasy beagle dla mojej suczy(mix bulisia) i co ?wielki 70-cio kg pies tam przeważnie śpi. co do tego co zamówiłaś-jeśli obicie jest ze "zwykłego"materiału to będziesz musiała częściej prac niestety.
  19. gryf80

    Barf

    filodendron a olej laniany lubi?moje uwielbiają,choć dla mnie jest on niesmaczny,osobiścvie używam z rzepaku
  20. może mu je odprowadż i zostaw jakąś karte informacyjną,aczkolwiek kulturalnie napisaną;)
  21. znów w krakvecie wybieramy schron,który otrzymałby pomoc-macie jakies propozycje ?oczywiście w lutym,koty z torunia już są
  22. gryf80

    Barf

    panbazyl-to moje jest zadupie na maxa-jest dobrze zaopatrzony sklep w mięso 7 km ode mnie i ceny jak z kosmosu,jedynie korpusy z kuraka sa w rozsądnej cenie.mięso tylko wieprzowe i kurczaki,no i żeby cokolwiek kupić w większej ilości to trzeba tak z rana.o ogonach,kościach czy żwaczach -zapomnij.każdy chyba wychodzi z założenia że wiejskie burki jedza konserwy teo i zlewki poobiednie
  23. dlatego weci do w/w leku dodają p/wymiotny
  24. napisz skąd jesteś na pewno ktos doradzi dobrego chirurga-ortopedę.dysplazja to nie wyrok smierci.
×
×
  • Create New...