Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. do kitu jeśli chodzi o "bójczośc "tej obroży.strasznie śmierdzi
  2. a może to babeszioza od "kleszczy",nie zbadał krwi?pies może zakończyć żywot bardzo szybko .badabnie krwi-morfologiaa+rozmaz i biochemia(nerki wątroba)konieczne.każda godzina sie liczy.jak masz masz możliwość to dawaj do innego weta skoro ten nawet nie pokwapiłsię o pobranie krwi,a sezon kleszczowy własnie się zaczął
  3. najważniejsze żebyś utrzymywała ją w szczupłości.
  4. gryf80

    Katowice CACIB 2012

    buliś śliczny.pozdrawiam
  5. zaraz jeśli pije nienaturalnie dużo to może świadczyć o chorych nadnerczach(choć częściowo powinno być coś nie tak w moczu np.ph zasadowe).psu nie mozna ograniczać wody,nawet jesli pije 5 l dziennie.na pwnio nie jest to objawem narwicy.moim zdaniem powinniście poszerzyć badania np.o kortyzol
  6. gryf80

    Ropomacicze?

    ok.czekamy
  7. gryf80

    nasze staruszki

    a dostaje jakieś chondroprotektory?
  8. droga jane nie wiem czy jeszcze wejdziesz na forum,aby czytac posty-po pierwsze musisz zaszczepic na wscieklizne,gdy nawet podrapie czy uderzy zebami ciebie,dziecko kogos obcego niezaszczepiony pies=duze koszty obserwacji i kara.więc wart zrobic nawet to co proponował gajos.po drugie-tu na dogo jest wiele osób majacy kontakty z dobrymi szkoleniowcami,pisz w odpowiednim dziale ludzie pomoga.oddanie psa na łańcuch na wieś to nie jest dobre rozwiazanie(ja wiem że to tylko pies ale czy mogłabys spac spokojnie mysląc o nim że spi w lichej budzie,bez wody w misce czasem glodem przymierając?)co do schronu-otwórz strone jakiegokolwiek schroniska i zobacz ile młodych psów nie przekraczajacych roku ma problemy ze znalezieniem domu a co dopiero pies 4 letni-za kratami,a wokolo hałas-pies który przywykł do domowych pieleszy...pies 4 letni to pies nad którym elegancko mozna popracować,mozna poprawic relacje miezy wami spróbujcie,na prawde warto w waszym psie drzemie pewnie duzy potencjał tylko trzeba go uwolnić.pozdrawiam życze szczęścia jesli to czytasz to napisz jak tam u was.
  9. kości wołowe sa moim zdanniem bardziej"szkodliwe"a nizeli drób.łatwo doprowadzaja do zatwardzenia
  10. trzymam za ciebie kciuki,raczej za cierpliwość
  11. no to dobrze że czuje się troszke lepiej,napisz co tam weci powiedzieli
  12. no to dobrze że mu lepiej.pisz jak tam sie czuje psina
  13. gryf80

    Ropomacicze?

    trudno idz najszybciej jak tylko mozesz,morfologia z krwi także byłaby wskazana no i biochemia-nerki głównie.cen ci nie podam bo sa różne morfologia "u nas"ok 20 zł,a za każde oznaczenie z biochemi 10 zl,usg 45,wizyta 30. im dłużej się zwleka przy ropo oczywiscie,tym gorzej dla psa-ropomacicze to zatrucie całego organizmu nie tylko w obrębie macicy
  14. moim skromnym zdaniem-jesli ucho w środku nie jest ciemnoróżowe bez wydzieliny,może zainwestuj w prep.do czyszczenia uszu z jonami srebra
  15. no czasem pies nie chce współpracowac-u mnie bez krzyczenia "spokój"niestety nie da rady i komenda siad+smakołyk po "akcji.krople trzeba wielokrotnie w ciagu doby 1 x to za mało
  16. gryf80

    Barf

    dla ludzi wszystko z glutaminianem monosodowym-smacznego
  17. może krople p/zapalne były za krótko stosowane(czasem trzeba miesiac lub 2 stosować),lekarz zagladał otoskopem do srodka czy tylko tak "na oko",jak to drapanie wyglada-czy raz na jakis czas ,czy ciagle,ucho opuszczone,głowa przekzywiona,zeskrobina była brana na samym poczatku?
  18. ja nawet nie chce otwierac tej strony o bulisiu,wystarcza mi wasze opisy i juz moja chora wyobraznia pracuje az nad to. super że wszystko dobrz sie skończyło,mój gryf tez miała taki nakrapiany nos z biegiem lat kropki stały sie łatami i ma łaciaty nos
  19. u wetów,hurtowniach wet.mam przetłumaczone na polski,gdyby potzreba to wkleje
  20. no dobre wieści.
  21. dr łukaszewska to super kobieta z ogromna wiedza dla mnie guru,bez sledziony da się życ,bedzie dobrze-a chory narząd sprawia wiecej problemów niż jego brak.
  22. to powazne co opisujesz mysle że nie od samej karmy wizyta u weta bezwzględnie konieczna
  23. a może pop prostu trzeba per vaginam sunie zbadac
  24. przedmowcy maja rację ropop to intoksykacja-im dłużej się czeka tym gorsze rokowanie,to zatrucie całego org,nie lokalne.tak czy siak guz czy ropo zabieg nieunikniony
  25. kasa na karme-moge przesłac tylko nr konta poproszę sami sobie kupicie ;),taka jaka chcecie,super wszytsko tylko strasznie zagmatwane,czyli bilans "szczeniat" jaki jest?tzn ile ma dt a ile nie,bo sie trochu pogubiłam no i co z sunia
×
×
  • Create New...