Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. hill ja codziennie tzn w sezonie czyli teraz daję po 2 wielkości pięści babskiej każdy,póki co jest ok.-zaznaczam że po,idory sa wiadomego żródła
  2. milena moucka to chyba maka czyli maczka drobiowa.ja kupuje dla rudej brita light i wszystko ok.siersc i qpy(sucz to mix bullteriera)
  3. można.pewnie.najwyżej nie będzie efektu.sama zobaczysz jak pies na to zareaguje.
  4. orozyme jest do stosowania bez szczotki.pozostałe ze szczotką do zębów
  5. generalnie-żywienie samym mięsem nie jest dośc dobre dla psa...
  6. spoko.szampon zostaw do profilaktycznego mycia co najwyżej
  7. dla starych psów osobiście poleciłabym prep.(nie wazne czy ludzkie czy dla zwierzat)z glukozaminą i chondroityną.
  8. każda jestv dobra o ile pilnuje sie codziennego czyszczenia zebów
  9. wymioty częste tzn 3-4 krotne i biegunka.
  10. może spróbujcie z masłem orzechowym-dobrze przylega do pastylek.pytanie czy pies lubi masło
  11. gryf80

    wymioty

    to normalne że pies chciał zjesć swoje wymiociny.mógł coś zjeśc na spacerze,czy przypadkiem nie skubał trawy?
  12. wierz mi szybko to nadrobi..popuszczac moczu nie musi a i charakter może się nie znienic.
  13. raczej spodziewałabym się jakiejs pchły jeszcze.szapon p/pchłowy jest skuteczny w momencie gdy jest pies kapany.i działa tylko na formy dorosłe pasozyta.jeśli jest juz ok 7 dni od ostatniej kapieli idz do weta i poproś o prep.w sprayu np.fiprex 250 ml lub tez poproś aby spryskał psa na miejscu.pamietaj że ilośc prysnięc jest uzalezniona od wagi psa.poniewaz to szczenię to trzeba bedzie za jakis czas powtórzyć pryskanie z racji zwiększenia masy ciała psa. prep.w sprayu mozna smiało uzywać na szczenieta kocięta(ale mam na myśli prep.z fipronilem czyli frontline czy fiprex)
  14. wiedxma kup psiakowi na odpornośc jakis prep.np.ten [url]http://biowet.pl/produkt,bioimmunex-canis,76,zawsze[/url] to odciagnie podawanie antybiotyków
  15. jesli tylko powachala czy potarmosiła tego szcura to sie nie bój nic psu nie będzie
  16. sacred-masz rację.widziałam sznacery mini z reakcjami uczuleniowymi na adiuwant we frontline.byc może i Willy ma reakcję na adiuwant w advantixe.przynajmniej wiadomo będzie że nie należy używać w jwgo przypadku tego preparatu
  17. ja się z czyms takim nie spotkałam ,ja bym podawała dalej-oczywiście poinformuj swojego weta o tej sytuacji
  18. pewnie szczur bo jez ze względu na swoją budowę raczej ciężko go do pyska wziąśc
  19. kup szampon hexoderm firmy eurowet.wykąp go w sposób jak jest na opakowaniu
  20. dokładnie.porządnie w szamponie psa wykąp.zastap po 7 dniachg advantix jakims innym prep..
  21. pewnie był problem bakteryjny..
  22. prwdopodobnie bolesnością żołądka
  23. gdyby to była babeszioza po tym kleszczu co go miała 2 m-ce temu to juz by psa nie było wśród żywych(oczywiście nie leczona),przy nerkach-tzn jakichkolwiek problemach z nerkami czy ukł moczowym objawy bólowe występuja bardzo rzadko(ewentualnie przy ich zapaleniu przy omacywaniu okolicy nerek pies reaguje).mogże to byc sytuhorobowe.ale ja także czekam na wyniki
  24. "fachowo"można także powiedzieć-badanie koproskopowe-zależy co podejrzewa lekarz jeśli "zwykłe"pasożyty(tasiemiec,glista cystoizospory)to jednorazowe badanie to potwierdzi lub wykluczy,na obecnosc gardia lamblia zrób test płytkowy
  25. leszczuuuu napisał że ma 15 m-cy
×
×
  • Create New...