Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. ja mam srednie doświadczenie jeśli chodzi o ten preparat-piesek z lękiem separacyjnym-bez efektu,ale może w twoim przypadku przy długotrwałym stosowaniu oczywiście efekt będzie zadowalający
  2. robaków w stolcu możesz nie widzieć.może zrób badanie koproskopowe w kier.pasożytów
  3. kurczaki marketowe maja tak miękkie kości że nie trzeba moim zdaniem ich mielić chyba że masz szczeniaka
  4. czy aby na pewno to było przecięcie nerwu?czy mięśnia
  5. to sie tyczy nie tylko cimalgexu czy trocoksilu ale innych także odstę p 24 godz to minimum musi byc zachowany
  6. ja także mogę smiało poecic prwventica
  7. ee tam mnie to nie dziwi,że tak "skaczecie"kolo psa.ja także skaczę koło swoich psów
  8. jeśłi cieknaca krew z 2 sutków jest wynikiem nowotworzenia to nie ma sie nad czym zastanawiać-tzreba wykonać zabieg
  9. no to dobrze,moze to była chwilowa niestrawnosc.pilnuj psa aby niczego "dziwnego"na dworze nie jadł
  10. najlepiej by było dla niego w domu na wsi(w środku domu)
  11. właśnie sobie przypomniałam,ż super zapychaczem jest surowe warzywo jeśli lubi pies oczywiście
  12. włókno psyllium-np.jest w prep.dla ludzi bez recepty colon c,ale widziała też prep.z włóknem dla psów
  13. TO DOBRZE ŻE BYŁES U LEKARZA.pies chory sie nie bawi,więc to dobry znak.nie wciskaj na siłe karmy,poczekaj.nawet dobrze,że nie chce jesc-gdy sa wymioty i to ostre tak jak u twojegopsa nie powinno sie podawać nic doustnie nawet wody(dlatego tak wazne sa kroplówki)żółądek a raczej jego błona śluzowa ma czas aby sie zregenerować(czas regeneracji 12-24 h)dlategoi podając podczas wymiotów cokolwiek droga doustna podrażniamy żoładek
  14. myślę ewa,że nie płaciciee z powodu regularnych wizyt,jeli ktopś przychodzi "od wielkiego dzwonu "po recepte na pewno bierzę"kesz"
  15. badanie kosztuje 18-20 zł,przystosowanie może trwać nawet do 2 tyg karma rafi jest niezła.z badaniem nie czekaj-jest grupa pasożytów wewnetrzynch które "ograbiają psa z cennych składników odżywczych.moim zdaniem nie ma na co czekać.
  16. wszystko co uszczeniat się dzieje z wymiotami i/lub biegunką należy biec do weta-i tyo jak najszybciej szczeniaki bardzo łatwo sie odwadniają.kroplówki sa niezbędne.raczej przez neta nikt wenflona w łape nie założy....to może byc wsztsko-od "zwykłego"zatruicia czy niestrawności po parwowiroze lub koronawirozę.
  17. ja znam co prawda z lublina-dr pomorska dorota przyjmuje : [url]http://www.poliklinikaweterynaryjna.pl/[/url]
  18. gilaga-zrób badanie stolca u weta.koszt nie jest aż tak duży a pomoże wykluczyć pasożyty nawet takie na które tablety popularnie stosowane nie działają.
  19. być może to zespół "końskiego ogona"dosc"popularne"schorzenie u owczarków niem.przy takich objawach byc może trzeba byłoby zaczac podawac leki usprawniające przewodnictwo nerwowe.spytaj weta on powinien powiedziec ci jakie kroki należy podjąc
  20. może zwiewać,ale popęd bedzie co raz słabszy.należy także pamietac,że po kastracji poziuom hormonów jest jeszcze na wysokim poziomie stopniowo spadając-nie od razu
  21. oj coś dużo płacisz
  22. widocznie był niewielki uraz.jeśłi warstwa rogowa jest na swoim miejscu to nie ma co panikować. p.s.skasuj może ten drugi watek
  23. przemywaj wodą utleniona jeśli jest krew
  24. u "mnie "także po 5 zł za receptę sie płaci
  25. karmy które wymieniłaś nie są złe.ale czy pies będzie je jadł?musisz wypróbować
×
×
  • Create New...