TO DOBRZE ŻE BYŁES U LEKARZA.pies chory sie nie bawi,więc to dobry znak.nie wciskaj na siłe karmy,poczekaj.nawet dobrze,że nie chce jesc-gdy sa wymioty i to ostre tak jak u twojegopsa nie powinno sie podawać nic doustnie nawet wody(dlatego tak wazne sa kroplówki)żółądek a raczej jego błona śluzowa ma czas aby sie zregenerować(czas regeneracji 12-24 h)dlategoi podając podczas wymiotów cokolwiek droga doustna podrażniamy żoładek