czyli jest takim psim"podlotkiem"wzrost powinna zakończyć ok 15 miesiąca życia.to że rzuca się na żarcie jest spowodowane brakiem pokarmu który"pamięta"(jest mało żarcia lub jadła np raz na jakiś czas-to musimy się nachapać teraz ile wlezie bo nie wiadomo kiexdy znów będzie stołówka).może spróbuj jej podawać małe porcje ale często stopniowo schodząc do 2-3 posiłków dziennie,żeby "wiedziała"że żarcia jej nie zabraknie.ile dawać?zależy czym karmisz.suchą karmę najłatwiej dawkować-patrz tabelka na opakowaniu.jeśli karmisz psa zagłodzonego lub z niedoborami(a wydaje mi się że w jej przypadku tak może być)pamiętaj o witaminach i minerałach(ale myślę o takich dla psów nie ludzi).albo chociaż przynajmniej dore,łatwo przyswajalne wapno dla psów