Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. [quote name='razed_in_black']Mam pytanie do właścicieli basenji. Jakie te psy są z charakteru? Łatwo się uczą? Słyszałam że lubią kraść jedzenie, nie słuchają się i uciekają.[/QUOTE] akurat podkradanie żarcia to cecha chyba wsztystkich psów o ile sie na to pozwala
  2. to w takim razie czekaj cierpliwie.trzymam kciuki
  3. jeśli jest to wada budowy to z czasem pies może się do tego przyzwyczaić ,czy ja będzie bolało?nie mam pojęcia,ale na pewno pies ci to pokaże.
  4. moje psy "tez tak maja"gdy śpią głęboko
  5. żaden zabieg nie zagwarantuje 100% skuteczności.może wypadałoby znów zrobić rtg
  6. nie,nie ma takiej możliwości
  7. u kota co prawda,poczatkowo benakor( tańszy zamiennik fortekoru)a teraz lotensin.działanie takie samo
  8. zadzwoń do schroniska i spytaj.nie sadzę żeby wprowadzili psa do ogólnopolskiej bazy danych....
  9. nie pozwalaj psu na bieganie gdy temp otoczenia wynosi 30 stopni.oczywiście mozesz zrobic badanie krwi-czy aby wszystko jest ok,
  10. no to może byc ten brit.
  11. gryf80

    pomocy

    usunąc jak najbardziej.nie czekać.nawet jeśli usuniesz tylko odwłok a "główka"zostanie w skórze.miejsce zdezynfekuj albo jodyna albo woda utleniona ale uwazaj zeby do oka nie nalać.najlepiej zrobisz jak w prep.dezynfekcyjnym zanuzysz "patyczek do czyszczenia uszu"i w taki sposób posmaruj msc-e po kleszczu p.s.sprawdz tylko czy to aby nie brodawaka naskórna
  12. [B]theking[/B] mam 3 psy róznych ras ale wszystkie uchodzace za dominujace.w tym 2 samce(jedewn wykastrwany).róznica wiekowa jest różna:suka najstrasza mix bulla ma 8 lat,pit bull ma 5,a cao 4.takze nie polecałabym ci brania szczeników na raz,ale w odstępie np.roku
  13. piszesz że masz małą rasę.więc wesje przeznaczone dla małych ras byłaby ok,light tez ma drobne kulki wiec pies powinien sobie poradzić .ale -moim zdaniem-brit ma kiepski smak,słabo pachnie -tak uważam i to jak go jadły moje psy(czyli słabo i potem żebrały o cos innego),jełśi masz psa wybrednego to może spróbuj cos innego(ja "pilnuję"się teraz ariona premium)
  14. gryf80

    Barf

    ja też tak urozmaicam jak[B] motyleqq[/B].dodatkowo o serek wiejski i twaróg. jajko 2 x w tyg
  15. paulina odstaw wszelkie kostki ,tylko chrupek i woda nic po zatym.inaczej dieta "biezrze w łeb".to wszsytko co podajesz dodatkowo,nawet jeśli jest to raz na jakis czas to KALORIE!!
  16. przeczytaj co pisze na opakowaniu-obniza fosfor ze wzgl.na zawartosc związków wapniowych.jesli fosfor jest w normie to nie ma sensu(moim zdaniem)go podawać
  17. ja bym na twoim miejscu(jęśli problemem jest tylko luzny stolec a nie biegunka oraz bark innych objawów)poczekała.moze coś pies zjadła na spacerze,albo inne tego typu historie? oczywiście to twój pies i ty decydujesz
  18. tak koncentraty rozrabasz z woda w odpowiedniej proporcji(przewaznie napisane na opakowaniu).jesli pies ma zdrową skóre to każdy przez ciebie wymieniony bedzie dobry
  19. odpowiedziano na to pytanie ;)
  20. jeśli to dorosły pies mozesz poobserwowac 2 doby jesli problem nie zniknie,radze udać sie do weta.moze potzreba pieskowi zrobic badanie qpki?
  21. ok.dzięki.choć poobcięciu wygladała ładnie
  22. kochana trzymaj się i nie poddawaj,trzymam kciuki za owocne leczenie.głowa do góry to nie koniec świata,dzięki tobie i szybkiej trafnej diagnozie pies ma szanse na długie życie
  23. myślę że okulista ma rację że to choroba z autoagresji,jesli jest gdzieś w poblizu dermatolog to radziłabym do niego pójść. poczytaj sobie o zespole skórno-naczyniówkowym
×
×
  • Create New...