knypasku,rozumiem twoja sytuację.pies jest młody więc sa duże szanse że przywyknie do mieszkania na dwoorze.czy spaniela mozna przyzwyczaic do mieszkania w budzie-oczywiscie.pisze to mając po sasiedzku spaniela złotego mieszakjacego własnie w budzie(w kojcu pod nieobecnosc własicieli) myślę że mieszka tam bardzo dlugo bo był juz jak ja się tam wprowadziłam.kazdego psa mozna przyzwyczaic do życia na dworze,nawet z tak krótka sierściucha jak amstaff.mój pit uwielbia przebywac na dworze nawet w mróz,nikt go do niczego nie zmusza,biega luzem,buda ocieplona.a ma tyle głasków ile chce.myślę że i u ciebie knypasku będzie ok.