Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. anka trzymaj się.jesteśmy z tobą
  2. nazwy przez ciebie podawane sugeruja o zawartości fipronilu w w/w preparatach wiec skutecznośc pewnie taka sama co fypryst,fiprex czy frontline i temu podobne
  3. psiana-moje tez nie jadły brita chetnie(miałam lighta)ledwo wcisnęłam worek w sukę(jedyny w stadzie pies co zjada dosłownie wszytsko a tu karme nawet ona niechetnbie jadła).przeszłan na ariona seniora
  4. no wlasnie.to juz lepiej iść na biologie a potem wybrac mikrobiologię.większa szansa na ciekawa pracę.i "lżejsze"studia
  5. [B]grzalka[/B] pytaj wetów o erytropoetynę,może cos poradzi. [B]ania[/B] strzasznie mi przykro.ale dziwi mnie jedna rzecz-pisalas kilkanasci epostów wcześniej że weci robili morfologie krwi i wyniki były ok.a przy białaczce jest odzwierciedlenie w parametrach białokrwwinkowych
  6. albo jak pisze [B]taks,[/B]albo ropien kikuta macicy(ale wydaje mi sie że to w tak krótkim czasie raczej niemozliwe)
  7. letaa widzę,że musiałas się mocno natrudzić nad spanielka ale efekt boski,mam nadzieję że właściciele podobnej reakcji jak ja
  8. magia czekać albo pisac na innych fotrach
  9. [B]martuchny [/B]u mnie na studiach podyplom.z analityki med.(ludzkiej)sa dziewczyny własnie po biotechnologii.fakt z kasa krucho,ale dobra robota-szpitalne laboratorium.na podyplomówke poszły żeby pare groszy wiecej zarabiać....
  10. myśle że raz na jakis czas można mu spokojnie dać.dobrze ze polubił karme
  11. obecnie produkowane szczepionki p/ wsciekliznie monowalentne sa bardzo bezpieczne(porównujac do tych z lat np 80 tych),weiec jeśli nie beirze antybiotyków to smiało mozesz szczepić,jak napisała Agnieszka k-zaszczep p/wściekliżnie a zakazne inne pózniej zaszczepisz.jeśli był pies szczepiony w tamamtym roku p/ch zakażnym(nie pisze o wsciekliznie)to mozesz sobie darowac nawet 2 lata bez szczepien profilaktyznych
  12. może pies lubi taka karmę.z dwojga złego lepsze pedigree niz chleb w mleku moczony czy tez żywienie samym mięsem. ancia zdrowy pies nie zagłodzi sie.bedzie glodny to chrupki zje
  13. lila 10 dni po drugim szczepieniu p/ch zakażnym .uważa się za optymalny okres
  14. skończyc wet w polsce i wyjechać za granicę,przyjemne z pożytecznym/użytecznym
  15. prep.z chlorofilem lub chlorheksydyna moga być ok.ale mycie zębów jest lepsze
  16. [B]aniu [/B]lekarzom chodziło o to żeby podac ulubiona karmę ze wzgledu na brak apetytu.jeśli pioes nie ma apetytu i mógłby zjeść coś ulubionego nawet to czego nie może,to lepsze jest takie żarcie niz nic.na karmę specjalistyczna przyjdzie jeszcze czas,teraz niech zje cokolwiek byleby jadła, [B]magia[/B] ipaktine lub chitofos(prep.do kupienia u weta) [B]mandy[/B] przy niewydolnych nerkach szczepisz normalnie.
  17. zobaczysz po tygodniu stosowania kroplówe-jełśi faktycznie był to problem zapalenia nerki(choć wtedy powionno miec to odzwierciedlenie w morfologii krwi a pisałaś że była w normie)to powtórne.kontrolne badanie krwi powinny byc lepsze
  18. była steryliziowana?
  19. prawdopodobnie trzeba będzie wyciac i druga"zajęta"strone.zwłaszcza że "to"rośnie.zobaczysz co powie pan dr
  20. ok.dobrze że się nia zajęli
  21. dokładnie,także nawet młodsze bywaja.trzeba sledzic strony.pozdrawiam
  22. ja mam pita,ale te warunki które opisujesz jak najbardziej nadaja się do trzymania tego psa.ale-musisz pamietac że to rasa dominujaca i do przynajmniej 2-3 lat bedzie próbował ustawic wszystkich "pod soba"może to kosztowac ciebie sporo wysiłku ,a nawet przydałaby ci sie szkoła dla psów(ewentualnie mozesz pomyslec nad młodocianym pieskiem tej rasy z fundacji ast,które bywaja juz w trakcie kursów na pieska towarzyszącego,lub zajrzyj na forum amstaff.pitbull.eu tam moga pomóc ,są adresy hodowli a także pieski do adopcji w róznym wieku)
  23. cięzar właściwy moczu jest 1,015 wiec nerka zagęszcza mocz (dolna granica normy)ph moczu jest 6 więc ok krew(chyba) jest na + i (chyba)białko na 3 plusy więc jest białkomocz
  24. [B]morgan[/B] czy chodzi ci o ten poprzedni nieliczny miot?myślę że to wina samca-"dobre sztuki"kryja nawet codziennie choć hodowcy zapewniaja że tak nie jest.najlepszy moment to pik progesteronowy.oczywiście dobrze by było aby suczki były kryte nawet kilkakrotnie. [B]suche[/B]-oczywiście że to zabobon
  25. mój pit po spacerze po polu (pszenica)pryskanym miał podbrzusze usiane w czerwone małe "placki"trochę swedzące po 2 dniach znikały
×
×
  • Create New...