-
Posts
10790 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gryf80
-
anka trzymaj się.jesteśmy z tobą
-
nazwy przez ciebie podawane sugeruja o zawartości fipronilu w w/w preparatach wiec skutecznośc pewnie taka sama co fypryst,fiprex czy frontline i temu podobne
-
psiana-moje tez nie jadły brita chetnie(miałam lighta)ledwo wcisnęłam worek w sukę(jedyny w stadzie pies co zjada dosłownie wszytsko a tu karme nawet ona niechetnbie jadła).przeszłan na ariona seniora
-
no wlasnie.to juz lepiej iść na biologie a potem wybrac mikrobiologię.większa szansa na ciekawa pracę.i "lżejsze"studia
- 2376 replies
-
- lekarz weterynarii
- studia weterynaryjne
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[B]grzalka[/B] pytaj wetów o erytropoetynę,może cos poradzi. [B]ania[/B] strzasznie mi przykro.ale dziwi mnie jedna rzecz-pisalas kilkanasci epostów wcześniej że weci robili morfologie krwi i wyniki były ok.a przy białaczce jest odzwierciedlenie w parametrach białokrwwinkowych
-
albo jak pisze [B]taks,[/B]albo ropien kikuta macicy(ale wydaje mi sie że to w tak krótkim czasie raczej niemozliwe)
-
letaa widzę,że musiałas się mocno natrudzić nad spanielka ale efekt boski,mam nadzieję że właściciele podobnej reakcji jak ja
-
magia czekać albo pisac na innych fotrach
-
[B]martuchny [/B]u mnie na studiach podyplom.z analityki med.(ludzkiej)sa dziewczyny własnie po biotechnologii.fakt z kasa krucho,ale dobra robota-szpitalne laboratorium.na podyplomówke poszły żeby pare groszy wiecej zarabiać....
- 2376 replies
-
- lekarz weterynarii
- studia weterynaryjne
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
myśle że raz na jakis czas można mu spokojnie dać.dobrze ze polubił karme
-
obecnie produkowane szczepionki p/ wsciekliznie monowalentne sa bardzo bezpieczne(porównujac do tych z lat np 80 tych),weiec jeśli nie beirze antybiotyków to smiało mozesz szczepić,jak napisała Agnieszka k-zaszczep p/wściekliżnie a zakazne inne pózniej zaszczepisz.jeśli był pies szczepiony w tamamtym roku p/ch zakażnym(nie pisze o wsciekliznie)to mozesz sobie darowac nawet 2 lata bez szczepien profilaktyznych
-
może pies lubi taka karmę.z dwojga złego lepsze pedigree niz chleb w mleku moczony czy tez żywienie samym mięsem. ancia zdrowy pies nie zagłodzi sie.bedzie glodny to chrupki zje
-
Buldog francuski - kiedy zacząć wyprowadzać na dwór?
gryf80 replied to Lila89's topic in Buldog francuski
lila 10 dni po drugim szczepieniu p/ch zakażnym .uważa się za optymalny okres -
skończyc wet w polsce i wyjechać za granicę,przyjemne z pożytecznym/użytecznym
-
prep.z chlorofilem lub chlorheksydyna moga być ok.ale mycie zębów jest lepsze
-
[B]aniu [/B]lekarzom chodziło o to żeby podac ulubiona karmę ze wzgledu na brak apetytu.jeśli pioes nie ma apetytu i mógłby zjeść coś ulubionego nawet to czego nie może,to lepsze jest takie żarcie niz nic.na karmę specjalistyczna przyjdzie jeszcze czas,teraz niech zje cokolwiek byleby jadła, [B]magia[/B] ipaktine lub chitofos(prep.do kupienia u weta) [B]mandy[/B] przy niewydolnych nerkach szczepisz normalnie.
-
zobaczysz po tygodniu stosowania kroplówe-jełśi faktycznie był to problem zapalenia nerki(choć wtedy powionno miec to odzwierciedlenie w morfologii krwi a pisałaś że była w normie)to powtórne.kontrolne badanie krwi powinny byc lepsze
-
była steryliziowana?
-
prawdopodobnie trzeba będzie wyciac i druga"zajęta"strone.zwłaszcza że "to"rośnie.zobaczysz co powie pan dr
-
ok.dobrze że się nia zajęli
-
Amerykański staffordshire terier w mojej sytuacji.
gryf80 replied to prixpl's topic in American Staffordshire Terrier
dokładnie,także nawet młodsze bywaja.trzeba sledzic strony.pozdrawiam -
Amerykański staffordshire terier w mojej sytuacji.
gryf80 replied to prixpl's topic in American Staffordshire Terrier
ja mam pita,ale te warunki które opisujesz jak najbardziej nadaja się do trzymania tego psa.ale-musisz pamietac że to rasa dominujaca i do przynajmniej 2-3 lat bedzie próbował ustawic wszystkich "pod soba"może to kosztowac ciebie sporo wysiłku ,a nawet przydałaby ci sie szkoła dla psów(ewentualnie mozesz pomyslec nad młodocianym pieskiem tej rasy z fundacji ast,które bywaja juz w trakcie kursów na pieska towarzyszącego,lub zajrzyj na forum amstaff.pitbull.eu tam moga pomóc ,są adresy hodowli a także pieski do adopcji w róznym wieku) -
cięzar właściwy moczu jest 1,015 wiec nerka zagęszcza mocz (dolna granica normy)ph moczu jest 6 więc ok krew(chyba) jest na + i (chyba)białko na 3 plusy więc jest białkomocz
-
[B]morgan[/B] czy chodzi ci o ten poprzedni nieliczny miot?myślę że to wina samca-"dobre sztuki"kryja nawet codziennie choć hodowcy zapewniaja że tak nie jest.najlepszy moment to pik progesteronowy.oczywiście dobrze by było aby suczki były kryte nawet kilkakrotnie. [B]suche[/B]-oczywiście że to zabobon
-
mój pit po spacerze po polu (pszenica)pryskanym miał podbrzusze usiane w czerwone małe "placki"trochę swedzące po 2 dniach znikały