-
Posts
10790 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gryf80
-
kasiek jeśli to możliwe to uchwyciłabym proces wyrzucania przez niego kości na twojej działce fotografią.majac dowód znów polubownie porozmawiałbym z tym panem,podpierając sie fotografią właśnie i zapowiedzeniem że jeśli jeszcze raz to zrobi sprawa trafi w odpowiednie miejsce.
-
ee tam rzadko-miała pieska który w wieku 13 lat także kropelkował-oczywiście po propalinie było ok.(badania moczu były dobre,bez cech zapalenia pęcherza,pies kastrat więc prostrata odpada) może to Renalvet te kapsulki co dostałaś?z reszta one wszystkie z vetexpert'a sa do siebie bardzo podobne
-
moze powinnas pójśc w mare mozliwości jak najszybciej.zrobić psu badania serca,krwi może kału.ne czekać na kolejny atak
-
nie powinnaś ograniczać psu wody-moim zdaniem przy tak powaznej chorobie powinnas konsultowac się z lek wet,
-
[B]pummen[/B] to świetnie.powodzenia
-
ja bym raczej podejżewała jak napisała[B] mozarcik[/B] wyeksploatowanie reproduktora.[B]bluesbulls[/B] moze poszukaj innego?
-
[B]pummen [/B]jak psina obecnie?dawaliście mu cos do jedzenia? nie każdemu psu pasuje barf.osobiście wolałabym psu podawac taki pokarm po ktorym nie będzie wymiotów i kupka także bedzie ok.szczególnie-tak jak napisałes w pierwszym poscie pies jest w średnim,poschroniskowym stanie.wpieqw bym psa odzywiła choćby sucha karma a z jakiś czas dopiero -jak pies bedzie w dobrej kondycji,spróbowała przejśc na barf
-
to cię zadziwię-wiekszośc psów niezależnie od rasy będzie biegło za tym co ucieka,nie ważne czy to kot czy ptak..
-
albo kawałki owoców czy warzyw wymieszane z puszka w formie pasztetu
-
ja co prawda barfem nie karmię i mam nadzieję że wypowiedzą sie osoby które go stosują,ale ciągłe drażnienie żołądka(wymioty)może spowodować dość spore kłopoty zdrowotne psa.radziłabym pójść z tym do lek wet. to raz,druga sprawa to to,że nie każdemu psu barf będzie służył,może czegoś tzn jakiegoś składnika jego organizm nie toleruje,albo nie toleruje wogóle surowego. na wszelki wypadek na razie nie dawaj psu nic barfowego i pozostaw na samej wodzie.
-
-[quote name='XdamianX'][URL]http://allegro.pl/legowisko-budka-dla-psa-kota-york-shih-tzu-3-i3851229026.html[/URL] To znowu ja xd Czy teo rozmiar będzie odpowiedni dla psa rasy shih-tzu ?[/QUOTE] pytanie nie do tego działu xdamianx
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
może ser biały z marchewka tarta?
-
[B]ketle[/B]r cokolwiek bys brał małego (w sensie rasa)to samotny piesek nawet nauczony kozystac z kuwety bedzie nieszczęśliwy więc dobrze by było dokupić drugiego do towarzystwa...albo faktrycznie stary psiak,który większość swego czasu spędza śpiąc(moja 8 mio letnia suczyna może nie sikać 12 h,bo woli spać na dwór muszę niemalże na siłę wyganiać,ale to może cecha osobnicza i nie zapewniam że każdy pies skończywszy 8 czy 10 lat będzie dużą część swego dnia przesypiał)....albo tak jak pisałam wcześniej-zostan wolnotariuszem w schronisku dla zwierząt
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[B]ketler[/B] a myślałes o wolnotariacie w schronisku lub fundacji?
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
spoko,spoko.poczekaj do wizyty w gabinecie.
-
czasami wręcz myślę,że psy miejskie maja lepiej ze wzgl na ilość bodzców...
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[B]splinter[/B] mam nadzieje że zaaplikowałaś roztwór wody utlenionej a nie taka bezposrednio z butelki...
- 7 replies
-
- strychnina
- szczeniak
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
może to byc i guzek,ale poczekaj co powie lek wet. raczej guzek poszczepienny to nie jest na pewno ze zwgl.na lokalizację tej zmiany,no chyba że w twojej okolicy szczepią w taki sposób:razz:
-
masz na mysli posiew z moczu?oczywiście zrobisz jak uważasz,ale ja bym nie robiła jeśli psu "nic nie dolega"
-
zrób kreatyninę.bo byc może wymioty i brak apetytu są właśnei z podwyzszonego jej poziomu.oby nie...
-
matko,straszne koszty!trzymam kciuki
-
no to trzymamy za te 95% ;)
-
Karma Dla dla Psa Mała Ilość Miedzi i Wit.A - ktoś pomoże ?
gryf80 replied to Kocurkotka's topic in Żywienie
rozumiem że miedzi tez ma byc mało-przeważnie w karmach dla psów ras duzych jest jej sporo więc przynajmniej wiesz czego unikać -
ja nabyłam purizone rybne -te male woreczki 2+1.suplementowac to moze nie bo te karme uważam za"podróbe"orijena, z reszta składowo podobne.baczenia nie było,co do kamienia to nie wiem bo za krótko dawałam(bo co to jest 1,2 kg na 3 duże psy).ale słabo jadły,musiałam zachęte dodawac w postaci puszki.inaczej nie tknęły.dlatego nie bardzo jestem nia zainteresowana.jeśli Szaman jest bardzo wybredny to uważaj na te karme bo moze byc mu "nie wsmak"-ale jeśli masz psa co zje wszystko to spoko,mozesz zaryzykowac,a "nóz-widelec...?"
-
a tu poszukaj odpowiedzi: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249317-Taste-of-the-wild[/url]