Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. kudłaty owczarek ma jeden z posiłków(główny) gotowany ja podaje makaron dla psów"as" bo tylko taki chce jeśc,dodawałam can vit niebieski w proszku lub mikita multivit megavit(teraz ma przerwe w podawaniu witamin).polecałabym ten pierwszy. on na gotowanym jest juz 3 lata. w tamtym roku gotowane (jako posiłek główny)jadły wszystkie trzy,co jadły:z warzyw-gotowana marchew,gotowana pietruche,surowy koper w sezonie,seler,por,suka dostawała surowa kapuste pekińska,ogórki kiszone jadły wszystkie(ale po małym lub pół duzego na głowe),uważaj na płatki owsiane i kasze gryczana-bączenie u moich ttb'ów było takie że hej. z nabiałowych serek wiejski ser biały jogurt lub kefir,żółtko surowe podstawowym miesem jest/był kurczak(ze wzgl.na cenę),wywar podaje nadal do wypicia bez tłuszczu
  2. jeśli nie nadmiernie ruchliwy w domu to może bokser sunia?
  3. może ma problem ze stawami z racji wiweku?
  4. :multi:cieszmy sie z małych rzeczy
  5. domowe to chyba nie.podejdz do gabinetu wet.niech lekarz oceni,podpowie co można z tym zrobic.
  6. pies jest czystym zwierzęciem więc naturalne że się lize,bólu raczej nie odczuwa bym powiedziała ze raczej o dyskomfort chodzi.
  7. diuna współczuję.grzalka-jak tam piesek po kroplówkach
  8. ja bym tę zmiane pokazała lek wet.morfologię z rozmazem tez robiłas?
  9. czegokolwiek bys nie nabył dla swojego psa "na stawy"bez dodatku miedzi będzie dobre,bez obawy że popsujesz wątrobe.oczywiście zakładm że watroba jest leczona,suplementowana
  10. nie sądzę.
  11. który dostaje płyn?
  12. może do idexx'u wysłała?
  13. jak pisała isabell oczywiście że możesz si upomniec o wydruk sików,czasem warto miec całą historie choroby psa.
  14. dzięki za odpowiedż.suchej skóry po niej (karmie)nie ma,a to wrażliwy gośc jest jeśłi chodzi o składy karm.łossosiowy duo delice powiedziałaby ze poprawił stan skóry i sierści.
  15. poczekaj do poniedziałku na wyniki
  16. ja łapałam do miski plastykowej a w kieszeni miałam mały słoik,od razu przelewałam to tak na marginesie. co do wyboru karmy-ja także sie zastanawiam nad zmianą karmy Gryfowi(wybredny pit)z duo delice na np.lukullusa która jadł co prawda dosmaczoną ale jadł.niby w tym duo delice jest ok,skład,pies ją zjada itd ale ten glikol propylenowy:shake: ,mam wrażenie że systematycznie truje nim psa....
  17. moja żarłoczna suczyna lukullusa pochłonie w każdej ilosci,wybredny Gryf równiez zajada ale onz "dosmaczeniem"w postaci odrobiny puszki czy saszetki.dzis suczyna rozpoczęła dietę z marcus mule black angus-zjadła z apetytem
  18. temperaturę w zadku możesz zmierzyć.
  19. no i co tam wyszło w sikach?
  20. może zabrzmi smiesznie ale spróbuj nagrac zarówno ujadanie psów a potem odtworzenie tego nagrania w obecności ich włascicieli gdy znów bedą mieli pretensje że to twoje ujadają
  21. skarmienie czyli podawanie codzienne psom określonej il.tabletek do momentu aż się skończą
  22. a może spytaj czy lek wet rozłozyłby ten zabieg na raty
  23. spytaj lek wet czy można by było wpierw "skarmic"psy rumen tabsem a potem aminobiotynem.oczywiście wtedy rumen tabsy codziennie
  24. złap mocz od psiaka podstawiając pod niego np.spodek,małą miseczkę(ale nie z podłogi czy posłania)i zanieś do badania.
  25. ale nie każdy musi kochac koty,ketler napisał że nie lubi,czy tez nie przepasda ja to rozumiem,jak równiez rozumiem osoby które nie lubia zwierzatw domu w ogóle,napisałam o wolnotariacie ,gdyz wiadomo-jeśli ma czas to pójdzie ,jeśłi praca na to nie pozwoli to nie pomaga w tym dniu,a zwierzę-czy jestes zapracowany czy tez nie musisz poświęcic mu czas codziennie
×
×
  • Create New...