Jump to content
Dogomania

wooke

Members
 • Content Count

  129
 • Joined

 • Last visited

 1. Dostałem odpowiedź od sklepu. Faktycznie opakowania zostały zmniejszone, skład pozostał taki sam. Szkoda tylko, że ceny nie zostały zmniejszone.
 2. Zawsze brałem Pacific stream to jeszcze z miesiąc temu było 2,27 a tu dzisiaj patrzę i 2 kg. Napisałem do sklepu, zobaczymy jutro jak odpiszą.
 3. Witajcie, dawno mnie nie było i od razu z pytaniem. Czy karmy Taste Of The Wild zmieniły swoją wagę? Patrzę w sklepach a tam stara cena a worki zamiast 2,27 kg to 2 kg. Czyżby zmniejszyli?
 4. Moja kundelka od ponad roku je rybnego TOTWa i widzę same pozytywy stosowania tej karmy. Ja ze swojej strony mogę polecić. Myślę, że już nie będziemy zmieniać.
 5. Przemyślałem i zamówiłem Sabunol 3x2ml i akurat wystarczy mi na dwa psy na trzy miesiące.
 6. I chyba tak zrobię. A słyszeliście o kroplach Ektopar? Zauważyłem, że Foresto jest skuteczny, więc krople też chciałbym jakieś skuteczne.
 7. A może profilaktycznie krople zamiast obroży? Załóżmy, że za miesiąc/dwa będzie mróz, to bez sensu żeby chodziła od grudnia do lutego w obroży. A niestety tania to ona nie jest.
 8. Więc będzie trzeba przejechać się do weta po nową obrożę.
 9. Może źle to ująłem. Nie minął termin ważności, a termin 7-miu miesięcy ochrony. I właśnie zastanawiam się czy sezon kleszczowy mamy za sobą czy trwa nadal.
 10. Witajcie. Nie wiecie co tam słychać u kleszczy? Teoretycznie nasza obroża Foresto straciła ważność noszenia, a praktycznie psina jeszcze ją ma na sobie. I tak się zastanawiam czy czas już wyrzucić i czekać z nową do wiosny, czy kolejną już zakładać? Dzisiaj będąc u weta było dwóch pacjentów i każdy z kleszczem. I teraz zastanawiam się co tu robić. A u Was jak to wygląda?
 11. Zobaczę jak pies będzie czuł się po tej karmie. Jak narazie smakuje jej tak samo jak Animonda. A skąd wiem? A no stąd, że podając jej Butchersa nie jadła go chętnie.
 12. Czyli wychodzi też na to, że gdyby podali że to wołowina, równie dobrze mogłyby to być także wołowe płuca, serca, nerki czy inne części?
 13. Przecież napisałem - 3.49 zł. U nas już druga puszka. Tym razem jagnięcina z czymś tam :)
 14. Jednak dzisiaj jej otworzyłem, to nie chciała odejść od stołu tylko czekała na jedzenie. Mam nadzieję, że nie zgłodu a ze względu na smak :). Przy cenie było coś na podobę „jestem tutaj nowy”. Póki co w internecie nie znalazłem takiego produktu.
 15. Zobaczymy jutro, bo jeszcze trochę Animondy nam zostało. Karma jest w czarnej puszce. Gdyby nie opakowanie to mógłbym jest nie dostrzec. A wygląda dosyć ekskluzywnie.
×
×
 • Create New...