Jump to content
Dogomania

wooke

Members
 • Content Count

  129
 • Joined

 • Last visited

 1. wooke

  Zmiana w karmach TOTW

  Dostałem odpowiedź od sklepu. Faktycznie opakowania zostały zmniejszone, skład pozostał taki sam. Szkoda tylko, że ceny nie zostały zmniejszone.
 2. wooke

  Zmiana w karmach TOTW

  Zawsze brałem Pacific stream to jeszcze z miesiąc temu było 2,27 a tu dzisiaj patrzę i 2 kg. Napisałem do sklepu, zobaczymy jutro jak odpiszą.
 3. Witajcie, dawno mnie nie było i od razu z pytaniem. Czy karmy Taste Of The Wild zmieniły swoją wagę? Patrzę w sklepach a tam stara cena a worki zamiast 2,27 kg to 2 kg. Czyżby zmniejszyli?
 4. Przemyślałem i zamówiłem Sabunol 3x2ml i akurat wystarczy mi na dwa psy na trzy miesiące.
 5. A może profilaktycznie krople zamiast obroży? Załóżmy, że za miesiąc/dwa będzie mróz, to bez sensu żeby chodziła od grudnia do lutego w obroży. A niestety tania to ona nie jest.
 6. wooke

  Nowość w Biedronce - Piper

  Jednak dzisiaj jej otworzyłem, to nie chciała odejść od stołu tylko czekała na jedzenie. Mam nadzieję, że nie zgłodu a ze względu na smak :). Przy cenie było coś na podobę „jestem tutaj nowy”. Póki co w internecie nie znalazłem takiego produktu.
 7. wooke

  Nadmierne jedzenie.

  Chyba trzeba tak zrobić. Ale jak patrzy tak tymi ślepkami jak jem obiad to aż szkoda mi się jej robi.
 8. wooke

  Nadmierne jedzenie.

  Witajcie. Mam mały problem z moim psem. Otóż od jakiegoś miesiąca jest przez cały czas głodny. Ponad dwa tygodnie temu skończyła się jej cieczka więc pod koniec mogłoby to być normalne ale już tyle czasu minęło a jej chęć jedzenia nie przeszła. Zawsze jadła pół porcji wieczorem jak wracałem z pracy a rano od innych nie domagała się karmienia. Teraz jest tak, że rano o 5 przychodzi do kuchni i chce jeść więc jej włożę trochę mokrej karmy. Później chce od innych jeść więc też dostanie. Ja wracam z pracy i znów jest głodna ale dostaje tylko po 17. I koło 20 znów domaga się jedzenia. Dwa tygodnie temu odrobaczałem ją. W cycorach nie ma pokarmu, więc urojonej raczej nie ma. Karmę dostaje taką jak zawsze.
 9. To świetnie, bo już psina dostała nowo otwartą karmę. Dziękuje Pączek90 za wyręczenie, bo nie mogłem dodzwonić się do nich rano.
 10. Zakończmy już tę dyskusję o wyższości jednej karmy nad drugą. Kolega otrzymał już odpowiedź i zapewne sam zdecyduje czym karmić swojego psa.
 11. Jeżeli nie bierzesz pod uwagę ceny i tylko te dwie karmy, to Platinum Natural jest najlepszym wyborem. Mojemu psu smakował, ale ze względów ekonomicznym wybraliśmy inną karmę. Również bardzo dobrą.
 12. wooke

  Pojemnik na karmę Curver

  Pojemnik już do mnie dotarł. Robi wrażenie solidnego. Pojemnik ma otwór w pokrywce przez, który wysypujemy karmę do miski, ale jest on na tyle duży, że mieści się przez niego ręka i można nabierać karmę pojemniczkiem z miarką. Świetna sprawa. Jeśli ktoś także zastanawiałby się nad zakupem pojemnika na karmę to ten polecam z czystym sumieniem.
 13. wooke

  Karma For Friends

  Tak. Mój pies niestety ma problemy z uzębieniem i muszę namaczć jej karmę. For Friends także, bo to twarde granulki. Jedynie Platinum Natural nie namaczałem, bo są miękkie.
 14. wooke

  Przysmaki bez zbożowe

  Byłem dzisiaj w zoologicznym i o dziwo mieli przysmaki wytworzone z samego mięsa. Kupiłem 3 rodzaje. Zerknijcie na to czy warto podawać coś takiego: [URL]http://www.prozoo.pl/pokaz-produkt,586,2.Fineyork_mieso_ryby_z_kurczakiem_sandwich.html[/URL] [URL]http://www.prozoo.pl/pokaz-produkt,545,3.Fine_york_chicken_snack_.html[/URL] [URL]http://www.prozoo.pl/pokaz-produkt,543,5.Fine_york_Calcium_bone.html[/URL] Zastanawia mnie skład. Czy mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego(100%kurczak) to samo mięso z kurczaka czy zmielone wszystko,czyli kości, pazury, ślipia :) I jeszcze produkty pochodzenia roślinnego, czy to zboża czy po prostu warzywa?
 15. wooke

  Pojemnik na karmę Curver

  Jestem ciekawy jak z uszczelkami po takim okresie używania. Nadal są w dobrym stanie?
×