-
Posts
10790 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gryf80
-
[quote name='dog193']Bordery jednak często są zakapiory, nie polecałabym.[/QUOTE] kurcze ,szkoda-rzadko spotykana rasa,ten którego spotkałam wpłynął na mnie bardzo pozytywnie
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
no jakos mi też "nie bardzo pasuje",no ale.. kurcze nie moge uwierzyć że wypiła 9 l.
-
zrób moze to usg,ale jamy brzusznej nie tylko nadnerczy-jeśłi oczywiście nie miał robionego.
-
[B]instant[/B] a border terier?
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
pamiętam cos odnośnie wykonywania testu w celu odróznieniu moczówki od psychogennego picia wody opartm własnie na badaniu moczu-ograniczało sie wode do picia(tak jak ty to robiłaś wczesniej)i zanosiło sie mocz do badania-przy moczówce był zawsze niski cięzar niezaleznie ile organizm wody wypił,przy psychogennym był w normie. w sumie,gdyby było odmiedniczkowe-to tak jak pisała vetches-byłyby pewne komórki widoczne w osadzie,a ich nie ma
-
mam nadzieje że takie dokładne badanie moczu rozwiaże sprawę....trzymam kciuki
-
własnie,grunt to mieć zdrowy rozsądek.
-
[quote name='Emi_']nie pobierałam. sunia była odrobaczana we wrześniu i w grudniu 2013 r. Emi jest z fundacji. tam była odrobaczona i zaszczepiona przeciw parwowirozie itp.[QUOTE] to zbadaj kał.ale jak pisała maron-udaj sie do weta tak czy siak
-
[quote name='Beata_sz']Piszę to czego się dowiedziałam :) Moje psy nigdy nie jadały surowego mięsa:)[/QUOTE] moje jedza i mięso surowe i surowe kości-nigdy nikogo nie pogryzły,bo kwestia wychowania psa nie leży w tym co je. wiem beato-to nie twoje słowa.
-
[quote name='psiaraAAA']Wlasnie przegladalam i niewidze w zadnej purinie pro plan :( aa w brit wiem ze jest ale slyszalam ze gorsza od proplanu , wiem tez ze w eukanubie ponoc jest i acanie i royalu ale to juz z wyzszej polki karmy no oprucz jeszcze tego royala hmmm ale chcialm zmienic z kurczak na o inny rodzaj[/QUOTE] zamiast przepłacać za royala to może ta:[url]http://www.arionklubhodowcow.pl/index.php?pd=karmy&rodzaj=psy&typ=premium&produkt=44[/url]
-
jak objętość kału jest niewielka to moze świadczyć że dobrze ja trawi,co do"błyszcenia"to nie wiem kurcze mój Gryf zaczął worek duo delice z kurakiem ale zacząła sie troszku jakby więcej drapać czego nie było po duo delice z rybą....
-
trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę,napisz po niej co ci powiedzieli
-
psiaro sprawdzałas czy jest w wersji robust(nie wiem czy gramatycznie napisałam),albo moze brit care?czy cos tańszego?
-
przeczytaj skład tej friends i premium,zobacz co jest na pierwqszym miejscu po nazwie "skład",tego jest najwięcej w składzie
-
:shock:większych bredni nie słyszałam,gryżć?-chyba tylko kości.
-
[quote name='PaulinaBemol']chodzi o ten skrót w drugim ogłoszeniu [COLOR=#454545][FONT=Arial]FZKwP to błąd (ze FCI ZKwP?) czy jakiś dziwny związek co nie znam, bo dalej też trudno się czyta. Jak dla mnie to musisz się skontaktować ze Związkiem i tyle.[/FONT][/COLOR][/QUOTE] dokładnie,bi jeśli nie była to tzw"literówka",to fzkwp jest pseudohodowla....
-
dobrze że tych majtek nie zdziera
-
jak dla mnie tatuaz jest nieczytelny.tam może byc każda litera czy cyfra,może po prostu ten pies dziewczynie sie znudził i tyle,za wszelka cene chciała go wypchnac .
-
feltz ale nie wiem czy wiesz że jest kilka aminokwasów oraz witamin które sa dostarczane wraz z posiłkiem miesnym,takich które sa nieobecne w świecie roślin,wegetarianizm juz przerabiałam na sobie i podziękowałam.moim zdaniem nie jest to dobre ani dla ludzi ani dla psów
-
nawet nie wiadomo czy twoj piesek tak na prawde urodził się w czerwcu.
-
zmierz obwód w pasie suni,ewentualnie bierz stare majtki,wkładasz zwykłe podpaski
-
spoko[B] isabell[/B] może to jakis wegański troll -chce zasiac ziarno niezgody i tyle
-
no juz co i jak to nie wiem pani hodowczyni pisze jedno inni (także hodowcy)twierdzili drugie,nie wiadomo komu wierzyć,chyba na dogomanii także była poruszana sprawa yorków z "łomianek".....dziwi mnie ze twój pies został sprzedany na parkingu z chorą skóra i wychudzony,jakby to był pies z pseudo,a nie z hodowli.