Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. [quote name='dog193']Bordery jednak często są zakapiory, nie polecałabym.[/QUOTE] kurcze ,szkoda-rzadko spotykana rasa,ten którego spotkałam wpłynął na mnie bardzo pozytywnie
  2. no jakos mi też "nie bardzo pasuje",no ale.. kurcze nie moge uwierzyć że wypiła 9 l.
  3. zrób moze to usg,ale jamy brzusznej nie tylko nadnerczy-jeśłi oczywiście nie miał robionego.
  4. [B]instant[/B] a border terier?
  5. pamiętam cos odnośnie wykonywania testu w celu odróznieniu moczówki od psychogennego picia wody opartm własnie na badaniu moczu-ograniczało sie wode do picia(tak jak ty to robiłaś wczesniej)i zanosiło sie mocz do badania-przy moczówce był zawsze niski cięzar niezaleznie ile organizm wody wypił,przy psychogennym był w normie. w sumie,gdyby było odmiedniczkowe-to tak jak pisała vetches-byłyby pewne komórki widoczne w osadzie,a ich nie ma
  6. mam nadzieje że takie dokładne badanie moczu rozwiaże sprawę....trzymam kciuki
  7. własnie,grunt to mieć zdrowy rozsądek.
  8. gryf80

    Zatrucie

    [quote name='Emi_']nie pobierałam. sunia była odrobaczana we wrześniu i w grudniu 2013 r. Emi jest z fundacji. tam była odrobaczona i zaszczepiona przeciw parwowirozie itp.[QUOTE] to zbadaj kał.ale jak pisała maron-udaj sie do weta tak czy siak
  9. [quote name='Beata_sz']Piszę to czego się dowiedziałam :) Moje psy nigdy nie jadały surowego mięsa:)[/QUOTE] moje jedza i mięso surowe i surowe kości-nigdy nikogo nie pogryzły,bo kwestia wychowania psa nie leży w tym co je. wiem beato-to nie twoje słowa.
  10. [quote name='psiaraAAA']Wlasnie przegladalam i niewidze w zadnej purinie pro plan :( aa w brit wiem ze jest ale slyszalam ze gorsza od proplanu , wiem tez ze w eukanubie ponoc jest i acanie i royalu ale to juz z wyzszej polki karmy no oprucz jeszcze tego royala hmmm ale chcialm zmienic z kurczak na o inny rodzaj[/QUOTE] zamiast przepłacać za royala to może ta:[url]http://www.arionklubhodowcow.pl/index.php?pd=karmy&rodzaj=psy&typ=premium&produkt=44[/url]
  11. jak objętość kału jest niewielka to moze świadczyć że dobrze ja trawi,co do"błyszcenia"to nie wiem kurcze mój Gryf zaczął worek duo delice z kurakiem ale zacząła sie troszku jakby więcej drapać czego nie było po duo delice z rybą....
  12. gryf80

    Zatrucie

    badałaś kał psu na obecnośc pasozytów lub /i strawność?
  13. trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę,napisz po niej co ci powiedzieli
  14. psiaro sprawdzałas czy jest w wersji robust(nie wiem czy gramatycznie napisałam),albo moze brit care?czy cos tańszego?
  15. przeczytaj skład tej friends i premium,zobacz co jest na pierwqszym miejscu po nazwie "skład",tego jest najwięcej w składzie
  16. :shock:większych bredni nie słyszałam,gryżć?-chyba tylko kości.
  17. [quote name='PaulinaBemol']chodzi o ten skrót w drugim ogłoszeniu [COLOR=#454545][FONT=Arial]FZKwP to błąd (ze FCI ZKwP?) czy jakiś dziwny związek co nie znam, bo dalej też trudno się czyta. Jak dla mnie to musisz się skontaktować ze Związkiem i tyle.[/FONT][/COLOR][/QUOTE] dokładnie,bi jeśli nie była to tzw"literówka",to fzkwp jest pseudohodowla....
  18. dobrze że tych majtek nie zdziera
  19. jak dla mnie tatuaz jest nieczytelny.tam może byc każda litera czy cyfra,może po prostu ten pies dziewczynie sie znudził i tyle,za wszelka cene chciała go wypchnac .
  20. feltz ale nie wiem czy wiesz że jest kilka aminokwasów oraz witamin które sa dostarczane wraz z posiłkiem miesnym,takich które sa nieobecne w świecie roślin,wegetarianizm juz przerabiałam na sobie i podziękowałam.moim zdaniem nie jest to dobre ani dla ludzi ani dla psów
  21. weż po napiciu się
  22. nawet nie wiadomo czy twoj piesek tak na prawde urodził się w czerwcu.
  23. zmierz obwód w pasie suni,ewentualnie bierz stare majtki,wkładasz zwykłe podpaski
  24. spoko[B] isabell[/B] może to jakis wegański troll -chce zasiac ziarno niezgody i tyle
  25. no juz co i jak to nie wiem pani hodowczyni pisze jedno inni (także hodowcy)twierdzili drugie,nie wiadomo komu wierzyć,chyba na dogomanii także była poruszana sprawa yorków z "łomianek".....dziwi mnie ze twój pies został sprzedany na parkingu z chorą skóra i wychudzony,jakby to był pies z pseudo,a nie z hodowli.
×
×
  • Create New...