Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. o matko,wstaję rano a tu takie smutne wieści..[B].rastenna[/B] [*]
  2. da radę na pewno.powodzenia
  3. dzięki delph za odpowiedż.chyba się skuszę,mam nadzieję że "baczenia"nie bedzie-po lukullusie były niestety(ale dodatek lakcidu załatwił sprawę)
  4. a stosowałas coś dotychczas?
  5. albo brak cieczki przez np.2 lata,o ropomaciczu to pewnie czytałas więc się nie powtarzam
  6. martq napisz co tam u szczeniaków,może robale je dręczą....
  7. plastelina-może którys wyplówa prep.na obaki?
  8. no wlaśnie,oferta totw'a w zooplusie jest kusząca i chyba wypróbuje bo kiedyś kiedyś kupiłam małe op.orijena i sucz jadła(na orijena i acane na dłuzsza metę obecnie mnie nie stać).royala kupiłam bo mam dobre wspomnienia i pies w sumie ja jadł.ewentualnie moze macie jakies pozytywne doświadczenia z karma dla starego psa?chetnie poczytam i wezmę pod uwagę.
  9. kaszy moim zdaniem nie powinnas juz mu podawac,utrzymać ryz tak jak mówił wet lub w ostateczności makaron.mierzyliscie mu dzis temp.?jak jest wysoka to z tego powodu pies może nie chciec jeśc.to dobrze że dzis nie ma stolca.trzymam kciuki. jak się stolec pojawi to zanieście do badania.
  10. ten rc,to tak na poczekaniu mi sie przypomniało,pewnie że moze byc kazda karma dla sczeniat,nawet z zoologicznego,sucha zawsze taniej wychodzi niz puszki.staraj sie kupowac w paczkach niz na wagę,ta na wage moze leżec długo np.w pudłach i byc lekko zwietrzałą.
  11. [B]maron[/B] podobnie jak ty szukam karmy suchej dla swej starej suczy,obecnie je rc maxi ageing +8(chyba dobrze napisałam),ale bez dosmaczania ta karma idzie jak krew z nosa,co mnie z reszta troszkę dziwi-po pierwsze to taki pies co w sumie zje kazdą karme sucha a tu zostawia kulki albo się nad nimi"modli".royala w sumie lubi bo jadła w ciagu swego życia rózne rodzaje. obecnie sie zastanawiam własnie nad TOTW'em(jest promocja w zooplusie na 13 sto kg worki)
  12. przy błonniku powinno sie przyjmowac dosc duże ilości płynów,inaczej moga byc wzdecia/gazy.myślę że psu mozna podawac kilka dziennie .ale może wypowiedza sie jeszcze osoby które podaja zwierzakom błonnik
  13. mnie przychodzi na mysl rc babydog,czy jakos tak,znajdziesz w wyszukiwarce internetowej,karme-sucha-mozna moczyc jakby co-a gdzie zamówić ?w takim sklepie gdzie przesyłka jest najszybsza ;).
  14. jest to mozliwe,jak najbardziej.a dostaje coś ,jakieś leki -prócz tych oczywiście antybiotyków-na rozwolnienie?p0ogadaj jezcze z wetami na ten temat
  15. badanie qpy było wykonywane(kokcydia lub inne pasozyty),badanie qpy na strawnośc(trzustka)
  16. a to zalezy co dała wet do wybarwiania rogówki,ale przypuszczam że fluoresceinę(oko na zielono),więc owszem uzywaja tego samego przynajmniej co niektórzy wet
  17. wychodzić z nim na smyczy
  18. w sumie sama sobie odpowiedziałas;)
  19. tak,martens-pamiętam....martooha a inne badania biochemiczne robiliście?np.bilirubina
  20. robiliście badanie morfologiczne krwi oraz badanie moczu?ma prolemy ze skóra/sierścią?
  21. pewnie by tyle zjadła,ale ograniczam ze wzgl.na tuszę.
  22. myślę że większośc osób borykajacych się u swoich psów z podobnym problemem karmi tym czym dotychczas.jeśli ataki pojawiaja sie dość czesto to niezbedne sa leki...mozna pokusic się o badanie krwoi w kierunku sodu,potasu wapnia,ogólnie biochemię...bo moze tu tkwi problem wywołujacy te epizody
  23. to może wielki plakat albo ogłoszenie powiesic w schronisku że szczeniaki do adopcji-[B]plastelina [/B]moze to nużeniec,skoro jeden ma a reszta nie(wiesz co to za zastrzyki?),a może z powodu słabego wchłaniania składnków pokarmowych
×
×
  • Create New...