ten rc,to tak na poczekaniu mi sie przypomniało,pewnie że moze byc kazda karma dla sczeniat,nawet z zoologicznego,sucha zawsze taniej wychodzi niz puszki.staraj sie kupowac w paczkach niz na wagę,ta na wage moze leżec długo np.w pudłach i byc lekko zwietrzałą.