ały czas mnie zastanawia ten glikol propylenowy w składzie....jako konserwant?czy jak?w sumie karma dość smakowita,bo juz drugi worek z łososiem psiak zjada,ale ten składnik troche zniechęca na dłuzsza mete.może ktos ma większa wiedzę ode mnie i wie po co on jest dodawany jako składnik karmy