-
Posts
10790 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gryf80
-
pies który cierpi na pewno by nie jadł. [B]wasylek[/B] pije wode?ważne zeby duzo pił i sikał.dobrze by było coby babcia dała do pyska wasylowi preparat wpomagajacy regenerujacy na watrobę.
-
też tak sądzę.raczej myślałam o wyższych pietrach,w szczególności wieżowce
-
chociaz zaleca się szczepienia kotów np.raz na 3 lata nawet tych nie wychodzacych ze wzgl.na wpadające do domów nietoperze,koty lubia na nie zapolować
-
jak masz na gwarancji to napisz/zadzwoń do producenta
-
co do białaczki kociej-nie widziałabym sensu szczepienia u kotów nie wychodzących,to raz.dwa-miałam do czynienia ze szczepionkami na białaczkę podawanymi podskórnie(akurat nigdy nic sie po tym podaniu nie działo-żadnych mięsaków czy odczynów poszczepiennych) co do powikłań poszczepiennych-szczepionka jak każdy lek-może coś wystąpić.wcześniej dobrze ulotke informacyjna przeczytać jeśli jest taka mozliwość lub wypytac lek wet
-
co do samej boreliozy-bellatriks wszystko zależy od sytuacji jaka w waszym regionie panuje.jeśłi weci maja pacjentów z borelioza to owszem,ma sens szczepienie -jeśli nie ,to szkoda kasy
-
co do szczepionki na boreliozę:nie mylić babesziozy z boreliozą.szczepionka na boreliozę dla psów ijest nadal produkowana-firmy bioveta
-
wasylku i jak pies?mierzyliscie temperaturę?nie zawsze perzy babesziozie występuje podniesiona temp i zminieony kolor moczu,badani8a podstawowe przynajmniej dobrze byłoby zrobić-jak pisała bejasty nie czekajcie z wizytą
-
po pierwsze kupiłabym kaganiec-niech chodzi w domu w nim,trudno,po dugie poszłabym z nim do wet w celu wykluczenia chorob
-
[B]tadx[/B] jeśli chcesz szczeniaka z hodowli to niestety musisz się uzbroić w cierpliwość to nie towar sklepowy,który po prostu jest na półce,na szceniaki się czeka nawet i 2 lata. [B]jaddi[/B] jeśłi bardzo małe (czyli rozumiem że takie do 3-4 kg,buldożek nie jest psem bardzo małym)to toy rosyjski albo chihuahua
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
najprościej zanieś mocz suczki do badania-dowies się czy to problem zdrowotny czy inny
-
uważam że obroża sabunolowa(w tamtym roku były kupione dla moich burków czerwone)ma za słabe zapięcie-pies poleciał w zboże i tyle widziałam na nim obroże
-
tadx może dalamtyńczyk?
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
a jaki jest kolor wydzieliny z nosa?kicha?
-
ja używam do spryskiwania bud psich.
-
marta jeśli dobrze widzę to on'ek.13 lat jak na tę rasę to na prawde bardzo dobry wiek..trzymaj się
-
z tego co mi wiadomo będzie dostępne w gabinetach wet.byc może za jakis miesiąc.a może w niektórych szybciej
-
nowa rzecz ponoć troszke tylko drozsze niz frontline: [url]http://www.ema.europa.eu/docs/pl_PL/document_library/EPAR_-_Product_Information/veterinary/002555/WC500163785.pdf[/url]
-
tak [B]Maghda[/B],dobrze myślisz preparaty typu ipaktine "chlonął"nadmiar fosforu z pozywienia(dlatego zaleca się mieszanie tych proszków z pokarmem)
-
pro plan jest niezły,możesz zaryzykowac o ile psy go będa jadły
-
jeśli juz to zamiast ipaktine polecam chitosan dużo tańszy
-
dzięki za odp.tak,czytałam że rzewień lekarski w dużej dawce ma działanie przeczyszczajace-ale wiadomo,każdy gatunek ma inna tolerancje na lek.ale skoro piszesz że podawałas i efekt miałas taki jak u ludzi to pewnie taka dawka wystarczy żeby i na psa zadziałac przeczyszczajaco.to nie ma tematu. saraj pogadaj z wetem -może mógłby zamienić na inne leki ,tańsze.nie koniecznie chyba musi byc ten rubenal".mój "wet twierdzi że ten rzewień jest o kant "d...."potłuc,że to tylko nabijanie klientów w butelkę... w zalezności co podajesz podskórnie i jaką ilośc-to dośc szybko
-
z rzewieiem lekarskim znalazłam to: [URL]http://www.doz.pl/apteka/p2108-Radirex_tabletki__z_rzewienia_10_szt[/URL] wg tego co pisze w rubenalu jest 300mg rzewienia lekarskiego + dodatki, a w/w preparacie jest 500mg czystego.co o tym myślicie?
-
saraj głowa do góry-ty jestes najważniejsza. maghda masz racje-to nie sa karmy wysokich lotów,saraj pisała że ma problem z kasą,a diety w puszkach sa mega drogie,może faktycznie warto samemu cos zrobić w domu żeby taniej wyszło.