Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. pies który cierpi na pewno by nie jadł. [B]wasylek[/B] pije wode?ważne zeby duzo pił i sikał.dobrze by było coby babcia dała do pyska wasylowi preparat wpomagajacy regenerujacy na watrobę.
  2. gryf80

    Kleszcze

    też tak sądzę.raczej myślałam o wyższych pietrach,w szczególności wieżowce
  3. gryf80

    Kleszcze

    chociaz zaleca się szczepienia kotów np.raz na 3 lata nawet tych nie wychodzacych ze wzgl.na wpadające do domów nietoperze,koty lubia na nie zapolować
  4. jak masz na gwarancji to napisz/zadzwoń do producenta
  5. gryf80

    Kleszcze

    co do białaczki kociej-nie widziałabym sensu szczepienia u kotów nie wychodzących,to raz.dwa-miałam do czynienia ze szczepionkami na białaczkę podawanymi podskórnie(akurat nigdy nic sie po tym podaniu nie działo-żadnych mięsaków czy odczynów poszczepiennych) co do powikłań poszczepiennych-szczepionka jak każdy lek-może coś wystąpić.wcześniej dobrze ulotke informacyjna przeczytać jeśli jest taka mozliwość lub wypytac lek wet
  6. gryf80

    Kleszcze

    co do samej boreliozy-bellatriks wszystko zależy od sytuacji jaka w waszym regionie panuje.jeśłi weci maja pacjentów z borelioza to owszem,ma sens szczepienie -jeśli nie ,to szkoda kasy
  7. mick jeśli jest pies i suka razem to dobrze że sterylixację wykonujesz teraz,przed pierwsza cieczką koszmaria moi sasiedzi mają 2 beagle:jeden waży 23 drugi 26 kg.oczywiście psy w typie
  8. gryf80

    Kleszcze

    co do szczepionki na boreliozę:nie mylić babesziozy z boreliozą.szczepionka na boreliozę dla psów ijest nadal produkowana-firmy bioveta
  9. wasylku i jak pies?mierzyliscie temperaturę?nie zawsze perzy babesziozie występuje podniesiona temp i zminieony kolor moczu,badani8a podstawowe przynajmniej dobrze byłoby zrobić-jak pisała bejasty nie czekajcie z wizytą
  10. po pierwsze kupiłabym kaganiec-niech chodzi w domu w nim,trudno,po dugie poszłabym z nim do wet w celu wykluczenia chorob
  11. [B]tadx[/B] jeśli chcesz szczeniaka z hodowli to niestety musisz się uzbroić w cierpliwość to nie towar sklepowy,który po prostu jest na półce,na szceniaki się czeka nawet i 2 lata. [B]jaddi[/B] jeśłi bardzo małe (czyli rozumiem że takie do 3-4 kg,buldożek nie jest psem bardzo małym)to toy rosyjski albo chihuahua
  12. najprościej zanieś mocz suczki do badania-dowies się czy to problem zdrowotny czy inny
  13. uważam że obroża sabunolowa(w tamtym roku były kupione dla moich burków czerwone)ma za słabe zapięcie-pies poleciał w zboże i tyle widziałam na nim obroże
  14. tadx może dalamtyńczyk?
  15. a jaki jest kolor wydzieliny z nosa?kicha?
  16. ja używam do spryskiwania bud psich.
  17. marta jeśli dobrze widzę to on'ek.13 lat jak na tę rasę to na prawde bardzo dobry wiek..trzymaj się
  18. z tego co mi wiadomo będzie dostępne w gabinetach wet.byc może za jakis miesiąc.a może w niektórych szybciej
  19. nowa rzecz ponoć troszke tylko drozsze niz frontline: [url]http://www.ema.europa.eu/docs/pl_PL/document_library/EPAR_-_Product_Information/veterinary/002555/WC500163785.pdf[/url]
  20. tak [B]Maghda[/B],dobrze myślisz preparaty typu ipaktine "chlonął"nadmiar fosforu z pozywienia(dlatego zaleca się mieszanie tych proszków z pokarmem)
  21. gryf80

    Jaka karma ?

    pro plan jest niezły,możesz zaryzykowac o ile psy go będa jadły
  22. jeśli juz to zamiast ipaktine polecam chitosan dużo tańszy
  23. dzięki za odp.tak,czytałam że rzewień lekarski w dużej dawce ma działanie przeczyszczajace-ale wiadomo,każdy gatunek ma inna tolerancje na lek.ale skoro piszesz że podawałas i efekt miałas taki jak u ludzi to pewnie taka dawka wystarczy żeby i na psa zadziałac przeczyszczajaco.to nie ma tematu. saraj pogadaj z wetem -może mógłby zamienić na inne leki ,tańsze.nie koniecznie chyba musi byc ten rubenal".mój "wet twierdzi że ten rzewień jest o kant "d...."potłuc,że to tylko nabijanie klientów w butelkę... w zalezności co podajesz podskórnie i jaką ilośc-to dośc szybko
  24. z rzewieiem lekarskim znalazłam to: [URL]http://www.doz.pl/apteka/p2108-Radirex_tabletki__z_rzewienia_10_szt[/URL] wg tego co pisze w rubenalu jest 300mg rzewienia lekarskiego + dodatki, a w/w preparacie jest 500mg czystego.co o tym myślicie?
  25. saraj głowa do góry-ty jestes najważniejsza. maghda masz racje-to nie sa karmy wysokich lotów,saraj pisała że ma problem z kasą,a diety w puszkach sa mega drogie,może faktycznie warto samemu cos zrobić w domu żeby taniej wyszło.
×
×
  • Create New...