Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. [B]saraj[/B] jeszcze firmy Specyfic albo pogadaj z wetem odnośnie zwykłych puszek np chappi-tam jest tyle białka zwierzecego co wcale.może dodajac leki,pies twój mógłby je jeść.
  2. ewntualnie mozna kupic średniego kiltixa a nadmiar odciąc,ale jest spory na szerokośc. [B]gosiuKG[/B] rozumiem że zakraplasz w sezonie koty co 3 -4 tyg a mimo tego przynosza kleszcze.musisz wedziec o waznej sprawi****** które maja obroze p/pasozytnicze na sobie musza ją nosić cały czas.czy noc czy dzień.jeśli sie boisz o bratanice to zainwestuj w inne krople-jest ich cała masa,z różnymi składnikami.
  3. a w obwodzie szyi pasuje?jeśli tak to myśle że jak najbardziej
  4. [quote name='mozarcik']a używałaś certifect, bo ja słyszałam, że podtruwa psa i zdecydowanie mi to go odradzano?[/QUOTE] nie stosuje.u mnie nie ma kleszczy.ale co ma podtruwać:amitraza czy fipronil,ciekawe.ja nic niestety na temat podtrucia nie wiem(no chyba że te osoby podały doustnie ;) )
  5. kasiulaki a ile obecnie jest tych stolców
  6. a to luzik.skoro pies jest pod nadzorem lek wet i to on zaleca w/w supelemnty
  7. co do zabawek-połykajac np.elementy sznurka(nitki)może powodowac draznienie jelit.badalaiście kał na obecnośc pasożytów?byc może ta informacja mi umknęła
  8. [quote name='fonia123']z tego co słyszałam, Frontline już od dawna nie jest polecany w naszych stronach... :([/QUOTE] to moze spróbuj polecanego activyl'u lub certifectu-spot ony
  9. z tym tranem i falvitem to bym postępowała bardzo ostroznie-zarówno w jednym jak i drugim znajdua się duże dawki witamin rozpuszczalnych w tłuszczach(czyli nie da się nadmiaru wysikac).kumulowanie tych witamin jest bardzo szkodliwe dla organizmu przy czestomoczu co najwyżej potas mozna uzupełniac w tabletkach ale to tez w porozumieniu z lekarzem
  10. gryf80

    Farmina

    dzięki za odpowiedż.ja myślałam nad ta wersją dla alergików,"weterynaryjna"
  11. [quote name='saraj84']Witam w poniedzialek u mojego pieska zdjagnozowano pnn jest to dwuletni mieszaniec typu owczarek niemiecki...badania straszne mocznik powyzej 180 krea 8 oraz duzo białka w moczu. usg nerki obrzekniete....wet rozkłada rece mowi ze jesli kolejne wyniki beda gorsze trzeba p[sa uspic.....(pies po dwulkrotnej babeszjozie) jestem zrospaczona kocham go strasznie i nie wiem co mam robic doktor neska nie udziela meilowych porad a na wizyte trzeba czekac tygodniami.....piesek od pn na kroplowkach i lekach dostaje tylko renal do jedzenia jest ospaly ale na spacerku wyglada jak zdrowy szczeka na inne psy macha ogonem apetyt ma mniejszy ale je....widac ze jest słabiutki ale na litosc to nie jest umierajacy pies!!!!!Od tygodnia rysze jak bobr nie spie nie jem, wzielam urop w pracy by codzien zawozic go na kroplowki zastanawiam sie co moge dla niego zrobic jak mu pomoc....wiem ze macie doswiadczenie błagam o rady!!!!![/QUOTE] kroplówki,leki i cierpliwośc.po tygodniu intensywnego leczenia zbadaj znów kreatyninę
  12. babeszioze stwierdza sie na podstawie rozmazu z krwi(uprzednio barwiony) lub ewentualnie testu. marta czy badaliscie także mocz?
  13. popytaj na wątku barfowym.,
  14. być może znów sie wypełniły zatoki.albo nawet jedna,na twoim miejscu poszłabym jeszcze raz do wet w celu zbadania zatok-może któras uległa przytkaniu
  15. darunia a kiedy sucyne kąpałas?
  16. fonia łażace czy wpite znajdujesz po advantixe?
  17. być moze jest to problem skóry leżącej na gruczole ogonowym,mozna spróbowac ten łupiez zmywac regularnie szamponem leczniczym weterynaryjnym p/łupiezowym
  18. w słotne pogody ani kiltixa ani prevetica nie ściągałam-nie zauważyłam osłabienia ich skuteczności
  19. gryf80

    Jaka karma ?

    to tak jakbym wszystkim i na wszystko polecała duo delice pro plan
  20. kasi i lena nie sugeruj sie waga napisana na opakowaniu foresto tylko obwodem szyi-jak jest sucz "cienka w szyi"to moze byc i ten mniejszy. psy w jednym gospodarstwie domowym koga miec rózne obroże/preparaty na sobie. zapach kiltixa powinien sie z dnia na dzień "ulatniać" i co do tego białego proszku-bedzie go co raz mniej w miare uzytkowania,ale ważna rzecz po wyciagnięciu z opakowania kiltixem należy pod włos przeciagnośc /przetrzec całe zwierzę,w taki sam sposób postępujesz co miesiac(zastępuje to przecierenia comioesięczne zakraplanie spot onami)
  21. gryf80

    Jaka karma ?

    gdzie się nie pojawisz na wszystko polecasz tego vollmersa....podejżane
  22. dystrybutor tej karmy czy jak?
  23. a może bawi się "włochatymi"zabawkami?
  24. [B]boniunio[/B] a sprawdzali stan zatok przyodbytowych?przy ich wypełnienieu lub w momencie zatkania się ujścia którejkolwiek zatoki co sprawia psu olbrzymi dyskomfort. co do guza-ma go z jednej strony czy z obu?pokazywałeś tego guza lek wet na ostatniej wizycie?
  25. [quote name='Madie']Mam ten sam kłopot. Panda zżera mi ścianę regularnie mimo kości z wapnem, karmy dla dużych psów i codziennej suplemetacji. Jeśli to będzie trwało to pewnie będę musiała zwiększyć jej dawkę po konsultacji z weterynarzem, a już teraz jest spora.[/QUOTE] łatwo sprawdzic poziom wapnia-pobrac krew i oznaczyć
×
×
  • Create New...