-
Posts
10790 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gryf80
-
[B]wikuniu[/B] jeśli masz aparat fotograficzny chocby w komórce-rób zdjęcia:palą liście(co jest karalne),nie sprzatają odchodów po swoich psach-musisz miec dowody żebybw razie czego dotrzec do tych państwa.spróbuj z nimi porozmawiać że masz dowody na ich "nielegalne"praktyki ,że jeśli dalej bedą nękać twoja rodzinę i psa to ich procedery zgłosisz w odpowiednie miejsca.oczywiście wszystko w tonie grzecznym,kulturalnym...
-
[quote name='gagunia']Wiesz ,z tego co napisałaś "powialo " sarkazmem ,ale pominę ten fakt , do zaczepki proszę-poszukaj sobie kogoś innego .[/QUOTE] nie szukam zaczepki,jaki znów sarkazm.po prostu jeśli psu lea jest lepiej to swietnie,należy się cieszyć że leczenie pomogło.tylko tyle
-
zaglada,zagląda.pies moich sąsiadów(beagle)też ma ataki jakby padaczkowe,na razie pojawiają się dość rzadko(ostatnio 2 x w ciagu miesiaca).póki co leków nie bierze...zobaczymy.zaglądają czasem na wątek...
-
raczej same zioła nie pomogą.czy zioła sa ordynowane przez lek wet?badaliście mocz?
-
strzykawka lepiej z nosa nic nie zasysać,wystrczy ten płyn fizjologiczny który zakraplasz do nosa.nie wiem czy jest sens podawać ten syrop homeopatyczny,pozdrawiam
-
gdzieś tam czytałam że aby kleszczor zaczął zarażać np.babeszką musi żerować minimum 48 h.no ale,następny preparat do "kolekcji"...może znajdzie amatorów
-
racja,nagłe wprowdzenie nowej karmy bez okresu przejściowego,może spowodowac zabużenia żołądkowo-jelitowe,zwłaszcza u starszych psów.
-
a to nowość [B]doustna[/B] na kleszcze: [url]http://ec.europa.eu/health/documents/community-register/2014/20140211127740/anx_127740_pl.pdf[/url]
-
rolnicze ,masz na mysli tego typu?:[url]http://www.ijhar-s.gov.pl/[/url] starszy pies dostaje procz kroplówek leki?
-
może dzwoń do producenta,bo nie sadzę(a może się mylę)że sanepid"ludzki"by się tym zajał-ale może zadzwoń do nich to może cie właściwie pokierują.
-
jak bedziesz z nim rozmawiała to go podpytaj co mogłabysmewentualnie wspomagajacego na watrobe podawać. mojemu psu się "upiekło"od podawania encortonu długotrwale-stosujemy szamponoterapie w alervecie(uczulenie na roztocza kurzu domowego i magazynowe)
-
[B]marta[/B] jeśłi twój psiak zjada nieczystości na dworze to na pewno nie jest to spowodowane "żarłocznością"a brakiem niektórych witamin i/lub substancji mineralnych. czy wet mówił o podawaniu suplementów na ochrone watroby przy tym encortonie?
-
może ta karma jest jakos kiepsko przyswajalna,stąd taka ilosc stolców?a może poranny spacer za krótki?
-
nawet cud-miód preparaty nie odstraszja także łażące kleszcze po psach czy kotach będa.jeśłi natomiast po wyciągnięciu kleszcza zes kóry nie poruszał odnóżami to tylko dobrze świadczy o skuteczności obroży
-
kapturku przemywanie sola fizjologiczna pomaga w oczyszczaniu sie kanałów nosowych,ale inchalacje niewiele pomoga.piszesz że pojawiła się zielona ciecz-nie jest to "normalny"kolor wydzieliny .udałabym sie do lek wet bo chyba bez antybiotyku sie nie obędzie
-
oj[B] Marta[/B] podobnie jak [B]daśka[/B]-poszukaj pomocy równiez gdzieś indziej.encorton nie wypłukuje witamin,ale potrafi narobić wiecej szkody.fakt czasami jest niezbedny,konieczny,ale jeśli bedzie taka mozliwośc to dobrze z niego zrezygnowac. pisałas że wyszły jakieś bakterie na posiewie.ze dostawała jakieś tabletki-moze za krotko były stosowane.leki k/suplementy diety które stosujemy do uszu czy skóry trzeba podawac bardzo długo -jeśli trzeba nawet i trzy miesiace,żeby pojawiły sie rezultaty.inna wazną sprawa jest zachowanie higieny:wnętrza uszu-jęsli jest nadmiar włosów w kanale słuchowym to nalezy te włosy pousuwać,skóry-czeste kapiele w szamponach leczniczych weterynaryjnych np.p/świądowych czy tez łagodząch lub/i p/bakterryjnych moga wspomóc i skrócic terapię. rozumiem że zeskrobina ze skóry w kierunku pasozytów była brana.a pies jest regularnie zabezpieczany przed p.skórnymi(pchły_) a czym karmisz tego pieska?
-
cieszyc sie :multi: że jest poprawa.znaczy-ze leczenie,jakie zostało zaordynowane przez lekarza wet prowadzacego psiaka jest skuteczne.
-
niestety teriry tupu bull są "na bakier"ze skórą.jeśli psa nie swedzi,nic sie z tym nie dzieje to chyba może zaczekac do wizyty w gabinecie.
-
jeśli pies się wypróznia to znaczy że jelito jest drożne.uważam że lek wet u którego była lea z psem dobrze ocenił sytuacje odnosnie luznych,śluzowych stolców.jelito wymaga czasu aby po takich obcych substancjach jakim sa kamienie,wrócic do "porządku dziennego". gaguniu pewnie masz kontakt z super lecznicami z super sprzetem,ale wierz mi-nie każdy własciciel psa może sobie pozwolic na dojazy do takowych instytucji ratując się zakładami leczniczymi znajdujacymi się najbliżej domu
-
spróbować zawsze można...
-
wnętrze ucha ma czyste?piszesz żer psa wykąpałaś -po jakim czasie od zastosowania preparatu p/pchłom.kąpiel znosi w pewnym stopniu skutecznośc takich preparatów
-
[B]czaki[/B] ze względu na to,że pies jest przyzwyczajony do przebywania w większości czasu na dworze darowałbym sobie zabieranie go do gwarnego,w wiekszości nie sprzyjajacego psom miasta Lublina
-
[quote name='Pysia']A broda to jakiś problem? Bo mam niufa i puli ( fakt- nie z brodą puliki aly puchole zarośnięte tak czy siak ;) ) i...jakos nie widzę różnicy.[/QUOTE] po prostu nie lubie psów z brodą.a golic nie ma sensu,przeciez to ich "uroda"
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
zrobiłam sobie ten quizz-wyszły mi sznaucer olbrzym,dog i duży szwajcar.nieżle tylko u sznaucera ta broda....
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with: