Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. oczywiście,że o reklame,a przy biało umaszczonych psach przy dłuzszym stosowaniu rumianku moga powstac żółtawe przebarwienia
  2. andromeda ja tez się zastanawiam nad karma hypo.nie wiem czy zauważyłas-pytałam o linie vet firmy farmina...
  3. myślę że nie boli a odczuwa dyskomfort
  4. obetnij konce jak sie obawiasz,albo w po.łowie długości pazura.jeśli ma jasne pazury to zywa część-różowa widać
  5. gryf80

    Farmina

    stosował ktokolwiek te karmę dla psów(albo kotów)?niedawno na mall.pl wpadła mi w oko m.in.dla alergicznych psów z ryba i ziemniakami. skład niczego sobie,nawet ta dla kotów -"prawie jak rc.bardzo proszę o opinie
  6. a jaki skład jest tych ziółek na azs?
  7. duży szwajcarski pies pasterski,owczarek srodkowoazjatycki z krótkim wlosem,takie przykłady
  8. od 2 dni podaje dolfos biotyna w tab;etakach.większośc prep maja dobrych zobaczymy jak poradzi sobie ten z liniejaca sierścią
  9. z tym to chyba do hodowcy powinienes się udać,oczywiście z opinia weta na piśmie
  10. dawka szczepionki p/wściekliznie jest zawsze taka sama -nie ważne czy szczepisz yorka czy bernardyna zapłacisz tyle samo ten wet poprzedni mógł potratowac cię ulgowo ze wzgl na ilosc psów i/lub corocznych szczepien u niego.zawsze mozesz ponegocjowac jeśli masz więcej niz jednego u tego nowego psa
  11. nie wiem cxzemu tak drogo,u "mojego" kiltix dla dużych psów 73 zł
  12. [B]amber[/B] daj spokój.[B]barbarasz[/B] jak nie che kupowac preventica to trudno,każdy ma swoj złoty środek na kleszcze.osobiście-żałuę że go nie ma w Polsce do kupienia,bo mam dobre wspomnienia
  13. [quote name='taks']pewność jest taka sama , wystarczy policzyc i w miarę dokładnie podzielić- na prawdę żadna filozofia nawet dla kogoś kto na codzień nie ma do czynienia ze strzykawką;-)- to jest płyn więc dzielenie jest proste i do precyzyjnego odliczenia wystarczy wyskalowana strzykawka a nie waga apteczna. Poza tym skala tolerancji jest prawie 100% (tak jak tu ta sama ilośc preparatu może byc dla psa 25 i 40 kg)więc na prawdę trzeba się wykazać wielkim "talentem" żeby to schrzanić zgadzam się że to zajmie dodatkowo kilka minut wiecej pozostaje więc wybór : przepłacić i miec z głowy czy "pobawić sie" trochę w rachunki i w skali roku mieć z tego co sie zaoszczędzi co najmniej jedno zakrapianie stada za darmo[/QUOTE] dlatego ja na 2 koty kupuje fypryst dla psa w odpowiedniej dawce i dzielę.
  14. raczej nie bogatemu,ale wygodniej i owszem-ważne że smakuje,kuruje i na weta bez potrzeby kasy płacić nie trzeba :)
  15. gryf80

    Arytmia

    w sumie pies ma się niezle,czyli leki dobrze dobrał.wyłozyłabym mu "kawę na ławę"-chce zrobic dodatkowe badania,nie powinien miec pretensji(no chyba że sam posiada ekg i z niego korzysta).chyba że na myśłi masz zmianę lekarza
  16. nie wiem,jakoś od tylu lat-jak pisałam wyżej-ratuje mnie a raczej moje psy z opresji.
  17. chyba podejzanego na parwo,albo bez objawów a był z psami/miocie co poległy na parwo
  18. [quote name='isabelle301']A mnie wczoraj ścięło z nóg... Bo zupełnie przypadkowo rozmawiałam z osobą, zajmującą się dystrybucją karm z linii weterynaryjnych... Rewelację potwierdził także wet znajomy... Oni mają dostep do takich informacji, nie dzielą sie nimi z resztą społeczeństwa bo po co? Wiem już dlaczego RC gastro tak świetnie działa. Otóż - wedle przepisów - jezeli danego składnika jest mniej niż 5% - nie trzeba go wymieniac w składzie - no chyba, że chce sie nim pochwalic. RC gastro zawiera poniżej 5% glinki kaolinowej białej w swoim składzie oraz babke płesznik (tą akurat sie chwali). Ilość taka glinki wystarczy do tego aby hamowac biegunki. Glinka znana jest z tej swojej cudownej własciwości. Sama ja mam w dużym zapasie - dla dziecka, dla psa, dla siebie - bo jako mosmetyk i baza dla maseczek tez doskonała. Teraz jest i tak lepiej - bo jest to glinka... kiedyś był zwykły bentonit ... I mamy juz znane "lecznicze" działanie karmy! Bingo! Jednym słowem jak pisałam wcześniej - znikają objawy a zwierzak coraz bardziej chory... bo przeciez jak nic sie nie dzieje to badań specjalistycznych sie nie robi i w ten sposób mamy psa zdrowego. Brawo dla RC! Oraz brawo dla klientów... płacic tyle kasy za worek kukurydzy czy ryżu plus tania jak barszcz glinka. Tak na marginesie przypomniała mi sie jeszcze jedna rzecz. Otóż brawa także dla tych, których piesy maja poczatki kłopotów z trzustką. zamiast dac psom tauryne i problem wyleczyc (trzustka potrzebuje bardzo dużo tauryny do działania w dobrej formie), dajmy psom kolejna cudowna linie weterynaryjna za krocie. A tauryna taka tania jest...[/QUOTE] bez kitu,w składzie jest napisane że zawiera zeolit.wiadomośc dostępna dla kazdego. no to moge sie pochwalić że moja suka z dużą nadwaga na rc obesity w ciagu miesiąca schudła 1,3 kg.cieszę sie bardzo,tę dietę tej firmy będzie stosowali cały czas-co na innych "cudownych psich dietach "nie dało rady. także nie "taki diabeł straszny"....
  19. gryf80

    Arytmia

    przynajmniej ekg by się przydało.jeśłi nie problem dojechać do lublina to jedz do kliniki up na głęboką na ch.zakażnych jest dr Kutrzuba.przyjmuje tez na romera
  20. o,własnie marta dobrze wskazała...wzięłam drugiego psa jak ten pierwszy miał 3 lata.(to pies i suka)
  21. fajny psiak,nie widac oznak starzenia na tym ostatnim;)
  22. no własnie,póki co ceny takie jak były.cóz,na razie zostajemy przy surowych skrzydłach z kuraka jako nagrody
  23. ja swego czasu w bloku miałam mixa bula i pita na 60 m.psy wychodziły na spacery 3-4 x dz w tym jeden lub 2 bardzo długie,w tym czasie były zabawy z obcymi psami,swobodne bieganie zabawy ze mną.dochodziły do tego wycieczki za miasto nad rzekę.po tych charcach miały tylko jedno marzenie-spanie.w domu był spokój i cisza.myśle że metraz nie ma tu nic do rzeczy,wazne jest aby "wyszalały "się na dworze.w domu będzie spokój. w domu zostawały i zostaja na 8-9 godz same(nie licze 2 kotów)
  24. [quote name='Madie']Ja też mam kłopot, bo pewnie zdecydowałabym się na Foresto ( nie używałam nigdy ale opis zachęca), ALE moje dwa szczyle nieustannie bawią się w "zabijanie". Tarmoszą się za obroże, gryzą, ślinią w obrębie szyji itd:roll: Jak je czymś posmaruje to te dwa dni bez tarzania się w kałużach i gryzienia dopilnuje, ale tak to boję się, że się potrują...[/QUOTE] moje tez potrafia się czasem tarmosić.zrezygnowałam z obróżek bo musiałam chodzic po podwórku i tych obrózek szukać w trawie.dlatego przerzuciłam sie na spot on'y
×
×
  • Create New...