-
Posts
10790 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gryf80
-
1O letnia Lula chora na serduszko. Odkupię Karsivan i Cardisure
gryf80 replied to Misiek1987's topic in Geriatria
leki dostaniesz tylko w gabinetach wet.czasem na forum w odpowiednim poddziale",w dziale weterynaria ludzie się ogłaszaja że maja do oddania lub odkupienia.musisz śledzić -
[B]theDog[/B] piszesz że kupiłas,a potem że dostałas od kolezanki bo jej pies zdechł,od tego frolica zdechł?
-
PILNE! Poszukiwany psi fryzjer do trudnego, schroniskowego psa!
gryf80 replied to Raffa's topic in Psi fryzjerzy
podzwoń po gabinetach wet-w takim przypadku chyba bedzie konieczne znieczulenie("glupi jas"),zwłaszcza że nie zalezy wam na fryzurze -
[quote name='Maron86']Zgodzę się, ale bądźmy szczerzy jakie szanse masz że ci pies po super-premium wyląduje u weta, a jaką że po marketówce? Sama karmiłam marketówkami, zwyczajnie była najłatwiej dostępna. Jednak to były czasy gdzie internet był na impulsy :lol:, więc też się nie siedziało i nie szperało. Z momentem jak 'dorwałam się' naprawdę do neta moje psy jadły o niebo lepiej. Dlatego nie pojmuję dlaczego ktoś w dzisiejszych czasach kupuje takie śmieciowe karmy, kochając swojego psa. Już naprawdę lepiej gotować 'z odpadów' niż dawać marketówki.[/QUOTE] moja suka malo co sie nie przekręciła po brit care large dog.górą i dołem,kroplówki przez 3 dni i głodówka przez 2 ,kiepsko było.zdarzało mi sie kupić a to z lidla a to frolic,czy chappi z powodu marnych funduszy-nigdy się u żadnego psa nic po tych tanich nie działo.oczywiście nie twierdzę że sa super-bo nie są.
-
byc może to reakcja alergiczna na ten materiał z którego nitka została zrobiona.byc moze że nie ma żadnej reakcji alergicznej a to zgrubienie to taka forma blizny pooperacyjnej
- 5 replies
-
- opuchlizna
- pooperacyjna
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
poszukaj"trovet,eukanuba,purina veterinary
-
spoko,spoko.w przypadku każdej karmy czy to typu complete czy super premium moga zdarzyc się felerne partie kończace się wizytami u weta.
-
wygląda jak reakcja miejscowa na nitki.nie wiem co tu chcesz ściągać -bo z tego co pokazuja zdjęcia wyglada jak szew kosmetyczny.nieściagalny. chyba że tylko tę część nitki która wystaje
- 5 replies
-
- opuchlizna
- pooperacyjna
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
idż do lek wet i mu pokaż problem
-
[B]razed[/B] dobrze napisała-stosuje sie spot ony minimum po 2 dniach od kapieli,gdy warstawa ochronna skóry(tzw.film skórny)ulega odbudowaniu.prep.spot on rozprowadzaja się właśnie w tej warstwie.zastosowanie zaraz po kapieli spowoduje brak skutecznosci-preparat spot on nie bedzie "rozchodził sie po całej skórze ciała i jego działanie będzie tylko w tyc miejscach gdzie został zakroplony. osoby często kapiace swopje psy np.co 2 tyg.moga spokojnie kupic spray.popsikac zaraz po kapieli i potem powtórka psikania po 2-3 dniach. [B]maron[/B] ja bym odczekała między róznymi spot onami mnimum tydzień
-
niby jak miało by sie to stac?
-
oczywiście jak wiele innych produktów ktore polecasz tylko z tego sklepu internetowego.czysta reklama
-
tyle że pies nie czyta etykiet i nie sugeruje sie składem i cena,moim zdaniem -fakt karmy nie sa górnego lotu,ale jeśli pies je zjada ze smakiem nie ma problemów trawiennych,włos i skóra wyglada zdrowo to po co zmieniać,ważne-przy kiepskich składowo karmach powinnaś mimo wszystko zainwestować w bardzo dobry prep.witaminowo-mineralny
-
no to spróbuj
-
jak dla mnie to żaden z powyzszych,równie dobrze dobrze mozesz zostać przy tym co masz
-
dokładnie jak pisze [B]nienor[/B]-dopiero po dokładnym ooczyszczeniu mozna mówic o pastach dla psów i płynach
-
Do właścicieli małych piesków - BARDZO WAŻNE!
gryf80 replied to Hamara's topic in Podróże i wypoczynek
w większości szlaki górskie przebiegaja przez rezerwaty ścisłe bądz parki narodowe-a tu chyba psiaków wogóle wprowadzac nie wolno -
jeśli sa ostre wymioty to podaje sie kroplówkę.jeśli pies po 24h glodówce rzuca sie na jedzenie i dostaje je do woli to normalne że zwymiotje-żołądek jest wtedy przeładowany.lek wet powinien was poinstruować że następnego dnia po głodówce pies powinien jesć bardzo małe ilości ale często(jak to ma miejsce w pmzypadku psów które długo głodowały),a jakie leki piesek brał ostatnio na te problemy z żołądkiem
- 6 replies
-
- alergia
- gastrologia
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
może wystarczy sam sabunol w klroplach-piszesz że nie ma u was dużo kleszczy to spray może okazac się zbędny.albo kup jakiś inny dobry,sprawdzony spot on polecany przez forumowiczów. ja stosuje sabunol spot on na swoje burki,ale przy wyborze kierowałam się nie tyle kleszczami(u mnie prawie wcale) a owadami latajacymi(bąki,komary,meszki)i tu sabunol sprawdził się świetnie.
-
albo kupić ubranie dla pieska i za każdym razem zakładać.wtedy nie będzie sie brudził
-
juz dajcie spokój,to wątek o wyborach gatunków mięsa dla psów,a nie obrzucaniu sie mięsem ;)
-
możesz spróbować ,na pewno nie zaszkodzi
-
co do problemu skórnego-była brana zeskrobina z tych zmian?czy po obejżeniu psa lek wet zzdiagnozował uczulenie. co do wymiotów-jeśli pies zwraca to tego samego dnia pwinien miec głodówke,podawanie posiłków po wymiotach tylko drażni dodatkowo błone śluzowa żoładka.no chyba że jest wyrazne przeciwskazanie postawione przez lek wet że pies pościć nie może,na te problemy gastryczne jest leczony róznymi lekami,czy ciagle trmiu samymi
- 6 replies
-
- alergia
- gastrologia
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
[url]http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20140314/NEWS01/140319798[/url]
-
no dokładnie o tym samym pomyślałam,pisza równiez że podczas stosowania luminalu i bromku,tego pierwszego potrzeba znaczniej w mniejszych dawkach.[B]bea[/B] spytaj lek wet