[quote name='P&Rubi']Haha, myślałam, że tylko ja tak z suką śpię i nie chciałam się przyznawać. :lol: Teraz czuję się normalniejsza. :lol: Ja jeszcze zawsze ją obejmuję i się wtulam w karczek. :loveu:[/QUOTE]
nie wiem czy my dwie wystarczymy żeby to normalne było ale witaj w klubie :D ja mojej nie mogę za bardzo do siebie przyciskać bo ona za tym nie przepada :) muszę tak dyskretnie na nią rękę kłaść i po kryjomu wąchać futerko na karku. a żeby były perwersyjnie to za mną śpi mój tż, który sięga przeze mnie i sukę głaszcze :D