Jump to content
Dogomania

zakonna

Members
  • Posts

    1230
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zakonna

  1. podrzucam bo tylko tyle mogę
  2. kikou albo podobny nik (nie jestem pewna jak się pisze) ona ma psie staruszki, ale nie wiem na jakich zasadach
  3. ja się psu nie dziwię, że gania za córką bo to dla niego super frajda biegać za małym obiektem, który na dodatek wydaje interesujące dźwięki. jeżeli pies gryzie to go wywal z pokoju, niech chwile posiedzi w samotności. Jak pies się trochę uspokoi to chwalić trzeba za dobre zachowanie. generalnie szczeniaki gryzą bo są szczeniakami, musisz mu zapewnić rzeczy, które gryźć może. Zacznij go uczyć prostych komend, szkolenie świetnie psu zrobi. Niestety, ale musisz jakoś znaleźć czas żeby szczeniora wychować tak jak wychowujesz córkę bo szczeniak to psi dzieciak, któremu trzeba pokazać zasady i reguły i mieć do niego cierpliwość
  4. jeżeli chcesz zebrać jakieś fundusze na nią to musisz powysyłać do ludzi link do tego wątku, możesz wstawiać go na innych wątkach albo wysyłać prywatne wiadomości z linkiem. Tylko musisz to robić z wyczuciem żeby cię nie zbanowali za spam
  5. no to hop, a próbowałyście jej DT poszukać?
  6. ale ona świetne miny trzaska ta Bunia :) a waży tyle co mój potwór
  7. podnieść mogę tylko
  8. na menela też ładnie brzmi :D moja suka marki kundel nigdy tak nie siada, mój labek nagminnie i namiętnie przybiera tą pozycję :)
  9. siedzi oczywiście "na pierdołę" czyli jak większość labków :)
  10. pies dla wielu to jak mebel, łatwo przyszło, łatwo poszło :( dla mnie moje są jak dzieci
  11. no cóż, jedyne co możesz zrobić to robić mu cały czas ogłoszenia. podnoszę
  12. he he he to jest chyba taki mały zadymiarz, który lubi po prostu jak się coś dzieje :)
  13. no cóż, ja tyko podnieść mogę
  14. jestem, będę podnosić bo inaczej nie pomogę
  15. piękny, niby agresywny że ma ten sprzęt na mordce?
  16. zgadzam się, moja też drze ryja przez drzwi, ale ponieważ jest zamknięta ja się mogę normalnie przywitać z przybyszem, usadzić go na wersalce i wtedy wpuszczam psy. Suka może powąchać gościa a potem jest wypad na fotel, trochę na tym fotelu buczy jeszcze pod nosem ale szybko przestaje. To zamknięcie psa to raczej na chwilę wejścia gości, właśnie po to żeby normalnie mogli wejść do domu bez patrzenia na zęby głupola
  17. nie bardzo rozumiem dlaczego pozwalasz żeby pies szczekał i rzucał się na ludzi, którzy przychodzą do was. moja suka jest zamykana w drugim pokoju po dźwięku domofonu bo uwielbia drzeć ryja na gości. Poza tym jest nauczona komendy "na fotel" gdy już goście siedzą w pokoju ona musi być na swoim fotelu, może burczeć na tym fotelu ale nie może z niego schodzić, jeżeli robi aferę to znowu jest wypad za zamknięte drzwi. W ten sposób sama się w zasadzie nauczyła, że jak chce być z ludźmi to musi być grzeczna w swoim fotelu.
×
×
  • Create New...