Jump to content
Dogomania

zakonna

Members
  • Posts

    1230
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zakonna

  1. jest piękny, mocno w typie, wg mnie powinien dom znaleźć szybko, ma ogłoszenia?
  2. zasugerowałam to na początku wątku, żeby nastawić się na szukaniu płatnego DT
  3. lena, my nic nie pomożemy, możemy tylko podnosić wątek. Jak chcesz to możesz spróbować szukać mu DT
  4. mój kochany 40 kg piesynek też nie lubi spać w łóżku, jest mu za gorąco i za ciasno. Koty to już w ogóle mam nienormalne bo ŻADEN Z TROJGA nie chce z nami spać.
  5. kurcze, nie wiem, jestem tylko gościem na wątku, może daj ogłoszenia na województwo tam gdzie Czeladź jest
  6. trudno będzie o dom dla psa, który nie kontroluje zwieraczy. Myślę, że trzeba się nastawić na płatny DT
  7. założycielka wątku jest zbanowana, ale tekst może być taki jak w pierwszym poście, dane do ogłoszeń też w pierwszym poście, zdjęcia do wyboru pod linkiem [URL]http://picasaweb.google.com/105403799412769020996/Melman399385BoksNr25OpiekunDariaNowakowska[/URL]
  8. to ja podrzucę, zaprosiłaś ludzi na wątek?
  9. dlaczego nie zabrałaś go do weta?
  10. no cóż, ja mogę tylko podnieść
  11. szczerze, to ja bym poszła do weta, to malutki piesek jeszcze i lepiej żeby wet ją zobaczył
  12. małę mieszkanie nie jest problemem jeżeli pies będzie miał odpowiednią dawkę ruchu poza domem. Studentka to chyba ma normalnie wolne popołudnia.
  13. ależ ona jest cudowna, śliczna, ja czekam niecierpliwie na informacje
  14. nie podlega dyskusji, że pedigree to szajs. Wystarczy skład poczytać
  15. :wallbash: podniosę, nie ma końca tej ludzkiej głupocie
  16. czy ona ma ogłoszenia? ona jest mała, powinna szybko znaleźć dom
  17. Acana, White Wolf, Orijen, Luposan i wiele innych, które na pewno będą lepsze do koszmarnego pedigree
  18. dajesz jej syf marketowy, pedigree TO NIE JEST DOBRA KARMA. Pies jest w okresie rozwoju, wybierz jej WARTOŚCIOWĄ karmę. Poza tym, nie ma potrzeby mieszać karmy z gotowanym, zdecyduj się czy chcesz karmić karmą czy gotowanym żarciem
  19. ja mogę tylko podrzucić, myślę, że musisz rozsyłać wątek żeby więcej ludzi tu przyszło
  20. podnoszę, mam nadzieję, że masz ogłoszenia aktualne
  21. cześć mały, podrzucę cię troszkę
×
×
  • Create New...