mój kochany 40 kg piesynek też nie lubi spać w łóżku, jest mu za gorąco i za ciasno. Koty to już w ogóle mam nienormalne bo ŻADEN Z TROJGA nie chce z nami spać.
założycielka wątku jest zbanowana, ale tekst może być taki jak w pierwszym poście, dane do ogłoszeń też w pierwszym poście, zdjęcia do wyboru pod linkiem
[URL]http://picasaweb.google.com/105403799412769020996/Melman399385BoksNr25OpiekunDariaNowakowska[/URL]
dajesz jej syf marketowy, pedigree TO NIE JEST DOBRA KARMA. Pies jest w okresie rozwoju, wybierz jej WARTOŚCIOWĄ karmę. Poza tym, nie ma potrzeby mieszać karmy z gotowanym, zdecyduj się czy chcesz karmić karmą czy gotowanym żarciem