Jump to content
Dogomania

iwna5702

Members
  • Posts

    8476
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwna5702

  1. [quote name='megii1']Rozliczyłam właśnie bazarek dla Pokiego" http://www.dogomania.pl/threads/214910-Bazarek-dla-Pokera!ROZLICZONY! wyszedł na 0 bo opłaciłam z niego transport na USG, Błonnik i leki na stawy. Nie wiem jak pomóc psiakowi... chodzi strasznie, z domu ucieka, zamknięty ziaje i się bardzo denerwuje. Teraz żeby miał cieplej śpi w garażu ale łapinki i tak słabe... Magdo znalazalm taka informacje na jednym z watkow z dogo "potrzebne sa leki wzmacniające stawy, po podaniu Arthroflex powinn byc poprawa, " - moze moznaby bylo podac ktores z tych lekow Pokerkowi - skonsultuj to z lekarzem - moze jakies zastrzyki. link na temat zwyrodnienia stawów: http://www.cztery-lapy.pl/modules.ph...rticle&sid=524 przydałby się DR SEIDLA Flawitol Artro - preparat ułatwiający funkcjonowanie stawów i mięśni u psów lun którys z tych leków: Arthroflex Caniviton Forte Cetyle M ArtroTine Artril Arthriti-U
  2. Juz sie wyjasnilo - karma byla jenda i tylko dla Elji,
  3. [quote name='Beat2010']z bazarku srebro, kosmetyki, ksiazki itd mamy [COLOR=red]254 zł[/COLOR] dla Elji[/QUOTE] W pierwszym poscie rozliczeniowym wpisalam 254,- zl - jako wplyw z bazarku
  4. [quote name='Beat2010']wykupiłam [COLOR=red]20 ogłoszeń[/COLOR] dzis za[COLOR=red] 5zł[/COLOR][/QUOTE] Dzieki - to do Elji dopisuje w wydatkach 5,- zl - ogloszenia
  5. [quote name='Beat2010']Iwnko, jak tylko dostaniesz wymiary ubranka od p. Kasi , to przekaż je Agnieszce S-uszyje ubranie dla Elji :multi: Zamowiłas tamto z ortalionem ? Jedzenie suche zamówione - 20kg Boscha i zapłacone 78,79 z bazarku pigwowego[/QUOTE] Wymiary juz podalam na bazerk , gdzie zamowilam tez 1 ubranko - bedzie miala na zmiane.
  6. [quote name='Beat2010']z bazarku koniczynkowego mamy dla Pokerka na usg/operacje 83,10zl do rozliczenia jeszcze bazarek srebro ,kosmetyki, ksiązki ( wpisuję, że pieniadze, które Megii wydała na naszym bazarku, jako zapłacone, bo odliczamy od wpłaty za hotelik , czy tak ma być ????), to byl bazarek dla Elji, już wpisałam tam na wątku i bazarek ciasteczkowo-pigwowy, z niego narazie 231 zł do podziału na Elje i Pokerka Tak Megii potwierdziła ze w rozliczeniu mozemy sobie potracic kwote z jej zakupow na tym bazarku od wplaty za hotelik Pokera za listopad.:cool1: Beatko sprawdz prosze ostatnie rozliczenia, czy dobrze powpisywalam - pisalas na watku Elji - ze Poker za dochod z bazarku pigwowego ma kupiona sucha karme, wiec u niego w pierwszym poscie wpisalam ten zakup jako rozliczony + dodalam wpis o dochodzie z bazarku koniczynkowego na ew. operacje. Nie jestem pewna czy chodzilo o karme dla niego czy o karme Elji - bo jakos cena jest podobna
  7. Tylko podniesc moge:-(
  8. Bardzo chcialybysmy dac mu dom przed zima:roll:
  9. Czy jest jakis cien szansy, ze te dwa , ktore zginely zostaly przez kogos zabrane?
  10. Czy psince uda sie znalezc domek?
  11. Niestety - nie wplynelo 80 zl od Hani z rodzina -zwykle wplacali ok. 15go wiec troche czekalam - moglabys podpytac? Grazynka stracila prace - wiec nie mozemy juz liczyc na 20 zl od niej. Jest tez wplyw od Asi W. = 30,- zl
  12. Dziewczyny - wiecie cos nowego moze?
  13. On jest po prostu sliczny, :lol::lol::lol: Podobno daja mu cos uodporniajacego ale musimy sprawdzic dokladnie co.
  14. [quote name='Beat2010']Iwonka, te 10zl od Beataczl to pieniądze z bazarku koniczynkowego, jak bazarek się skończy to wszystko zsumujemy[/QUOTE] ok-tak wlasnie sobie pomyslalam:lol:
  15. [quote name='Beat2010']ha, ha, to wpadne do Ciebie na kolacje :) kurczę, buda, to nie jest miejsce dla Elji, musimy ponowić ogłoszenia , na paru portalach leca stale i nic :( to samo Portos i Niunio, a teraz trzebaby zrobić akcję dla Amanta[/QUOTE] Na razie nasza Elja radzi sobie w tgen sposob - ze nie korzysta ze swojej budy - tylko wchodzi do budy kolegi z podworka i razem w ciepelku sobie spia.:lol:
  16. [quote name='Beat2010']wpisalam wczoraj, jak tylko doczytałam się u Elji o przelewach. [COLOR=red]WSZYSTKIM BARDZO DZIĘKUJEMY, A SZCZEGÓŁNIE ALEKSSANDRZE ZA FANTY NA BAZAREK [/COLOR][/QUOTE] mam tez juz 26,- zl - dla Elji doplata Megii - troszke nie wiem o co chodzi (opowiesz mi jak sie spotkamy)- ale dopisze w pierwszym poscie.:lol:
  17. [quote name='Beat2010']tam juz nic nie ma , oprocz 1 zł dla Elji, bo odebrałam sobie za znaczki pocztowe, kase za znaczki dostałaś w kosztach sumarycznych od Dark i Majowej. Ale te rozliczenia to trzeba raczej przeniść na wątek bazarku, bo kto tu znajdzie :( 15żl od Ani poszło przelewem.[/QUOTE] Beatko ale Ty juz chyba wpisywalas juz te wplaty na watku bazarkowym wczesniej - tak mi sie zdaje. 15 zl od Ani (tzn. za Twoim posrednictwem)- wplynelo wlasnie przed chwila na konto:lol:
  18. Elja w domu czula sie oczywiscie bardzo dobrze - ale niestety nie wytrzymala z qupka i w nocy posadzila mi na srodku pokoju - ale tez jest w tym troche mojej winy bo moze zrobilam za obfita kolacje:razz: Skontaktuj sie moze z p. Kasia mailowo - ostatnio bylo u Elji wszystko ok, p. Kasia prosila ewentualnie o zorganizowanie na zmiane wdzianka najlepiej z jakiegos p/deszczowego materialu
  19. Wplaty byly te, ktore juz wymienilas na watku bazarku - czyli Aldrumka 55,-, Darkwater 27,50 - od Ani 15,- zl pewnie dalas mi w sobote?, bo do mnie na konto nie wplynela taka kwota. Ja wezme jednak te dwa pierscionki - czyli razem 54,- zl ode mnie - (bez przelewu pomniejsza po prostu wilekosc dlugu) Nie mamy wplywu od Megii - napisze do niej na pw. Mam tez wplyw 10,- zl d Beatacz1 - ale to chyba chodzi o Pokera Wlasnie co do przekazanej w sobote kwoty - wiem ze jest tam 50 zl stalej deklaracji na Pokera od Zanetki i 32,- zl na operacje Pokera, natomiast z zalaczonej karteczki nie moglam sie doczytac, co jeszcze - czy jest tam cos dla Elji?
×
×
  • Create New...