Jump to content
Dogomania

iwna5702

Members
  • Posts

    8476
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwna5702

  1. Bardzo dziękuję . Rozliczenie jak zawsze na pierwszej stronie watku.
  2. Dziekujemy za odwiedziny, chcialybysmy zoranizowac przewoz Sary i Amanta - ale czekam na potwierdzenie kiedy bedzie to mozliwe (Czy Beatka moze pisala do Ciebie Kasiu w tej sprawie)
  3. Do stalych deklaracji na Sare przylaczyl sie nasz wierny przyjaciel Israel, ktory pomagal Barremu, Pokerowi a teraz bedzie wspomagal nasza Sarę, BArdzo dziekujemy.
  4. Tak myslę że nawt kiedy wraca do swojego katka tez dociera tam do niej troche slonca - cieplo i sloneczko to wielkie ukojenie dla zbolalych stawow.
  5. Tak Megii obiecala zwrot - czekam na przelew ze zwrotem roznicy, tak ja pisalam na watku Pokera. Megii miala tez zamiescic na watku fakture - ale na razie nic z tych rzeczy nie wplynelo.
  6. Niestety na moje pytanie padla odpowiedz ze Sara jest w kojcu zewnetrznym 3 x po godzinie ale ziemia zimna i wilgotna, wiec nie powinna za dlugo na zewnatrz przebywac. Czyli szukamy dla Sarci czegos bardziej domowego, gdzie mialaby wiecej kontaktu ze swiatem i ludzmi.
  7. TAk napisz proszę czy przyjelabys nasza parke - moze w pakiecie troszke z upustem :razz:
  8. Na razie ciezko cos zalatwic - :( Przeleje przy okazji dodatkowo 15,- zl.
  9. Mialam ostatnio jakies trudnosci z wjsciem na dogo - nareszcie mi sie udalo, bede uzupelniac rozliczenia. Pokerek odszedl za TM, koszt jego kremacji wyniosl 240, -zl, Megii postara sie wkleic rachunek na watek Jeszcze raz dziekuję wszystkim, którzy towarzyszyli nam na watku naszego Pokera
  10. Pokerek u Meggi mial prawdziwy dom, otoczony byl cieplem, na pewno czul sie tam bezpieczny i u siebie. Bedziemy o nim pamiętac - byl wspaniałym psem. Meggi - Wielkie Dzieki dla Ciebie i Twojego męża za opiekę nad Pokerkiem.
  11. Rozmawialam z lekarzem Sary - niestety podany 20.3 trocoxil nie dal rezultatu, a odstawienie dotychczasowych lekow spowodowalo nawrot dolegliwosci i ponowne trudnosci z tylnymi lapakami . Znow zaczely sie podwijac i obciarac przy probach chodzenia. Pani doktor zdecydowala wrocic do poprzedniego sposobu leczenia, ktore dawalo pozytywne wyniki. Sarze przydaloby sie wiecej spacerow a w lecie plywanie w pobliskiej rzeczce. Sara oprocz piguly za ok. 97,50 zl, dostala takze krople p/kleszczom za 18,-(wszystkie psiaki w hoteliku zostaly tak zabezpieczone), ale docelowo na sezon letni Sara dostanie obrózke zabezpieczającą przed kleszczami.
  12. Zaczynmy nowy miesiac, niebawem pojdzie przelew za hotelik. Poker w swoim domu zmienia sobie miejsca do spania, relaksu i obserwacji - jest mu u Megii bardzo dobrze - moze po Świetach uda się wpaść z odwiedzinami?
  13. zagladamy, kazda z nas z nadzieją:roll:
  14. Tak, dotarla, dotarla - chyba jest wpisana w poscie rozliczeniowym:lol:
  15. Czekamy na odpowiedz Megii - w międzyczasie Poker dostał nową obóżkę p/kleszczom - ponoć juz się zaczął na nie sezon:roll:
  16. Zdaje sie, ze kolejny termin wyjazdu do Sary jest pod znakiem zapytania, ale wieści od Wetek sa niezłe , Sara chodzi, ma apetyt i je wszystko,nawet przytyla . Jest planowany dla niej lek Trocoxil - ale zostanie zakupiony po rozliczeniu poprzednich lekarstw Sarci.
  17. No nie wiem, czy da sobie założyc . :evil_lol: Rozmawiałam w sobote z Magda nasz Pokerek to juz starszy Pan jeszcze obszczekuje swoje terytorium ale siły już nie te. Niedługo wiosna i bedzie więcej słońca, które jest najlepszym lekarstwem na zimowa deprechę. Uaktualnilam rozliczenia - prośba o sprawdzenie
  18. Misia w nowym domu zadomowaiła sie na dobre - niestety znowu zaczyna jej rosnąć na nóżce guzek. Beda potrzebne badania. Na razie na badania Elji i i wizyty lekarskie zostalo wydane 142, zł -. Pieniązki zostały przekazane z bazarku dla Pokera, poniewaz tu wyniknela wieksza potrzeba.
  19. Mamy juz wyniki badania moczu Sary - wynik jest w normie - ale mam kopie przeslana w pdf i zupelnie nie umiem wkleic tego na watek. Moze ktos ma jakis pomysl jak to zrobic? :(
  20. Pokerek znowu wzmocni soje lapki. Dostal swoja pigule, ktoa co miesiac lyka na stawy.
  21. Rzomawialam dzis z Morisowa, która była w hoteliku i widziała nasza Sarcię. Sara spacerowała, nózki troszkę lepiej juz sie tak strasznie nie zawijaja. Został pobrany mocz suni do analiz - ale leki, ktore bierze (szczegolnie chodzi o sterydy) mogą zakłocic wynik badania
  22. Nie nie mam, mamy tylko jedna mozliwosc kontaktu z Hotelikiem - poprzez sms-bede do nich pisac wieczorkiem ( chyba Tobie tez przesylalam tam numer telefonu ?)
  23. Pokerka czeka kolejna piguła, którą zażyje w ten weekend i znowu będzie miał lepszy chód.
×
×
  • Create New...