Jump to content
Dogomania

iwna5702

Members
  • Posts

    8476
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwna5702

  1. Dziękuję , przepisałam - mam nadzieję, że jest już ok.:lol:
  2. Najwazniejsze ze temat się kręci - tera juz chyba aronek ma bliżej niż dalej do opuszczenia swego obecnego miejsca.
  3. Jestem na zaproszenie - ale tylko tyle na razie .:oops: Będę zaglądać.
  4. Musimy wszystko sprawdzic jak będziemy na miejscu, zobaczymy jakie ma wpisy i czy jest do adopcji. Szanse adopcji spadają wraz z upływem lat u psa - niestety wiekszość ludzi przychodzących do schroniska po psa szuka młodego. W zwiazku ze zbiórka na hotelik dla Aronka muszę powiedzieć ze z nasza kasa bardzo kiepsko - mamy na utrzymaniu w hotelikach dwa starsze i wymagające leczenia psy, ale chociaz na razie będziemy wpadac na watek. Ja mam ostatnio troche trudności z moim domowym netem a z pracy staram się raczej nie wchodzic na dogo - ale teraz nie mam wyjscia. Wczoraj usiłowałam z domu cos napisać i ciagle wypadałam z połączenia. Aronek jest starszym, grzecznym - przynajmniej wobec mnie psem, ale w koncu znamy sie juz jakis czas:lol:, więc kiedy ma iść ze mna na spacer zawsze grzecznie czeka na zapiecie smyczy. Potem troszke ciągnie ale wiadomo, długo czeka na chwilę spaceru, więc chce jak najszybciej poleciec na wybieg. Ma tez czasem swoje humorki - i nie zawsze chce mu sie daleko odchodzic od schroniska - wtedy staje "na baczność" i się rozgląda i wtey wiadomo, że powolutku nalezy już wracać do boksu:cool1: Na spacerku czasem trafi sie cos do zjedzenia - ale kości sa zabronione, psy mają zwykle problemy z zębami, żle pogryzione kości mogą zaszkodzić.:p
  5. Wpłynely pieniazki od Kasi 30,- zl i od PiotraS. 100,- zl, ponadto zdjelam z bazarkow z konta Pokera na rzecz Sarci 450,- zł :lol:
  6. Zaraz pieniazki przejda na konto Sarci, a Pokerek tez troszke z nich uszczknie - głownie na swoje piguly:lol:
  7. ok, ale jeszcze chyba Pokerkowi tez musimy cos zostawić:lol:
  8. Sarcia juz w nowym miejscu -wiecje bedziemy wiedziec jutro:lol:
  9. Podnosze - tylko tyle teraz moge:roll:
  10. Do przepisania z konta Elji dla Sary mamy kwote 198,70. Nr. konta przekażę Piotrowi
  11. Na dzien dzisiejszy mamy 198,70 od Elji - do wpisania na konto Sary:lol:
  12. Pokerek zyje jak książę - ale taki poziom życia to wieksze koszty. Nowy hotelik Pokera bedzie od 1.03. kosztowal 450,- zł za miesiac - jeśli zamieszkalaby z nim Sara - pobyt dwoch naszych psiaków u Megii kosztowałby po 400,- zł za kazdego z nich.
  13. Wiesci sa srednie - w hotelikach, jak wszędzie tez podwyżki - nie wiem czy damy rade utzrymac dwa starsze i wymagajace opieki lekarskiej psiaki:shake:
  14. Zdaje sie, ze sie spoznilam ze zdjeciami:roll: Jakas mi talka miniaturka wyszla a niektore w ogóle nie chcialy się kopiowac z maila, chyba mam za slaby sprzet ale szcześliwie [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg831/scaled.php?server=831&filename=karmelek2.jpg&res=gal[/IMG] już wszystkie szczeniaczki i ich mama są na swoim watku
  15. [quote name='patrycja100']Prosze pomozcie z zamieszczeniem fotek w moim ogłoszeniu, czas naprawdę nagli, sa ogloszenia tez gdzie indziej ale liczylam ze moze na dogomanii cos ruszy. Ponoc ze szczeniakami jest latwo tymczasem tylko na trzy lub cztery sa jak narazie chetni, a pozostala trojka nie ma jeszcze domow, Zuzia tez nie ma, jakis martwy okres czy co[/QUOTE] Ok postaramy sie zamiescic - podaj prosze watek
  16. Amant jest wspaniałym psem - tak go szkoda - jego siersc wymaga wyczesywania i dbałości inaczej zmienia sie w sfilcowane kłąbki. Zima przyszła póżno - na szczęście - czekamy na wiosenne słoneczko i cieplejsze dni, wtedy zabierzemy sie za zabiegi fryzjerski u Amanta, zeby ładnie prezentował się na zdjęciach:lol:
  17. Na razie jestesmy w trakcie ustalen - jak tylko bedzie jakas wiadomosc podzielimy sie nia z Wami:razz:
  18. Mam wiadomosc od Megii, ze Poker juz w nowej hotelikowej siedzibie - z własnym ogrzewaniem.:razz:
  19. Poki znowu dostal swoj lek, który daje mu siłe do chodzenia - z czego Poki skwapliwie korzysta. Megii sie przeprowadza i jest niezle zamieszanie - a my szykujemy dla Pokera nowa kolezanke, ale to musi poczekać na decyzje Megii a także na ostateczne zamkniecie tematu przenosin:evil_lol:
  20. Pokerek niedlugo bedzie lykal swoja pigule na stawy:lol:
  21. Elja juz sie zadomowila, niestety nie jest zbyt kontaktowa - ale moze sie rozkreci. Ma wspanaile towarzystwo kocio-psie i opieke wspanialych ludzi. Wizyta u lekarza sie odbyla - na szczescie wypadlo wszystko pozytywnie qoopki nadal jeszcze niezbyt dobre i troche za czeste, poza tym wszystko ok. Teraz czas na nastepna psinke zeby opuscila schronisko - wiekszosc sponsorów Elji zgodzila se ne przenieisienie swoich deklaracji na kolejnego psa w potrzebie. Dziekujemy:lol:
  22. Przyszło jeszcze kilka wpłat - dziękujemy bardzo. U Megii smutek w domu - umarł Luzer:-(
  23. Mimo braku pelnej kwoty deklaracji moze zaczac szukanie miejsca dla niej:roll:
  24. Podobno sa jakies widoki na horyzoncie, może niebawem będa lepsze wieści,
×
×
  • Create New...