Jump to content
Dogomania

iwna5702

Members
  • Posts

    8476
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwna5702

  1. A moze poprosic moderatora o przesuniecie watku na ogolnopolski - wiecej osob zobaczy ten temat - amoze na FB Tomku spróbuj rozeslac ta wiadomosc.
  2. Szukamy kogos, kto mógłby podjechac w okolice Sw Katarzyny - czy moze znacie kgos na dogo z Kielc lub okolic?
  3. [quote name='Vutz']ma coś w sobie ten chłopaczek... aż dziw, że NIKT wcześniej go nie wypatrzył i musiał tkwić w schronisku tyle lat... Słuchajcie cioteczki !!!!! Mam do oddania: - 13 tabletek - CARPRODYL 50mg - to niesterydowy lek p/bólowy-p/zapalny - termin ważności 10/2012 - 24 tabletki - FURAGINUM 50mg - to przeciwbakteryjny lek stosowany w zakażeniach dróg moczowych - termin ważności 03/2012 - maść DETREOMYCYNA 2% - stosowana w miejscowym leczeniu chorób skóry zakażonej drobnoustrojami, opornymi na leczenie innymi antybiotykami - termin ważności 09/2012 Może znacie kogoś komu byłoby to potrzebne? O to bardzo dobre leki - a moze Megii sie przydadzą ona zawsze ma jekies psiaki w potrzebie:lol:
  4. To po rozmowie z Dada - sprawa na razie sie klaruje więc jeszcze dlatego nic na watku o tym nie napislam, ale zaciekwaila mnie z kolei iformacja Beat rowniez związana z poszukiwaniem domowego hoteliku dla Elji:lol: Jest duza szansa, ze zdazymy na czas przeniesc nasza sunie.
  5. Jestem na zaproszenie Temidy - co zdecyduje los? Sciskamy kciuki za lepsze zycie bidula
  6. Pięknie się czyta - czemu jest tak mało czarodziejskich miejsc?
  7. [quote name='Beat2010']Iwonka, sprawdz rozliczenia, bo chyba nie wpisałaś zakupu suchej karmy, kubraczka ( jezeli był do kupienia) no i minus jest chyba większy ( suma z podliczeń wyzej i na końcu),[/QUOTE] Faktycznie - jeszcze nie dopisalam tych dwoch wydatkow. Za kubraczek przelalam 15 zl no i karma 78,80 - uzupelnilam juz w pierwszym poście.
  8. Elja na razie czeka na przenosiny - spodziewane ok 11/12.12. i prawdopodobnie jednak hotelik z domowymi warunkami. Buda po Elji bedzie wolna, ale trzeba sie dogadac. Ze względów rodzinnych pani przenosi sie na jakis czas do swojej mamy a domu bedzie doglądał raz na dwa dni jej maz.
  9. Ja troszke poaktualizowalam w pierwszym watku płatności i wydatki. Bardzo dziekujemy Vutz za karmę dla naszego kochanego psiaka.:lol:
  10. Pójdą w Polske ogłoszenia może ktoś wypatrzy psiaczka.
  11. To jest moj faworycik - byl jeszcze jeden taki malutki jak Kavalierek z waskim pyszczkiem tez laciaty ale z krotka sierścią -ale niestety juz odszedl, gdyby nie moje obłozenie psio-kocie byłby juz moj:roll:
  12. Od czasu do czasu tu zglądam - a teraz z konkretna sprawa - chodzi o Elje z mojego podpisu - szukam poleconego miejsca na zime- jest to sunia wyraznie doowa ktora los skazała na tułaczke na razie ma miejsce w budzie ale w ciagu max. 2 tygodni musi ja opuścic. Szukam dla niej hotelikowego cieplego miejsca w W-wie lub okolicy , w domu. Platne lub za karmę, . Sprawa jest bardzo pilna. Poradzcie cos proszę Sunia jest zgodna i zaakceptuje towarzystwo innych zwierzaków - tj. kotów oraz nie ma znaczenia dla niej płeć towarzystwa.
  13. Trzeba podrzucac - moze rozeslac watek do osob zaangazowanych w tej okolicy
  14. Sliczny z niego Amant - niestety nie dajemy rady finansowo - a wiadomo tylko zycie poza schroniskiem to szansa na przyzycie dla tych starszych psow.
  15. Rano ciemno - wieczorem ciemno, najlepiej byloby przespac ten ponury czas.
  16. Musi byc szczesliwe zakonczenie - nie ma innej opcji Zbierajmy - ja na poczatek 20 zl Moze mimo wszystko na razie do schroniska - napisze na pw.
  17. [quote name='Beat2010']Mam już rozliczony bazarek z ciuszkami dla Elji i Pokerka: zysk 25,15zł :)+zakupy moje 25zł, czyli 50zł ,jeszcze mam do przesłania 17zł z pigwowego (bylo wliczane do sumy ) i jeszcze 5zł od Ciebie za apaszkę-razem 72zł, jutro pojdzie przelew na 50zł, 22zł gotówką w sobotę Iwonko, sprawdz rozliczenie, jeżeli sa wpisane wszystkie wydatki, to razem z opłata za listopad za Elje i za pierwszą dawkę trocoxilu, mamy dziś na plusie 80zł ( z tego 17zł u mnie z bazarku pigwowego)- z bazarku pigwowego było odjęte jeszcze 7zł za ogłoszenie Amanta i policzone i zopstało te 191zł wpisanych Po podliczeniu wydatkow na karmę Elji ( zjada za więcej niż Pokerek lub wodolaz mojego kolegi :) ), 100zł co miesiąc na lekarstwo Pokerka i brakujących deklaracji musimy mieć co miesiąc dodatkowe 160+100+30+10=300zł ok - to ja bede wpisywala do rozliczen juz calkowite kwoty
  18. No nareszcie sie dorwalam . Wyszedl dzis do Megi przelew 105,- zl za pigule (100 normalnie +5 doplata do poprzedniej ) oraz 15 zl na inne leki p/zapalne.
  19. Dorzuce sie po 20.11. - my mamy wilczura u Megii za 370 fakt ze spokojny, mieszka w boksie ale ma pekna swobode w chodzeniu po wybiegu - no ale dogaduje sie z innymi psami
  20. No jest cudny - ale w domku troszke oniesmielony. Jego żywiolem sa jednak tereny wokol domu i bliskosc kolezanek i kolegow w ciagle zmieniajacej sie liczbie u Megii:lol:
  21. No to super wiesci.:lol: Ja troszke pouzupelnialam w pierwszym poscie - mamy niedoplate za pigule - uregulujemy przy zakupie drugiej.:lol:
  22. Dziewczyny, na poczatku przeczytalam ze w tym schronisku jest ok 1300 psow - a ilu jest wolontariuszy?
  23. Mozna powiedziec, ze pospolite ruszenie - wszyscy chca zapewnic cieplejszy kat swoim podopiecznym na zime - jak zwykle wiecej potzrebujacych niz tych co moga pomoc - ale nie tracimy nadziei:roll:
  24. Moim zdaniem bardzo dobry tekst - mozna go dac do ogloszen + jedna z pieknych fotek Pokerka Poker w tej chwili bardzo cierpi ze swoimi stawami - pogoda jak to w listopadzie przenikliwy chlod i wilgoc - od razu daly efekt. Pokerek z trudem utrzymuje sie na lapkach tym bardziej, ze ma spora masę. Dlatego po wczorajszych konsultacjach z lekarzem podejmiemy leczenie silnymi srodkami- Megii wklei na watek paragony to podamy dokladna nazwe i cene. Beda to 2 piguly uderzeniowo - w dawkach po 1 pigule co dwa tygodnie x 2 , a potem jedna na miesiac. Powinno pomoc, bedziemy o stanie zdrowia naszego niuniusia pisac na biezaco na watku.
×
×
  • Create New...