-
Posts
8476 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by iwna5702
-
MUKO bylby lepszy ze wzgledu na bliskość - ale nie wiem czy ktos zna tamtejsze warunki, czy psiaki w takim stanie bylyby przyjete? Tzn piszesz ze chore tak . Nie wiem czy Dziuniek szwonila do Anja2207- dzwonilam wczoraj do p. Ani dostalam tel do niej po znajomosci miejsce gdzies ok 50 km od W-wy moze to ta sama osoba - ale nie ma u niej miejsc,
-
Konto do wplat: Fundacja Bernardyn Bank PKO SA, nr konta: 18 1240 3288 1111 0010 2985 8304 SWIFT: PKOPPLPW paypal: [email protected] Tytul; Tolek Tytul: Maniek Zobaczymy czy obydwa psy pojada Maniek jest w gorszym stanie wiec nie wiadomo czy lekarze dadza zgode na zabranie psa.
-
Nie bylo mnie ale mialam kontak telefoniczny z Dziuniek - jak na razie miejsce zaoferowala Fundacja Bernardyn. Dziewczyny jadą dzis po Tolka i jak sie uda jego kolege - weterana schroniskowego Maniusia - ktory podobnie jak Tolek jest wszpitalu nie chodzi i podobno ma nowotwór - Dziuniek bedzie probowala zabrac i jego. Jada po psiaki na godz. 12.00 - bede informowwać jak to się dalej potoczy. Zaraz odszukam dane fundacji z numerem konta. Miesięczny koszt pobytu psa to 500,- zl oprocz tego koszt lekarzy, leczenia, leków po naszej stronie
-
Wieści tym razem lepsze dziś w schronie była Dziuniek - jak zwyklę zajeła sie starowinkami i rozmawiala o Tolku z lekarzem - na razie staraja sie go postawic na lapy - rokowania podobno nienajgorsze - ale Tplus dostaje zastrzyki ze sterydów , co jak wiadomo na jedno dobrze robi ale na dłuzszą mete szkodzi na organy wewnetrzne. Jednak na razie to jest to co może go wyciagnąć z obecnego złego stanum, a głownie z braku możliwości utrzymania sie na łapinach.
-
Wieści na dzis troche lepsze - Dziuniek byla u schroniskowego lejkarza Tolus dostaje sterydy i rokowania sa lepsze :)
-
Siadl kręgosłup - Tolus jest za ciężki - malo chodzi i nie moze pozbyć sie nadmiaru wagi.Rozmawiałam z mlodą lekarką ze schronu - mówila ze nie od niej wszystko zalezy - prosila zeby pilnować sprawy Tolka, ale w/g mnie najlepiej żeby on tam nie czekał na decyzje. Będę pytała o miejsce dla niego tam gdzie jest juz Lupusek i Czarus z Bartusiem - może na poczatku tygodnia bedzie juz cos wiadomo.
-
Niestety jest i fatalna wiadomość - Tolek w szpitalu - w jego wieku i z jego schorzeniem marnie to wyglada -- jutro idę się czegoś wiecej dowiedieć - zasygnalizuje ze Tolek ma isc do adopcji - moze cos sie da zalatwic - zeby się nie pospieszyli :(
-
http://www.dogomania.com/forum/topic/135555-jest-takie-miejsce-bezpieczna-przysta%C5%84-u-kasi-zbieramy-fundusze/ B Chciałabym bardzo prosic o wsparcie dla Kacpra , ktory mieszka w hoteliku u Kasi77, kacper jak i reszta pisaków u Kasi jest trudnym "przypadkiem". Kacperek jest starutki, ma mocno przekrzywiony lepek, nie widzi i prawie nie slyszy, zyje sobie pomalutku - niestety ma klopoty z utrzymaniem czystości, potrzebne tez sa leki na utrzymanie go w miare stabilnym stanie. Wszystko to pochlania znaczne sumy-. Bardzo prosze o wsparcie skarpety dla Kacpra
-
No i jak wszystko dobrze pójdzie nasz Czekopies wyjdzie ze schronu - musi wytrzymac do przyszlego tygodnia
-
Niech przemówią ludzkim głosem: moje zwierzaki
iwna5702 replied to dziuniek's topic in Już w nowym domu
Nie az takim - ale spory jest jak normalny wilczurek