Jump to content
Dogomania

iwna5702

Members
  • Posts

    8476
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwna5702

  1. Teraz troszkę o Bartusiu, jego forma tez jest bardzo dobra , jak na ogólny stan w jakim \jest, jako naprawde strszy psiak. Niepokojacy jest jednak ten jego fatalny guz na dolnej wardze, ktory wydaje sie wiekszy i wyglada bardzo nieladnie, podczas jedzenia podraznia sie i krwawi. Zabieg z usypianiem u Bartusia moze byc niewykonalny - ale najwazniejsza jest to co powie vet. Moze w przyszlym tygodiu uda sie Bartuisa dowiezc na obdukcje guza. Przy guzie jest tez jeden slaby zab ktory przydaloby sie usunąć - ten koslawy zab razem z guzem musi niezle doskwierac Bartusiowi, W przypadku operacji beda potrzebne fundusze moze z Wasza pomoca uda sie zebrac troche pieniazków - bede robic tez bazarek. [IMG]http://i65.photobucket.com/albums/h234/iwona5702/IMAG0939_zps9b55757d.jpg[/IMG][IMG]http://i65.photobucket.com/albums/h234/iwona5702/IMAG0924_zpsa5fee596.jpg[/IMG] [IMG]http://i65.photobucket.com/albums/h234/iwona5702/IMAG0925_zpsa2a7aaa1.jpg[/IMG] a to domek Bartusia,,,, [IMG]http://i65.photobucket.com/albums/h234/iwona5702/IMAG0940_zps547f32ac.jpg[/IMG]
  2. Pare dni urlopu i moglam tez i ja nareszcie pojechać w odwiedziny do Czarusia, Bartka i Lupusa, Jak na razie najlepiej funkcjonuje Lupusek. Po pierwszych tygodniach leczenia, wzmacniajacego stawy Lupus jest jak nowy - chociaz to weteran schroniskowy . Teraz nikt by tak o nim nie pomyslal. Biega , caly dzien przebywa na powietrzu - jest niekonfliktowy i moze byc na spacerze z kazda grupa psiaków u Izy. Lupus chodzi tez na spacerki poza posesje - i daje rade, najnowsze zdjecia Lupuska [IMG]http://i65.photobucket.com/albums/h234/iwona5702/IMAG0944_zps1fdbbfdb.jpg[/IMG][IMG]http://i65.photobucket.com/albums/h234/iwona5702/IMAG0945_zps8ccd752c.jpg[/IMG] [IMG]http://i65.photobucket.com/albums/h234/iwona5702/IMAG0915_zps7cba671d.jpg[/IMG] Mam tez krociutki filmik, gdzie widać Lupuska w ruchu - ale zamieszcze za pare dni jak wroci moja corka - bo jakos mi sie nie udaje wkleic.:(
  3. [quote name='dziuniek']A teraz weselej: Ramik je jak smok, na razie nie daję mu baardzo dużych porcji na raz, tylko kilka mniejszych, ale wczoraj i dziś opchnął ( z ryżem lub makaronem i marchewką) w sumie cztery udka kurczaka oraz rację dzienną mięsa dla mojego stadka, musiałam gwałtem dokupywać. On nie jest taki mały, jak się wydaje, ale mam nadzieję, że trochę przytyje. Każdy zapach jedzenia wybudza go i wtedy z nosem "pod wiatr" idzie jak po sznurku do "źródła".[/QUOTE] Na zdrowie Remiku :)
  4. Tak jest ciężko, zwykla jest to loteria ze akurat jednemu z wielu się uda - dlatego mimo wszystko trzeba próbowac.
  5. Jest jeszce jedna bida - wilczek bez lewej przedniej stópki - do niedawna siedzial na wspólnej sali ale ostatnio nie wiem czemu zamknieto go w boksie bez dostepu do wyjscia na zewnatrz jest skazany tylko na spacery - rzadkie trzyma siuuuuu ile sie da bo nie chce zalatwiac sie w malenkim boksie , postaram ie dzis o jego zdjecia i numer - psiaka trzeba koniecznie przeniesc do salki z dostepem do wyjscie na wybieg zewnetrzny
  6. Jeszcze troche i koniec miesiaca - znowu bedzie potrzebny pieniadz na psiakii Zrobilam bazarek na ktory zapraszam :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254396-Dla-Malych-i-Duzych-na-dziadkowe-wydatki-do-28-07-do-godz-19-00[/url]
  7. [quote name='ana666']jak ludzie maja mentalność, tu cytuje jednego pana:"w schronisku powinny pracować dwie osoby, jedna je przywozić, a druga zabijać" i na te słowa gromkie brawa to się dziwisz? :angryy: to akurat powiedział jakiś mieszkaniec gminy, ale urzędnicy z opozycji myślą podobnie jak nie tak samo. dla nas te psy czuja,my to dostrzegamy ich radość a dla nich to jest "tylko"pies, zwierzę, rzecz, coś zbędnego na co niepotrzebnie idą pieniądze,do tego śmierdzi, hałasuje i roznosi choroby... a mogliby wybudować fontannę albo papieżowi pomnik postawić ze te pieniądze i tak pięknie by było...[/QUOTE] Jedno slowo sie nasuwa - moze troche za delikatne - CIEMNOGROD i dotyczy calego naszego kraju przynajmniej w zakresie praw zwierzat, zwierzat bezdomnych i wszystkiego co dotyczy naszych Braci Mniejszych
  8. [quote name='asiuniab']no to ja właśnie używam HA, drogi, ja kupowałam z rok temu też ok 510 zł kosztował na allegro, i ponieważ mam 2 psy 30 kg i 40 kg to starczy mi jeszcze na ok. 0,5 roku czyli razem na ok. 1,5 roku; jeśli chodzi o działanie to tak: ponieważ moje oba psy przeszły boleriozę i to je w stawy uderzyło to po tym specyfiku efekty był bardzo dobry, jednak jeden mój psiak ma źle zrośniętą łapę, i tam mu się zrobiło zwyrodnienie, podobno nie takie duże i mocno kuleje mimo podawania cortavetu (a ja tez mam ten HA) i jutro dostanie drugą dawkę trokoksilu, po nim była poprawa w pierwszych dniach; mam nadzieję, że się jakoś sensownie wyraziłam, jak coś to napisz, to lepiej sformułuję myśli:) a Bartunia jest piękna:) jak wpadną pieniądze ze staruszkowej skarpety to dacie znać:)[/QUOTE] Tak tak - mam już pieniążki bardo dziękujemy - wieczorkiem przysiądę do kompa
  9. [quote name='Beat2010']Iza mówiła, że dostawał jakieś leki dla koni od "młodych ludzi", który do niego przyjeżdżali i ze wiesz kto to był- może Ola? Nie zna nazwy leku . Nie wiem jak wyjdą moje zdjęcia, bo jak je robiłam to psy pakowały nosy w obiektyw[/QUOTE] To musze spytac - (tak bo Lupuskiem zajmuje się tez Ola G z mezem :))
  10. Bardzo dziękuję bo muszę jeszcze dołożyc czarusiowe fotki a to co mam sie.nie nadaje Pani Iza wszystko wie o leczeniu, moze to kwestia rozmiaru psów Lupus jest mniejszy od Aramisa. Z tego co wiem Lupi bral jakies p/zapalne i p/bolowe zastrzyki a ostatnio jak sie pzovbiearal i zaczal dreptac o własnych silach bral profilktycznie ten lek ktorego zdjecie jest powyzej:) Troche kosztowal ale jest wydajny i chyba pomaga :)
  11. Odwiedziłam dziś naszych dwóch chlopaków - Lupusek stał sie psem domowym w ogole nie siedzi w boksie. poniewaz zgadza się z kazdym psiakiem u Izy nie obowiauja go tury spacerowe i dzięki temu chodzi sobie cały dzień po terenie, w razie przyjazdu kogoś stoi u boku swojej Pani i uczestniczy w powitaniu - po prostu jets u siebie. Bartus ma wspaniały tylko i wyłacznie swój domek, nikt mu nie przeszkadza - odwieczny wróg Diesel - ma boks w sporej odleglosci od Diesla ustawiony tyłem do niego więc panowie nie wchodza soie w droge i wszyscy są zadowoleni. Dzis dojechał do Izy trzeci nasz podopieczny Czaruś - wcześniej był w innym miejscu, czekalysmy az zrobie się dla niego miejsce u Izy - uznałysmy zgodnie ze u Izy bedzie mu lepiej - bardziej domowo no i bedzie razem z Lupuskiem i Bartusiem, więc i nam będzie nam łatwiej , bedziemy mogly odwiedzić wszystkie trzy psiaczki w jednym miejscu. Zdjecie wyszlo mi tylko jedno - ale we wtorek ma byc u niego kolezanka wiec moze zrobi ich wiecej
  12. Dziewczyny - a ile kosztuje ten grunt - może jakas zrzutke, może gmina dolozylaby się - w końcu maja fundusze na bezpańskie zwierzęta - żeby jednak zbudować im schronisko bliżej Was tak jak na tej wizualizacji - może na fb naglośnic, zrobić zbiórkę?
  13. [quote name='asiuniab']ha i pamiętałam, ale poprosiłam o pomoc dla Bartusia, więc za miesiąc poproszę dla Lupuska; przebaczycie??[/QUOTE] Przebaczymy:) - Lupusek na razie jakoś przędzie finansowo w tym miesiącu - zaraz podam konto na priv- dla Bartusia - a ile będze do zwrotu - 15%?
  14. [quote name='iwna5702']Wlasnie ze nie mam, wytarty na obrozy - w sobote koniecznie trzeba go odczytac - a ja myslalam ze z Kulawikiem wlasnie ten wilczek byl n azdjeciu tylko teraz sie zestarzal i zmienil a okazuje sie ze to nie byl on. Napisalam do Apsy moze ona bedzie miala numer wilczka[/QUOTE] Słabiutki wilczur na zdjeciu z postu 3807 to KARO - jego numer 1085/11
  15. [quote name='dziuniek'][IMG]http://i59.tinypic.com/sczybc.jpg[/IMG][B] Twix[/B] [IMG]http://i60.tinypic.com/347a338.jpg[/IMG] [IMG]http://i62.tinypic.com/25fohw5.jpg[/IMG] [B]Blue Trzeba się za nie "zabrać".[/B][/QUOTE] Koniecznie -- TWIX ma numer 223/11, BLUE 1214/12
  16. Wlasnie ze nie mam, wytarty na obrozy - w sobote koniecznie trzeba go odczytac - a ja myslalam ze z Kulawikiem wlasnie ten wilczek byl n azdjeciu tylko teraz sie zestarzal i zmienil a okazuje sie ze to nie byl on. Napisalam do Apsy moze ona bedzie miala numer wilczka
  17. Szkoda ze nie wiemy dokladnie ale jest nadzieja ze suncia bezpieczna a i dla pieska tez sie rysuje lepsza przyszlosc :) Wszystko dzieki osobom, ktore nie pozostaly obojetne
  18. [quote name='asiuniab']poproszę o wsparcie dla Bartusia od skarpety staruszkowej;[/QUOTE] Dziękujemy bardzo :)
  19. Bardzo dobre zyczenia:diabloti:
  20. Jestem na zaproszenie - im wiecej osob wie tym wieksza szansa dla suni (taka mam nadzieję) u nas tez leje nieprzerwanie.
  21. Lupusek poszedl z reszta psiakow p. Izy na spacerek po okolicy - bieganie po ogrodzie przestalo go interesowac i zamarzylo mu sie zwiedzic okolice - dal sie ladnie zapiac na smycz i pomaszerowal - chociaz na poczatku wydawalo się ze juz z niego niewiele bedzie Lupus sie podżwignąl i dał radę :)
×
×
  • Create New...