-
Posts
8476 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by iwna5702
-
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
iwna5702 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
Na tym zdjęciu jest Kulawik (*TM)4 lata temu razem z wilczkime, korego obecny wyglad jest na srodkowym zdjeciu powyzej - wilczek wyglada tez jakby juz sie powoli zegnal z nami. [IMG]http://i683.photobucket.com/albums/vv192/Paluch_2009/staruszki/AmONki/PICT0497.jpg[/IMG] -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
iwna5702 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
A tu zdjęcia kolegów Kulawika, ktorzy jeszcze zyja: [IMG]http://i65.photobucket.com/albums/h234/iwona5702/Twix_zps41b8653c.jpg[/IMG] [IMG]http://i65.photobucket.com/albums/h234/iwona5702/Wilczekcho_zps370db74b.jpg[/IMG] Blue (ten wilczkowaty obok Blue niestey juz nie zyje to Jack/Thor) [IMG]http://i65.photobucket.com/albums/h234/iwona5702/Blue_zpsa5c9c3de.jpg[/IMG] -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
iwna5702 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
W sobote dowiedzialam sie ze odszedl Kulawik niewiele o nim bylo na tym watku :( Zdjecia z jedengo z jego ostatnich spacerów {TM*} [IMG]http://i65.photobucket.com/albums/h234/iwona5702/Kulawik3_zps3149937b.jpg[/IMG] [IMG]http://i65.photobucket.com/albums/h234/iwona5702/Kulawik_zps7b9e000c.jpg[/IMG] Jemu niestety nie udalo się pozyć na koniec w lepszych warunkach ...:( Najgorsze jest to ze nigdy nie wiadomo ktoremu pierwszemu pomóc, wyciaga sie takiego, ktory wydaje sie, ze powinien wyjsc w pierwszej kolejnosci pozostale, ocenione za sa bardziej "na chodzie" czekaja na nastepny raz, ze zaraz i one opuszcza schronisko, Czesto jednak ta ocena jest mylna. U staruszkow czasami wystarczy jeden dzien zeby stan zdrowia gwaltownie sie zmienil i odchodza nagle - tak bylo u Kulawiczka i jeszcze u paru innych dla ktorych pomoc nie nadeszla na czas -
Jutro moze dołączy więcej Cioteczek ....
-
Jestem tez na watku, mialam okazje widzieć Sonarka - nic dodac nic ująć z tego co napisała Dziuniek:(
-
W sobote kolezanka byla u Bartusia i Lupuska - obydwa zadowolone korzystaja ze swobody. Bartuś pojechal na wizyte u lekarza - tym razem przyjela go inna pani vet i stwierdzila ze seria lekow witaminowych - z bardzo bolesnych zastrzykow to za mocny srodek przy jego ogólnym stanie zdrowia. Bartus bedzie jadl witaminy w tabletkach oraz bedzie mial zakraplane lekarstwo do oczu - ma w okolicach oczu zmiany skórne.
-
Trzeba miec wiele samozaparcia i miłości zeby tak dzialac :)
-
dla Lupuska zostal kupiony lek [IMG]http://i65.photobucket.com/albums/h234/iwona5702/LekLupiego_zps8ba235f5.jpg[/IMG] za 175 zl - fakturka za lek zostala wyslana do Fundacji Hossa - ale nie mam pewnośći czy sa tam srodki na jej calkowite oplacenie w razie czego bedzie trzeba doplacic :) Bartus tez dostal swoja porcje leków - na razie p/zapalnych i p/bolowych [IMG]http://i65.photobucket.com/albums/h234/iwona5702/IMAG0579_zpse1268dc0.jpg[/IMG] [IMG]http://i65.photobucket.com/albums/h234/iwona5702/IMAG0581_zps9e00a473.jpg[/IMG]
-
Zwracam sie o pomoc do Skarpety im Talcott [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249947-JEST-TAKIE-MIEJSCE-BEZPIECZNA-PRZYSTAŃ-u-Kasi-zbieramy-fundusze/page6"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249947-JEST-TAKIE-MIEJSCE-BEZPIECZNA-PRZYSTAŃ-u-Kasi-zbieramy-fundusze/page6 [IMG]http://images63.fotosik.pl/1013/5b57d288e5f32860med.jpg[/IMG][/URL] chodzi o Florke wycofana, biedną .sunie z bezwladem tylnych lapek, potrzene jest leczenie antybiotykami. Florka przebywa u Kasi77, u Kasi jest na utrzymaniu kilkanaście psów , znalazly u niej dom, milosc i wspaniala opieką . Florka potrzebuje cyklu leczenia antybiotykami. Potrzebne sa tez inne leki. Koszt tego leczenia to 200 zl, czy mozemy prosić o pomoc w tej kwocie - tzn. 200 zl na oplacenie lekow?
-
Powklejam troszke najświezszych zdjęć Florki, Miodka i rozbudowanego domku. Jeszcze raz przeczytalam wątek - dopadly mnie wspomnienia o Kazanku, ktory mniej więcej o tej porze rok temu (to juz rok minął!!!) szykował się do wyjazdu do Kasi, zeby po katordze schroniskowej zobaczyć inny świat i pożyć prawdziwym dobrym życiem. [IMG]http://i65.photobucket.com/albums/h234/iwona5702/Florka_zps6233900c.jpg[/IMG] Miodek i z Ząbkiem korzystaja z kąpieli slonecznej :) [IMG]http://i65.photobucket.com/albums/h234/iwona5702/Miodek_zpsac6e27c7.jpg[/IMG] Psi domek - jeden z dwóch domków dla psiaków u Kasi - zmodernizowany przez męża Kasi, który dobudował do domku werandkę i zrobil liczne ulepszenia w środku [IMG]http://i65.photobucket.com/albums/h234/iwona5702/Domek_zpsbd3947f2.jpg[/IMG]
-
Bardzo dziękujemy za życzenia. Dziś rozmawialam z p. Izą u która na codzień opiekuje się Lupuskiem. Moze jednak nie sterydy - ale inny lek zostanie zastosowany na podtrzymanie jego stanu - lek kosztuje 175 zl i wystarczy na dluzszy czas - ale oczywiście wyleciala mi z glowy jego nazwa :) Lupusek ostatnio w takiej formie ze zainteresowala go zabawa i bieganie po piłeczkę. Bardzo się cieszy kiedy rzuca się mu piłeczkę jest zazdrosny o zabawkę i nie lubi kiedy mu chca ja podebrać kumple z hoteliku. Zresztą malo który się odważa - Lupusek budzi respekt w stadzie, chociaz wcale się nie awanturuje i nie walczy o to:)
-
Udalo sie wgrac filmiki. Pierwszy - ze spacerku Lupusa zanim dopadl go bezwlad nóżek - widac ze juz troche go znosilo . Drugi filmik jak zaczal sie podnosic - po leczeniu [video=youtube;oYMNXyL3W4U]https://www.youtube.com/watch?v=oYMNXyL3W4U[/video] [video=youtube;w1S4y-M-TJw]https://www.youtube.com/watch?v=w1S4y-M-TJw[/video]