-
Posts
8476 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by iwna5702
-
Dziękujemy :)
-
Jednoczesnie zapraszam na bazarek na fb https://www.facebook.com/events/865542406844139/permalink/868859516512428/ może Lupusek się podzieli kaską z kolegą :)
-
Dzięki :)
-
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
iwna5702 replied to togaa's topic in Psy do adopcji
Duszku - Wszystkiego Dobrego na Nową Drogę Zycia :) -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
iwna5702 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
zagladam do Kranbikka :) i pozdrawiam -
Aiszunia, nasze słoneczko zgasło [*]
iwna5702 replied to AgusiaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Szkoda kazdego naszego psiaczka, kóry musial odejść - potem zostaje taka pustka :( -
Zaparaszam na moj nowy bazarek: http://www.dogomania.com/forum/topic/147557-dla-tawo-lupusa-i-podopiecznych-kasi-do-008072015-godz-2000/?p=16278510
-
A tak sama ciagnę ten wąteczek - taki zwykły szaraczek, nie ma zbyt wielu fanów, dziękuję bardzo za odwiedziny. :) Przy okazji wklejam wątek mojego najnowszego bazarku - z zaproszeniem do zaglądania :) http://www.dogomania.com/forum/topic/147557-dla-tawo-lupusa-i-podopiecznych-kasi-do-008072015-godz-2000/?p=16278510
-
Do Tawcia nie mam jak podjechać - czekam na zdjęcia od Ewy, zeby wklić na watek troche nowości :)
-
Viva! Interwencje. Nasze zwierzęta i nasze akcje
iwna5702 replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Zapisuje się na wątku -
Zapraszam na mój najnowszy bazarek :) http://www.dogomania.com/forum/topic/147092-bazarek-na-wiosn%C4%99-i-lato-dla-naszych-staruszk%C3%B3w-do-0106-godz-2000/?p=16231515
-
Do Tawcia na razie nikt nie zagląda - musze zaprosić troche cioteczek :)
-
Tawcio przeszedl zabieg czyszczenia zębów przyokazji pozbył sie pięciu które dawały tylko stan zapalny. Przez chore zeby i stan zapalny dziąseł praktycznie nie mógł jeść - teraz jest jak nowy :)
-
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
iwna5702 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
Czyli w standardzie - kolejny, ciężko chory, biedny psiak - u Ciebie. Jakby nie patrzył gdyby Pierrot nie pojechal z lecznicy do Ciebie wróclby na Paluch - a tam to już równia pochyła z wiadomym efektem końcowym. -
Najcudowniejsze w tym wszystkim ze udaje sie znalezc domy bidulom :)
-
Rozliczenia Koszt pobytu Tawcia u Ewy to 250 zl miesiecznie Deklaracje stale Dorota z Piotrem 30. zł Justyna M 50 zl Monika P 20 zl ============== Razem 100,- zl reszte trzeba bedzie jakos organizowac :) Kwiecien 2015 Dorota z Piotrem 30. zł Justyna M 50 zl Monika P 20 zl ============== Razem 100,- zl + 150,- zl ========= razem 250,- zl hotelik w kwietniu opłacony Maj 2015 Dorota z Piotrem 30. zł Justyna M 50 zl Monika P 20 zl ============== Razem 100,- zl +150 - hotelik za maj opłacony:) Czerwiec 2015 ============ Justyna M 50,- zl Monika P - 20,- zl Bazarek 35,- zl ================ razem 105,- zl +145 - Hotelik za czerwiec opłacony Lipiec 2015 ============= Justyna M 50,- zl Monika P - 20,- zl Dorota z Piotrem 30,- zl + bazarek 35,- zl + 11 od Ewy Gonzales :) ------------- razem 146, - zl hotelik za lipiec 250,- zl opłacony --------------------------- na minusie 104,- zl Sierpien 2015 ============= Justyna M 50,- zl Monika P - 20,- zl Dorota z Piotrem 30,- zl ============= razem 100,- zl hotelik za sierpień - 250 zl opłaony -------------------------- na minusie 150,- zl Wrzesien 2015 =============== Justyna M 50,- zl Monika P - 20,- zl ============= razem 70,- zl wrzesien - 250 zl - opłacony Pażdziernik 2015 ============== Justyna M 50,- zl Monika P - 20,- zl Bazarek 77,- zl ---------------- Razem 147,- zl pażdziernik - 250,- zl oplacony Listopad 2015 ============== Justyna M 50,- zl Monika P - 20,- zl ------------------- Razem 70,- zl Listopad zl 250,- opłacony Grudzień 2015 ============== Justyna M 50,- zl Monika P - 20,- z Alicja W 180,- zl -============= razem 250 zl - hotelik oplacony styczen 2016 ============== Justyna M 50,- zl Monika P - 20,- z Bazarek 365,- zl ================= Razem 435.- hotelik za styczen oplacony 250,- zl zostaje 180,- zl na luty luty 2016 ============= Justyna M - 50,-zl Monika P - 20,- zl
-
Przedstawiam Wam TAWO. To niewielki szro-bury kundelek, niekonfliktowy i spokojny. Od szczeniaka w schronisku - 10 lat czekal na dom. Tej zimy przeszedl cięzkie przeziębienie - nie moglismy patrzec na tego biedaczka osłabionego chorobą jak siedzi w zimnym wilgotnym boksie. Decyzja podjeta - Tawcio jedzie do Ewy żeby odmienic swój los. Tawo uwielbia być głaskany i przutulany, niekoniecznie musi chodzic na dlugie spacery - nózki już nie te. U Ewy przeszedł zabieg oczyszczenia zebów, usunięcia bolących - odżył, nareszcie moze normalnie jeść.