Jump to content
Dogomania

iwna5702

Members
  • Posts

    8476
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwna5702

  1. Chcialam prosić Skarpetę owczarkową o pomoc finansową na pokrycie kosztow leczenie niezyjącego już Miodka{*} . Miodek odszedl 25.08 po tym jak gwałtownie pogorszyl sie jego stan zdrowia. Chociaż jego śmierć sowodowała tragiczna mocznica prawdopodobnie tez Miodek miał nowotwór płuc Tak wyglądał jak jeszcze się dobrze czul : [IMG]http://images70.fotosik.pl/125/ed87260dcaffb936med.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249947-JEST-TAKIE-MIEJSCE-BEZPIECZNA-PRZYSTAŃ-u-Kasi-zbieramy-fundusze/page10[/URL] skopiowane z watku Miodziuś mój kochany, ma niewydolnosć nerek, leży pod kroplówkami, ale wyniki są tak złe, że weterynarz praktycznie nie daje mu szans na przeżycie:-(:-(:-( Nie jestem w stanie nic więcej napisać, to jeszcze do mnie nie dociera..., to przecież mój Miodzio, mój kochany Miodzio....Nie spodziewałam się....nie podejrzewałam....Cały czas był w takiej dobrej formie a jej spadek, który dał się zauważać od pewnego czasu, podciągnęłam pod zmiany neurologiczne które Miodkowi towarzyszyły od przyjazdu, czyli od roku, więc kiedy zaczął gubić siku a zad zarzucało mu czasem mocniej niż zwykle, byłam przekonana, że to wszystko są pogłębiające sie zmiany neurologiczne, takie same z jakimi boryka sie Natka, Flora czy Marlon. Miodek miał zawsze dobre wyniki, to płuca po tym jak do mnie przyjechał były bardzo nieciekawe, więc jadąc dziś do kliniki na badania, spodziewałam się usłyszeć, że na płucach rozpanoszył sie nowotwór,ale płuca okazały się czyste, za to wyniki z krwi..... mocznik 511,9 kreatynina 8,63 Nie mam czasu na rozpisywanie się, tak wyglądają nasze wieczory i dni - Mioduś leży, kroplówka cieknie, czasem uniesie delikatnie głowę, powodzi oczami ale to wszystko:-( , w drugim końcu Flora ubrana w pieluchy albo na podkładach [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images67.fotosik.pl/118/33787c07d0c92669med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images67.fotosik.pl/118/79396f29a9d6b56bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images69.fotosik.pl/117/36e50d5f30a04145med.jpg[/IMG][/URL] W związku ze stanem i potrzebami Flory i Miodzia, potrzebujemy podkładów i pieluch w niekończących sie ilościach + tony chusteczeki nawilżających, których używam na co dzień do wycierania lezących i robiących pod siebie psów Bardzo z grubsza, dzisiejsze tylko wydatki : Antybiotyki Flory(nawracające koszmarne zapalenie pęcherza), zastrzyki Miodka , wyniki z krwi(badanie krwi) - [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images66.fotosik.pl/116/0ef4491287c86a4amed.jpg[/IMG][/URL] -czyli to co widać na zdjeciu , poza tym kroplówki Miodka , zdjęcie RTG płuc Miodka + dwa dzisiejsze zdjęcia RTG płuc Flory, które były konieczne, ponieważ Flora bardzo w ostatnich dniach "charczy" = 300 zł Do tego pieluchu Flory (te kupione ostatnio zawarte w paragonie z podkładami Amisa- paragon u Amisa wkleje póxniej, nie licze tych kupowanych wczesniej i całej reszty rzeczy do pielęgnacji), podkłady dla Flory i Miodka i preparat/spray do odlezyn dla Flory, które niestety tworzą się, mimo, ze robie wszystko, żeby ich nie było - 100 zł , czyli tylko wczoraj i dziś za wszystkie badania, wizyty w klinice i to co niezbędne , za Florę i Miodzia uzbierało się 400 zł . Wydaje pieniądze, które mam na życie/utrzymanie domu i rodziny, dlatego bardzo prosze o pomoc i wsparcie... Miodek odszedł a teraz musimy opłacić dlug. Bardzo proszę o pomoc finansową Skarpety Owczarkowej
  2. MIODEK odszedł dziś w nocy - nerki nie podołały - żegnaj kochany piesku TM [*]
  3. Miodek w bardzo zlym stanie siadly nerki piesio bierze kroplowki stan b ciezki Flora nie lepiej odnowilo sie zapalenie pecherza potrzebna kazda ilosc podkladow i leki:(
  4. Odwiedziła nas Kasia, która zrobiła sobie krótki urlop i przy tej okazji przyjechala tez do naszych psiaków w schronisku - zrobilysmy razem troche specerków. Jak wróci pewnie nam cos napisze o tym jak radzilo sobie jej Zastepstwo :smile: Teraz u Kasi jest wyjatkowo trudno dwa ciężkie psiaki do podnoszenia i stalej wymiany podkaldów , nie chodzace .... W miedzyczasie powstal nowy bazarek - zapraszam do obejrzenia. :smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/256783-BAZARKOMANIA-bizu-ubrania-cos-dla-zwierzak%C3%B3w-do-29-08-do-g-20-00"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-08-do-g-20-00[/URL]
  5. Z kolei ja muszę zameldować ze Blue wraz ze swoja towarzyszką z boksu - odbyli przyjemny spacerek w sloncu :)
  6. Blue czemu stracił wzrok - na wczesniejszych zdkjęciach nic nie wskazywało na to, ze nie bedzie widział.
  7. [quote name='asiuniab']super, cieszę się, a potwierdzisz na wątku skarpety?? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/185536-Skarpeta-im-Talcott-szuka-odpowiedzialnego-skarbnika!/page124[/URL][/QUOTE] Jasne, tak !!!!
  8. Pieniążki dla Lupuska są dziś już u mnie na koncie. Stokrotne dzięki :)
  9. Hurra dziękuje bardzo Skarpecie i oczywiście Cioteczce asiunib :)
  10. Upaly zmogly wszystkich - dodatkowo wakacje . Kasia oprócz psiaków ma też rodzinkę- w wakacje czas troche inaczej płynie i życie domowników też, oni równiez domagaja się uwagi - dlatego na kasinych watkach nieco ciszej. Psiaki zaopiekowane - połowa z nich leżąca więc podnoszenie , pranie, sprzatani, karmeinie, leki - na szczeście moga korzystać z lata oglądając je z perpektywy przydomowgo trawnika a nie schroniskowego boksu :) Powstał nowy bazarek - na który zapraszam serdecznie: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254770-Po-1-zl-po-2-po-3-dla-Pań-Panów-i-Zwierzaków-do-15-08-do-godz-20-00[/url]
  11. Dzis jedzie do naszych dziadeczków Hania - jak wszystko dobrze pojdzie zawiezie do Izy jeszcze jednego weterana , chyba zalozymu mu oddzialny watek - straszna bida z niego :(
  12. Dzien dobry - dziekuję za zaproszenie - będę zaglądać do Orzeszka :)
  13. Czy udało się wyciągnąć tą sunię?
  14. Niestety moja córka tez nie umie wgrać :(- nie wiem jak mi sie udalo wcześniej Zapraszam na nowy bazarek przy okazji :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254770-Po-1-zl-po-2-po-3-dla-Pa%C5%84-Pan%C3%B3w-i-Zwierzak%C3%B3w-do-15-08-do-godz-20-00[/url]
  15. O bardzo dziękujemy w imieniu psiaka :) . Lupus jest coraz ładniejszy, rozbiegany, ma piękny teren do spacerów - dzięki temu ćwiczy mięśnie łapek :) Ma tez swój specjaityczny syropek na stawy, który teraz pije w razie potrzeby - raz na dwa dni, zresztą bez protestu. Otwiera paszczę i połyka - chyba wie, że to dla jego dobra.
  16. [quote name='asiuniab']oby to Jego cierpienie miało jakiś sens w komforcie dalszego życia;[/QUOTE] Właśnie......:(
  17. Widzialam wczoraj Karloska na spacerze - wyglada marnie - jego dawniej biale futerko całkiem pożółkło. Wrócił na razie na geriatrię.
  18. Chyba nie - ale pewności nie mam muszę podpytać dziewczyny
  19. Hania, której Bartuś jest podopiecznym była z nim wczoraj u veta - ale wizyta zupełnie nietrafiona. Najechala się z psiakiem w upal (w niedalekie okolice hoteliku ale zawsze to wyprawa), a vet chirurg okazal sie młodym lekarzem bez doświadczenia, który nic nie pomógł tej sprawie, a podróż Bartka w ten straszny upal o mało psa nie wykończyła.
  20. [quote name='asiuniab']boskie są te staruszki, szkoda, że tak daleko ode mnie, bo chętnie też bym Je odwiedziła; mi się nie pokazują zdjęcia Lupuska, ale wierzę, że wygląda dobrze:)[/QUOTE] [IMG]http://i65.photobucket.com/albums/h234/iwona5702/IMAG0915_zps7cba671d.jpg[/IMG]
  21. Podnosze watek - na razie bez nowych wpisów - Kasia większośc opisów z zycia codziennego psiaczków u niej daje na drugim watku - do ktorego zapraszamy [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249947-JEST-TAKIE-MIEJSCE-BEZPIECZNA-PRZYSTAŃ-u-Kasi-zbieramy-fundusze[/url]
  22. No i Czaruś, wygląda najlepiej z całej trójki - jak siedzi, niestety chodzenie sprawia mu ogromna trudność, tylne lapki strasznie sadaja. Pare dni temu Czarus przyjal steryd - zastrzyk za 65 zl - trzeba bedzie za miesiac powtórzyc i obserwować efekty kuracji. Na drugim zdjeciu widac z jakim trudem Czarus podnosi sie do chodzeia [IMG]http://i65.photobucket.com/albums/h234/iwona5702/IMAG0933_zps085a0afc.jpg[/IMG][IMG]http://i65.photobucket.com/albums/h234/iwona5702/IMAG0936_zps28fb2235.jpg[/IMG] i widok na kawalek domku Czarusia (z Czarusiem :)) [IMG]http://i65.photobucket.com/albums/h234/iwona5702/IMAG0930_zps30c484e4.jpg[/IMG][IMG]http://i65.photobucket.com/albums/h234/iwona5702/IMAG0932_zpsed15fce9.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...