-
Posts
8476 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by iwna5702
-
Zaprosila mnie Ew Gonzales :) wiec lece - ale sliczny ten Tajgerek
-
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
iwna5702 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
-
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
iwna5702 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
Szczęście się czasem niespodziewanie uśmiecha - miejmy nadzieje, ze Gryzia dobrze trafiła, podobną sytuację przeżył nasz Bezik, ktory wypatrzony na SGGW ostatecznie znalazł się w nowym domu w Krakowie :) -
Kochana starowinka musi uważać na serducho - silne emocje nie wskazane :)
-
Zapraszam na bazarek - gdzie jest trochę do kupienia:) Różności dla staszych podopiecznych u Kasi i Izy http://www.dogomania.com/forum/topic/144582-bazarek-bazarek-dla-kasinych-staruszk%C3%B3w-i-nie-tylko-do-2112-g-2000/
-
Zwracam sie z prośbą do Skarpety Owczarkowej o pomoc dla TWIXA http://www.dogomania.com/forum/topic/135555-jest-takie-miejsce-bezpieczna-przysta%C5%84-u-kasi-zbieramy-fundusze/ Twix przebywa u Kasi77 - zostal zabtrany po 6 latach pobytu ze schroniska w stanie sporego oslabienia i wychudzenia. Dzisiejsza dianoza ujawnila guz sledziony - konieczna jest natychmastowa operacja byc moze z przetaczaniem krwi. bardzo prosze o przyznanie pomocy finasnowej dla TWIXA
-
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
iwna5702 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
Toffik wyglada bardzo zle - dobrze,ze zdazyly wyjsc nie udalo sie jednak wyrwac suni, ktora jako trzecia byla przewidziana do wyjscia. :( -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
iwna5702 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Wpadam zobaczyć co u Klusi :) -
CZARUS - chodzi sobie po ogrodzie na ile starcza mu sil - widać, ze tylne lapki sa slabe - ale dzieki mozliwosci spacerow ćwiczy miesnie caly czas. Iza puszcza sukcesywnie psiaki na spacerki po ogrodzie w grupach, ktore dogaduja sie miedzy soba, dzieki temu moga sie bawic i biegac ile chcą , czasami troszke sie pomocuja ze soba ale zaraz wszystko wraca do normy ;) [media]http://youtu.be/I1cNhFtpghg[/media]
-
U psiaczków u Izy zycie toczy sie na razie po staremu. Niestety Mikus jest coraz słabszy i właściwie juz nie wychodzi samodzielnie - trzeba go wynosic na dwór Poniżej wcześniejszy filmik z chwili przyjazdu - już bylo na nim widać ze Mikus ma klopoty z kregoslupem, teraz doszedl nowotwor szczęki .... [media]http://youtu.be/Z8bFfoziF3k[/media] BARTUS - okazal sie psem dominatorem :) Wszystkich goni po podwórku, na szczęście nie jest niebezpieczny. jest juz starutki i tez ma w paszczy guz - ale niezlośliwy. Wyglądał na psa w najgorszym stanie kiedy wychodził ze schroniska u Izy odżył, biega, szczeka, po prostu rzadzi :) [media]http://youtu.be/NpKtEKyic_M[/media]
-
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
iwna5702 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
Przeczytalam poczatkowe wpisy watku - i w poście o tych , ktore odeszly w schronisku chyba nie ma wpisanego Kulawika no i dojdzie jeszcze biedna Bezunia i Sabina :( -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
iwna5702 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
Uśmilam sie do lez :) -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
iwna5702 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
-
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
iwna5702 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
Z tego co mowila Wanda dopiero przed uspieniem zrobili badanie - bo ktoś z odwiedzajacych w sobote czy niedziele podobno nakarmil psy jakimis okrawkami czy kielbasa , po ktorych psy w geriatrii sie pochorowaly i z tego powodu podbno Beza trafila do lekarza gdzie przy okazji wyszla jej choroba -
Niech przemówią ludzkim głosem: moje zwierzaki
iwna5702 replied to dziuniek's topic in Już w nowym domu
Wando - trezba miec odporność słonia na to wszystko,, ale dzieki Tobie te biedne sierotki maja spokoj i oparcie, nawet kiedy odchodzą to przynajmniej nie samotnie w strachu i bolu. Biedna lala-Beza , a kroil sie dla niej domek, moj Bubu odszedl niespodziewanie - podobno na skret jelit nigdy sie ne dowiem jak bylo naprawde