-
Posts
8476 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by iwna5702
-
BARTUŚ {TM*}niestety nie dal juz rady wstac - odszedl 17.04 . Najpierw zaczął silnie krwawić guz w pyszczku , tez na jednym jego boczku praktycznie z dnia na dzień powstala niegojaca sie rana , z której tez zaczela lac się krew razem z płynem. Bartus osłabl i widać było ze to juz ostatnie jego chwile. Iza musiała pozwolic mu odejsc ......
-
Dlugo nie zagladałam do psiaczków - jestem z kontakcie z Iza na bieżąco . Nasze starowinki jakos tam daja rade. Najgorzej teraz jest z Bartusiemjuż ledwo utrzymuje się na łapkach, ma bardzo słabe kości i ogólnie widać, ze wiek zrobił swoje. Czaruś z kolei przy apetycie, mało sie rusza i troszke przez to wszystko za dyuzo wazy - znowu trzeba bylo podac mu zastrzyki, zeby sięponiósł. Czarus bardzo kiepsko chodzi. - no ale miejmy nadzieje, ze wiosenne słońce zadziała pozytywnie i zmotywuje do spacerków po ogrodzie.
-
a co to za psiaczek w ubranku?
-
Zagladam do Brysia-taki ladny psiaczek i nic
-
Zapraszam na bazarek markowych ciuszków:) http://www.dogomania.com/forum/topic/146400-bazarkowo-dla-podopiecznych-kasi-i-izy-do-1204g2000/?p=16159950
-
Zapraszam na moj najnowszy bazarek :) http://www.dogomania.com/forum/topic/146069-wiosennie-na-bazarku-dla-psich-staruszk%C3%B3w-do-2103-godz-2100/
-
Strasznie przykre, ze odszedł , akurat kiedy powoli zaczął przywykać do ludzi, przestał reagować agresją, spokojnie dawal sobie założyć smycz na szyje i podtrzymywać brzuch, kiedy mu pomagalam pokonać schodki, gdy szedl na spacer. Maks był psem nowotworowym i w takim stanie wyszedł ze schroniska - już w grudniu było wiadomo ze jego odejscie to kwestia niedlugiego czasu, tylko ze czlowiek zawsze ma nadzieję , ze moze lekarze się mylą, ze moze zycie w normalnych domowych warunkach nieoczekiwanie zmieni coś na lepsze , że choroba moze się zatrzyma. Zawsze liczymy na cud ale nie zawsze on sie zdarza. Biedny Kochany Maksio za TM
-
Dziś odeszła Nuka {TM*}- była z nią do końca jej ukochana Pani :)
-
Zapraszam na bazarek dla starszych psiaczków http://www.dogomania.com/forum/topic/145489-angielskie-ksi%C4%85%C5%BCki-ciuszki-zas%C5%82ony-z%C5%82oto-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-do-1502-g2000/
-
Zapraszam na nasz najnowszy bazarek : http://www.dogomania.com/forum/topic/145359-zlote-kolczyki-markowe-ciuszki-na-wsparcie-dla-starszych-psiak%C3%B3w-do-070215-godz-2100/
-
Cudne fotki :)
-
Zapraszam na bazarek ksiązkowy :) http://www.dogomania.com/forum/topic/145077-ksi%C4%85zki-i-cd-do-nauki-angielskiego-oraz-inne-do-2601-do-godz2100/page-2
-
Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!
iwna5702 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Jeszcze raz przepraszam - bede zaglądac .....