-
Posts
8476 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by iwna5702
-
Ja z kolei latam popoludniami w sprawach rodzinnych i cieżko mam z czasem - ala w zanadrzu jest niespodzianka. Odwiedziłam starowinki w niedziele nakrecilam filmow , porobilam fotki..- w tygodniu powklejam :) Wszystkie dziadki sa na chodzie, przy czym najgorzej zebrać sie Czarusiowi - ale jakoś daje radę. Ddzięki ruchowi w ciagu dnia Czaruś nabrał dobrej figury - nie jest juz taki zwalisty jak na początku, co na pewno ma pozytywny wpływ na lapki
-
Zapraszam na bazarek ksiażkowo-naukowy :) http://www.dogomania.com/forum/topic/145077-ksi%C4%85zki-i-cd-do-nauki-angielskiego-oraz-inne-do-2601-do-godz2100/?p=16022156
-
Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!
iwna5702 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Jestem u Nexta - niestety ale mam zaległości - u mnie w tej chwili jest tyle moich własnych psiaków ze nawet te 20 zl sa dla mnie trudne do wydania - chyba nie dam rady spłacic . Ja wiem ze Nexio ma juz niewielu stalych deklarowiczów ale teraz musze sie wycofac ze stalej deklaracji. Przepraszam bardzo mam nadzieję, ze zrozumiecie sytuację. Będę zaglądać na wątek :( -
Boze, czyzby wreszcie coś drgnęło ?
-
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
iwna5702 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
Fakt - akurat nie bardzo rozumiem w czym klopot mnie tez sie zdrarzylo chodzic z Rzepkiem na sacer bo jest psem zywiolowym i jesli moze miec wiecej niz jeden spacer raz na tydzien to chyba tylko z pozytkiem dla niego :) -
Jeśli chodzi o Czarusia - sytuacja opanowana, wstał po zastrzyku i ruszyl w zwyczajowy obchod terenu. Ta zgniła pogoda nie dziala dobrze na stawy staruszków. Lupus - bez większych zmian czuje się dobrze i tez chodzi po swoim terenie sprawdzając jego stan :) Bartuś - po poczatkowych trudnościach i wyciu z zamknięcia - spędza zimne, bo zimowe w końcu noce w ocieplanym pawilonie. BArtus bardzo nie lubil na poczatku, kiedy go tam zamykano do spania - ale chyba w koncu zrozumial i poczul, ze tam jest cieplutko i tylko sie tam spi a reszte dnia mozna ja zwykle spedzac na przechadzkach po podwórku i wybiegu :)
-
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
iwna5702 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Nie wiem, czy jest w tym schronisku w Rzeszowie, ktore cieszy sie dobra sławą - jesli tak to zycie w hoteliku nieiwiele by mu pewnie zmieniło ..... -
ZAPRASZAM NA SZYBKI BAZAREK http://www.dogomania.com/forum/topic/145024-dla-psich-staruszk%C3%B3w-karma-podklady-buty-torba-do-2201-godz2000/ :) Dla staruszków - podopiecznych hoteliku u Izy :)
-
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
iwna5702 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Jestem u Depcia - wątekma tyle lat - a on biedulek coraz starszy -
Niech przemówią ludzkim głosem: moje zwierzaki
iwna5702 replied to dziuniek's topic in Już w nowym domu
Ignasiu trzymaj sie i Ty Dziuniek tez - bo kto jak nie Ty zajmie sietym Wszystkim -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
iwna5702 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
zagladam po nowe wiadomości :) -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
iwna5702 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Jakie cudne wieści - jednak nalezy wierzyc w cuda. A Radysy nie beda robic problemów z wydaniem psa? -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
iwna5702 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
Biedny Ząbuś - marzenia sie tylko czasem spelniaja :( -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
iwna5702 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Też jestem - ten pomysl o 5 zl od wszystkich na watku najbardziej realny jest chyba - jak sie uzbiera sumka to natychmiast hotelik dla psiny zalatwiac. -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
iwna5702 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
Ale my wiemy - ne,he, he :) -
Nukunia jest maleńką nakolankową lub naręczna sunią :) Zrobiłam dla psiaczk nowy bazarek, na który zapraszam :) http://www.dogomania.com/forum/topic/144794-joop-venezia-hunter-zara-na-bazarku-do-08012015-do-godz-2200/
-
Zapraszam na mój najnowszy bazarek - dla naszych podopiecznych u Kasi 77 http://www.dogomania.com/forum/topic/144794-joop-venezia-hunter-zara-na-bazarku-do-08012015-do-godz-2200/
-
DON-ka z pałeczką ropy błękitnej- leczymy i szukamy domu
iwna5702 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Przepraszam , ze tą drogą ale chciałam skontaktować się z ludwą w spr. rozliczenia bazarku - chyba masz zapchaną skrzynkę :( -
A tu widać jak zmieniło się spojrzenie malutkiej od kiedy poczula wolnosc i bezpieczenstwo :)
-
Nuka/Anielka w ogródku ze swoim wielbicielem :) Maksiem