Jump to content
Dogomania

iwna5702

Members
  • Posts

    8476
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwna5702

  1. Ja z kolei latam popoludniami w sprawach rodzinnych i cieżko mam z czasem - ala w zanadrzu jest niespodzianka. Odwiedziłam starowinki w niedziele nakrecilam filmow , porobilam fotki..- w tygodniu powklejam :) Wszystkie dziadki sa na chodzie, przy czym najgorzej zebrać sie Czarusiowi - ale jakoś daje radę. Ddzięki ruchowi w ciagu dnia Czaruś nabrał dobrej figury - nie jest juz taki zwalisty jak na początku, co na pewno ma pozytywny wpływ na lapki
  2. Zapraszam na bazarek ksiażkowo-naukowy :) http://www.dogomania.com/forum/topic/145077-ksi%C4%85zki-i-cd-do-nauki-angielskiego-oraz-inne-do-2601-do-godz2100/?p=16022156
  3. A to dzirski staruszek - nie pomyślałabym, no to widac jednak efekty akupunktury :)
  4. Jestem u Nexta - niestety ale mam zaległości - u mnie w tej chwili jest tyle moich własnych psiaków ze nawet te 20 zl sa dla mnie trudne do wydania - chyba nie dam rady spłacic . Ja wiem ze Nexio ma juz niewielu stalych deklarowiczów ale teraz musze sie wycofac ze stalej deklaracji. Przepraszam bardzo mam nadzieję, ze zrozumiecie sytuację. Będę zaglądać na wątek :(
  5. Boze, czyzby wreszcie coś drgnęło ?
  6. Fakt - akurat nie bardzo rozumiem w czym klopot mnie tez sie zdrarzylo chodzic z Rzepkiem na sacer bo jest psem zywiolowym i jesli moze miec wiecej niz jeden spacer raz na tydzien to chyba tylko z pozytkiem dla niego :)
  7. Jeśli chodzi o Czarusia - sytuacja opanowana, wstał po zastrzyku i ruszyl w zwyczajowy obchod terenu. Ta zgniła pogoda nie dziala dobrze na stawy staruszków. Lupus - bez większych zmian czuje się dobrze i tez chodzi po swoim terenie sprawdzając jego stan :) Bartuś - po poczatkowych trudnościach i wyciu z zamknięcia - spędza zimne, bo zimowe w końcu noce w ocieplanym pawilonie. BArtus bardzo nie lubil na poczatku, kiedy go tam zamykano do spania - ale chyba w koncu zrozumial i poczul, ze tam jest cieplutko i tylko sie tam spi a reszte dnia mozna ja zwykle spedzac na przechadzkach po podwórku i wybiegu :)
  8. Nie wiem, czy jest w tym schronisku w Rzeszowie, ktore cieszy sie dobra sławą - jesli tak to zycie w hoteliku nieiwiele by mu pewnie zmieniło .....
  9. ZAPRASZAM NA SZYBKI BAZAREK http://www.dogomania.com/forum/topic/145024-dla-psich-staruszk%C3%B3w-karma-podklady-buty-torba-do-2201-godz2000/ :) Dla staruszków - podopiecznych hoteliku u Izy :)
  10. Jestem u Depcia - wątekma tyle lat - a on biedulek coraz starszy
  11. Ignasiu trzymaj sie i Ty Dziuniek tez - bo kto jak nie Ty zajmie sietym Wszystkim
  12. Zulusek taki sliczny cichutki spokojny pies u Dziuniek ma jak w psim raju....
  13. Biedny Ząbuś - marzenia sie tylko czasem spelniaja :(
  14. Na razie dla odświeżenia bazarek: http://www.dogomania.com/forum/topic/144794-joop-venezia-hunter-zara-na-bazarku-do-08012015-do-godz-2200/ na który serdecznie zapraszam :)
  15. Nukunia jest maleńką nakolankową lub naręczna sunią :) Zrobiłam dla psiaczk nowy bazarek, na który zapraszam :) http://www.dogomania.com/forum/topic/144794-joop-venezia-hunter-zara-na-bazarku-do-08012015-do-godz-2200/
  16. Zapraszam na mój najnowszy bazarek - dla naszych podopiecznych u Kasi 77 http://www.dogomania.com/forum/topic/144794-joop-venezia-hunter-zara-na-bazarku-do-08012015-do-godz-2200/
  17. Ja dopiero teraz spostrzeglam ten watek troche poczytałam - psie staruszki to jest to, co najbardziej lezy mi na sercu :(
  18. Przepraszam , ze tą drogą ale chciałam skontaktować się z ludwą w spr. rozliczenia bazarku - chyba masz zapchaną skrzynkę :(
  19. A tu widać jak zmieniło się spojrzenie malutkiej od kiedy poczula wolnosc i bezpieczenstwo :)
  20. Nuka/Anielka w ogródku ze swoim wielbicielem :) Maksiem
  21. Pogoda fatalna , ciemności zapadają zanim sie wyjdzie z pracy - więc na razie nie mam jak wkleic nowych zdjęć. Nie wiem kiedy uda mi się dotrzeć do Izy zeby troszke odświezyć nasz wątek :(
×
×
  • Create New...