-
Posts
26227 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Dziękuję sue mza wstawienie kolejnej faktury:) Dług na dzisiaj wynosi:638zł :( Dlatego zwracam się o pomoc w spłaceniu tej kwoty. Dług narasta od kilku miesięcy:( Sama tego nie udzwigne.Karmie w sumie 10 kotów. W tym Irys i kotka u starszej kobiety. To nie jest dokarmianie.Tylko karmienie,Te koty nie maja innego karmiciela. Irysowi daje miesięcznie 30-31 saszetek. I karmę PurinaOne 1,5 kg miesięcznie.Teraz w Biedronce w cenie promocyjnej 18zł za 1,5kg.Muszę kupić na 2 m-ce. To starszy kot ,w dodatku z Fiv.Niech chociaż ma dobre jedzenie. Większośc kotów,które karmię to są starsze koty. Robie bazarek za bazarkiem.na ostanim zarobiłam 14zł. Teraz będzie troszeczkę więcej.Bazarek jest do 12 czerwca.Myślałam,że bazarkami chociaż trochę spłacę dług,Niestety:( jeśli ktoś może pomóc będę wdzięczna.
-
zapraszamy https://www.dogomania.com/forum/topic/351993-dla-bezdomniakówsukienkibluzkitorebki-i-innedo-12062020/?tab=comments#comment-
-
szukam ciśnieniomierza
-
Mam 41x32...niestety uzywany
-
Popieram obiema łapami wiem jak cięzko zdobyc karme dla bezdomniaków,ale tez czasami komus biedniejszemu trzeba kupic karme bo nie ma czym karmic swoich zwierzaków.....jak chociażby kobieta,która ma 5 psiaków i kotka,Piotrek...starsza pani,której porzucam karme dla niestety juz 2 kotów /wcześniejsze zginęły na szosie/ i dokarmiamy z sue dwie suczki od patologa
-
Nie wchodzi w grę fb nie mogę pisać o tym na wątku zastanawiałam sie czy nie odbiera tylko odemnie i od Krystyny,czy od nikogo a jednak odbiera...... poprosiłam sue,żeby zadzwoniła,nie zna jej numeru i o dziwo odebrał zupełnie tego nie rozumiem,przecież zna sytuację,uzgodnilismy miejsce....to dlaczego ?
-
Ojojoj.....bidulek:( ale u Guccio będzie zaopiekowany:) będzie mu dobrze,wiele przeżyło to kocisko,chore:( głodne:( ludzie obojętni:( głasków nie było:( a przecież kotki to tak uwielbiają i tak miał szczęście,teraz będzie cieplutko,brzuszek pełny,i dłon człowieka wrażliwego na grzbiecie ciciulka,głaski.....głaski:) głaski:)
-
Oczywiście nie pamietałam tego za dużo na moja głowę a to w dodatku było dwa lata temu ale kotki nie mogą oczywiście tam zostać rozmawiałam z Panią Beata /na szczęscie Baltimoore miała do niej numer telefonu/ mówiła,że kotki miały tam dobrze,kobieta miała swoje dwa koty,obie były w kontakcie,przysyłała zdjęcia kotków widocznie za mało mamy problemów:(