-
Posts
26227 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Biedne koty:( Szczególnie ten czarny:( Ciekawe kto wysyła koty na śląsk? Bez sprawdzenia domu to już drugi taki przypadek//wcześniej adoptowany z zamościa kot był wyrzucony na ulicę/ my w dwupaku mamy tylko dwie udane adopcje/do Warszway/Kasia cały czas ma kontakt z pania Beata i do Tarnowa,a tam jaki dom wszyscy wiemy/ na Sląsk nie wysyłamy ze względu na odległość i kłopoty z transportem mam nadzieję ,że ktoś pomoże tym kotom najlepiej byłoby napisać o tym na fb ,więcej ludzi tam zagląda,może ktos będzie kojarzył te biedne kotki
-
Mittsu z łańcucha w DS:) Dziękuję za pomoc sunieczce:)
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Chyba tak:) Myślę,że jest dobrze:) -
Zwróciła się do mnie i do sue kobieta z prośba o pomoc nie ma czym karmić 5 psów i kota, w tym 3 duże psiaki kobieta jest opiekunką w PCK,zarabia grosze,można sobie wyobrazić jej sytuację wcześniej opiekowała się ciężko chorą siostrą,więc sytacja materialna była troszeczkę lepsza ale siostra zmarła kobieta poprosiła o karmę choćby taką najzwyklejszą,biedronkową ale my nie możemy jej pomóc:( ja mam długi za karmę:( sue również dokarmia bezdomne koty,odemnie karmy już nie dostaje też potrzebuje karmy dla tych kotów ja mam do wykarmienia bezdomne "śmietnikowe" "działkowe" i Iryska o innych potrzebach już nie będę pisała:(
-
Bardzo dziekuję bakusiowej za wyróżnienie ogłoszeń:):) i karmę na dokarmianie psiaków:) Dzięki Twojej pomocy Kochana głodne już będą najedzone:) ja tylko dokupuję kaszę i makaron. Mam długi za karmę dla kotków,dla psiaków już nie dałabym rady. Osoby,które dokarmiaja bezdomne cieszą się bardzo,jeśli maja czym je nakarmic.
-
Mittsu z łańcucha w DS:) Dziękuję za pomoc sunieczce:)
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Murko za rozliczenie:) to co zostało będzie dla innego psiaka U Mittsu wszystko ok:) wczoraj rozmawiałam z panią chociaż może nie jest tak rewelacyjnie jak mi się wydawało na początku sunia chciała spac na fotelu i nie pozwolono jej,pani położyła gazety,żeby sunia tam nie wchodziła ale poza tym wszystko ok. została zabezpieczona przeciwko kleszczom,chodzi na spacerki,wulkan energii,kopie doły,pani obiecał wysłać kilka zdjęć