Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Nareszcie....Fabio już u Murki.......nie było łatwo pomóc temu psiakowi,nie jest to wszystko takie proste,ale w końcu się udało:)wielkie podziękowania dla Murki:):) że przyjechała po psiaka teraz czekamy na info od Murki...odpchlania,odrobaczanie i kastracja,mam nadzieję,że Fabio jest zdrowy
  2. Ogłoszenie: https://www.olx.pl/oferta/rebus-szuka-domu-CID103-IDF96Xa.html szkoda,że nie ma ładniejszych zdjęć te fotki na rękach u Kasi raczej do ogłoszenia się nie nadają,widać na nich,że kiciuś ma kk mam nadzieję,że leczenie długo nie potrwa i będzie można zrobic mu ładniejsze fotki
  3. Jednak na tym zdjęciu widać,że kotek ma kk:( na wcześniejszych tego nie widać teraz wszystko wyłazi:( miał pchły i wszy:( zmasowane stado.....,skórka i kosteczki:( ok 3 miesięczny kotek mieści się w garści:( Mam nadzieje,że zostanie wyleczony i znajdzie kochający domek.
  4. Bardzo dziękuję:) 150zł przeznaczę na spłatę długu za karmę, 50zł na zakup kenela i 68zł na wyróżnienie ogłoszeń
  5. Dziękujemy:) Nie wiem czy nie będzie za duża sue tutaj zajrzy to zobaczy jedną taką dużą już mamy,przez Ciebie zakupioną i jedną małą,w której teraz siedzi mały,zabiedzony rudy kotek
  6. Zapraszam na kolejny bazarek...na długi za karmę ale linku nie umiem wstawić:( zapraszam do kupowania,bo rzeczy fajne:)
  7. Pilnie potrzebujemy jeszcze jeden kenel jeden musiałysmy oddać Krystynie,ponieważ ma 2 kotki z małymi za chwilę my będziemy miały 3 rodzinki kotki z dziećmi w tej chwili jest w kenelu Jowitka u sue, i rudy maluch u Kasi zostaje jeden duzy kenel,a rodzinki będą trzy:( w sobotę pojechały do DS dwa maluszki,i 2 kotki od Krystyny dziękuję sue,że wszystko tak sprytnie zorganizowała:) Transport.....
  8. Tak,taki labkowaty:) Sliczności i oby trafił sie dobry dom dla niego. To z tego domu skad został zabrany ON-ek z łańcucha Rex.
  9. Dla tego pieska będę szukać domu może Nero? to młody,1,5 roczny psiak,jeśli nie znajdzie domu całe życie spędzi na łańcuchu
  10. Wpłaty na konto,na spłacenie długu za karmę: Isabel---30zł sharka----100zł Olena84---77zł /z bazarku z mojego ostatniego bazarku---105zł Pozostało zadłużenie 326zł Serdecznie dziękuję za pomoc:)
  11. Bardzo dziękuję:) Dotarła. Była już wczoraj,ale kurier zostawił pod drzwiami piwnicy,a ja o tym nie wiedziałam.
  12. Czekamy na pomoc Inspektoratu we Wrocławiu,bez nich nic nie możemy zrobić,nie możemy odebrać kotków prawdopodobnie maja dużo interwencji,nie wyrabiają czasowo
  13. Tak,Murka wczoraj dzwoniła,że może być przyjęty dopiero po następnym czwartku.
×
×
  • Create New...